Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 12, 19:27)

Beprotiškai fantastiška wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee kaip visada pritrenkia savo nuostabiais groziais... notworthy.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee super wub.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 09 12, 21:27]
Nebecituosiu su foto, nors labai noreciau. Nerealu, nezemista, superfantastiska wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif . Zaviuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 12, 20:27)

swoon.gif thumbup.gif
o tu cia ant keturiu virbalu mezgiai ar ne?gal galima rasteli,as kaip tik nupirkau moheros baltos ir melynos reikia savo maziuke papuosti ax.gif
Atsakyti
[quote=La Perla,2009 09 10, 09:05]
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas gime ir mano suknute wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.
iskirpte nugaroje netaisyklingo trikampio formos, galvojau uzpildyti ja airiskais nerinukais bet labai jau man patiko atvira nugara blush2.gif ant saves pademonstruosiu kai turesiu pasuknele smile.gif

Labai labai grazi suknele, laukiu nesulaukiu kada pamaatysiu ant modelio thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Viliuteee,2009 09 13, 02:10]
KĄ TIK BAIGTA -ŠVIEŽIAUSIA NAUJIENA.

user posted image
Viliute ar tu dar kada miegi? O gal moki megst miegodama?garazu, tobula, romantiska, wub.gif wub.gif wub.gif taip ir norisi prie altoriaus su ja atsidurt. Gal galima tiketis ant modeliuko gyvo foto pamatyt. thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Fantastiška tavo naujiena, Viliuteee. thumbup.gif
Atsakyti
Nu pradedu dometis as sukneles reikalais...Sakykit,o sukneles is kokiu siulu mezgat?
Kazin kuom skiriasi ta kid mochera, nuo tos su silku? Suprantu,kad sudetim ir aisku kaina, bet is kurios geriau megzti, kad maziau tystu ir burbuliuotusi? Ir ar dedat papildomai plona siuliuka,kad neisitampytu? Ir kurie ardosi geriau, nes jauciu be to neissiversiu blush2.gif Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 15 rugsėjo 2009 - 09:37
VILIUTEEE
Nuostabios rudos suknytes thumbup.gif wub.gif
O vestuvine tai isvis svajone thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Viliute tavo rudosios abi suknytes-fantastiskos... thumbup.gif

*cia mano nerta suknele is plonos moheros su silku, 'kidsilk' pagal K.M. kolekcijine suknele, man ji labai miela,svelni...nezinau kaip jums... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyk: 15 rugsėjo 2009 - 16:45
JOLLYK -tavoji suknute tikrai grazi smile.gif
Atsakyti
gal kas turit sio grozio schema? 4u.gif servetele
Atsakyti