Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

merginos kaip reiktu platint si megztukeli? krastuose pridedant akiu ar vidury mezginio platinant ir kas kiek eiliu rektu pridet tu akiu ( platinti) kiekvienu atveju. 4u.gif kas kiek akiu platinti reiktu prieki ir rankoves? blush2.gif nepykit kad galbut as klausineju labai kvailu klausimu bet dar vis mokausi visu tu subtilybiu mezgimo tad daug klausineju.
Atsakyti
KĄ TIK BAIGTA -ŠVIEŽIAUSIA NAUJIENA.

user posted image
user posted image
user posted image

TAIP GERIAU RAŠTAS MATOSI


user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif Viliuteee labai nuostabios ir rudosios suknytės, ir vestuvinė (ei teisingai ją įvertinau) ir tempai be galo greiti wub.gif
Teisingai viena SM paminėjo, papačius jusų darbus dažniausiai reikia raminančių... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2009 09 13, 00:44)
merginos kaip reiktu platint si megztukeli? krastuose pridedant akiu ar vidury mezginio platinant ir kas kiek eiliu rektu pridet tu akiu ( platinti)  kiekvienu atveju.  4u.gif  kas kiek akiu platinti reiktu prieki ir rankoves? blush2.gif nepykit kad galbut as klausineju labai kvailu klausimu bet dar vis mokausi visu tu subtilybiu mezgimo tad daug klausineju.

Platinant reikia pridėti po akį iš kiekvienos pusės per 2 akis nuo krašto, t y pirmas 2 pramezgam, užmetimas, mezgam beveik iki galo eilės, kai lieka paskutinės 2 akis darom užmetimą ir tada tas 2 paskutines pramezgam.
Siaurinant analogiškai iš šonų pramezgam po 2 akis kartu, paimam 3 ir 4 akį, skaičiuojant nuo krašto.
Pagal aprašymą mezgant nugarą ir priekį reikia siaurinti kas 12 eilių 3 kartus ir kas 10 eilių 4 kartus.
Rankovėms kas 30 eilių pridėti po 1 akį 2 kartus. Bet patarčiau pačiai apskaičiuoti, nes viskas gi priklauso nuo siūlų storio unsure.gif ax.gif
Atsakyti
kokia puiki suknele thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 09 12, 20:27]
user posted image
ne nerealiai bigsmile.gif , laaaaabai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 09 13, 09:10)
Platinant reikia pridėti po akį iš kiekvienos pusės per 2 akis nuo krašto, t y pirmas 2 pramezgam, užmetimas, mezgam beveik iki galo eilės, kai lieka paskutinės 2 akis darom užmetimą ir tada tas 2 paskutines pramezgam.
Siaurinant analogiškai iš šonų pramezgam po 2 akis kartu, paimam 3 ir 4 akį, skaičiuojant nuo krašto.
Pagal aprašymą mezgant nugarą ir priekį reikia siaurinti kas 12 eilių 3 kartus ir kas 10 eilių 4 kartus.
Rankovėms kas 30 eilių pridėti po 1 akį 2 kartus. Bet patarčiau pačiai apskaičiuoti, nes viskas gi priklauso nuo siūlų storio  unsure.gif  ax.gif

nu as mezgiau nuo virsaus i apacia tai man reikia platint taip kaip jus atraset. 4u.gif labai dekoju uz pagalba tikrai labai man padedat. bis.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2009 09 13, 12:03)
nu as mezgiau nuo virsaus i apacia tai man reikia platint taip kaip jus atraset.  4u.gif labai dekoju uz pagalba tikrai labai man padedat.  bis.gif

Nėra už ką, kad tik pamačytų smile.gif 4u.gif
Atsakyti
VILIUTEE kaip visada nuostabūs kūriniai wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2009 09 11, 20:28)



QUOTE(viosim @ 2009 09 11, 21:05)
Labai graži suknutė, La Perla.  4u.gif



QUOTE(valentinuke @ 2009 09 12, 08:01)
4u.gif LA PERLA
Nerealus grozis,suknute  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif



QUOTE(Juračiuks @ 2009 09 12, 17:56)
ir aš sutinku.fantasiška sukelė  thumbup.gif    thumbup.gif    thumbup.gif



QUOTE(baltai balta @ 2009 09 12, 18:58)
Niekada nemezgiau iš mocheros, dabar gavau dovanų porą šimtų gramų tai reiks ką nors sugalvoti. Norėčiau mezgusių paklausti ar dedate dar kokį siūliuką šalia. Kažkaip nelabai drąsu man iš jos ką nors megzti ax.gif

aciu visoms smile.gif as salia mocheros nieko nededu smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

Na irgrozybiu cia prisiziurejau wub.gif

Norejau paklausti Viliuteee kokio numerio virbalais megzta ta mergaitiska ruda suknele? Labai aciu 4u.gif
Noriu kaledoms nusimegzti kokia suknyte,tikiuosi uzteks laiko, kruopstumo ir svarbiausiai kantrybes ax.gif
Atsakyti
rodos mezgiau 4 nr,bet taip pat būčiau numezgusi ir 3 ir 2 nr.Šiaip dažniausiai viską mezgu 3 nr virbalais,tiesiog kiekvienam atvejui pritaikau laisvesnį ar tampresnį mezgimą.
Žinoma nusimegsit,svarbiausia turėti didelį norą.
sėkmės 4u.gif
Atsakyti