Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

4u.gif
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 09 10, 13:11)
pirmas bandymas nert is moheros 4u.gif


Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif tik va susinervinau doh.gif risau kutukus ir pritrukau siulo 5 kutukam.... verysad.gif reiks pirkt dar vienas matkelis...nesitikejau kad tiek brangiai manh ta skara atseis... verysad.gif
beje,dar vienas keistas dalykas..vakar skara isploviau,siandien risdama kutukus pastebejau,kad kutukai baltesni nei skara g.gif ir kai neriau kazkaip irgi matesi,kad gelsva darosi,bet neimiau i galva,o dabar kazkaip jau gan ryskiai skiriasi
keista ta mohera g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 10 rugsėjo 2009 - 13:20
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 09 10, 14:20)
aciu 4u.gif tik va susinervinau doh.gif risau kutukus ir pritrukau siulo 5 kutukam.... verysad.gif reiks pirkt dar vienas matkelis...nesitikejau kad tiek brangiai manh ta skara atseis... verysad.gif
beje,dar vienas keistas dalykas..vakar skara isploviau,siandien risdama kutukus pastebejau,kad kutukai baltesni nei skara g.gif ir kai neriau kazkaip irgi matesi,kad gelsva darosi,bet neimiau i galva,o dabar kazkaip jau gan ryskiai skiriasi
keista ta mohera g.gif  blush2.gif

Labai graži skara wub.gif Įdomiai gavos su tais atspalviais g.gif O kai pirkot ar sutikrinot spalvos numerius g.gif Nes vieną kartą esu pasimokius - spalvos numeris skyrės per vieną ir spalva turėjo kitą atspalvį doh.gif Ėjau keisti, o dabar kai perku matkelius - visada sutikrinu skaičiukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 10, 18:33)
Labai graži skara wub.gif Įdomiai gavos su tais atspalviais g.gif O kai pirkot ar sutikrinot  spalvos numerius g.gif Nes vieną kartą esu pasimokius - spalvos numeris skyrės per vieną ir spalva turėjo kitą atspalvį doh.gif Ėjau keisti, o dabar kai perku matkelius - visada sutikrinu skaičiukus ax.gif

aciu 4u.gif
na taip,visu vienodi numeriukai buvo...
na nieko nepadarysi,yra kaip yra,gal kiti ir nepastebes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 10, 07:05)
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas  gime ir mano suknute  wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.
iskirpte nugaroje  netaisyklingo trikampio formos, galvojau uzpildyti ja airiskais nerinukais bet labai jau man patiko atvira nugara  blush2.gif  ant saves pademonstruosiu kai turesiu pasuknele smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graži suknutė, La Perla. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif LA PERLA
Nerealus grozis,suknute thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2009 09 11, 21:28)



ir aš sutinku.fantasiška sukelė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niekada nemezgiau iš mocheros, dabar gavau dovanų porą šimtų gramų tai reiks ką nors sugalvoti. Norėčiau mezgusių paklausti ar dedate dar kokį siūliuką šalia. Kažkaip nelabai drąsu man iš jos ką nors megzti ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
viliuteee sitaip negalima schmoll.gif po tavo kiekvieno darbo valerijonu reikia smile.gif nes darbeliai VISI yra thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti

Jūs didžioji mano darbų vertintoja.Ačiū Jums 4u.gif
Atsakyti