Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

valentinuke 4u.gif už pagyras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 07 rugsėjo 2009 - 13:31
user posted image
merginos kokio storumo virbalu reikia siam groziui? help.gif
ir kaip padaryt tuos raukinius? nesu profe tai man sudetinga siek tiek. blush2.gif
Atsakyti
Jei niekas nepaaiskins, vakare pabandysiu prisest smile.gif Reikia uzmest aki i aprasyma, kuris namie.
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2009 09 07, 15:24)
user posted image
merginos kokio storumo virbalu reikia siam groziui?  help.gif
ir kaip padaryt tuos raukinius? nesu profe tai man sudetinga siek tiek.  blush2.gif

Oi koks grozis wub.gif Ir as tokio noriu bigsmile.gif Nesu profe,bet man atrodo reikia is kiekvienos akies ismegzti po tris akis,tada pamegzti siek tiek,ir tada is triju akiu ismegzti viena,ir vel lygiai pamegzti,ir kartoti.Nezinau,ar aiskiai parasiau,ir jei netiksliai ,galbut profes pataisys 4u.gif Apie virbalus neturiu zalio supratimo blush2.gif Galbut 4mm g.gif
Atsakyti
QUOTE(LKMama @ 2009 09 07, 18:53)
Oi koks grozis wub.gif Ir as tokio noriu bigsmile.gif Nesu profe,bet man atrodo reikia is kiekvienos akies ismegzti po tris akis,tada pamegzti siek tiek,ir tada is triju akiu ismegzti viena,ir vel lygiai pamegzti,ir kartoti.

LKMama, Tu labai teisingai viska parasei drinks_cheers.gif , esu mezgus tokiu principu megtuka tai taip ir mezgasi..tik neiziuriu kaip cia, bet pas mane buvo kur tie iskilimai, kai is vienos ismezgi trys akis reik tas kelias eilutes megzt blogom akim, tada tie iskilimai grazesni..

va cia ant rankoviu gerai matosi tie iskilimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 07 rugsėjo 2009 - 18:23
LKMama, laabai teisingon pusėn galvoji smile.gif

O virbalai tai jau nuo individualaus mezgėjos pirštukų įpratimo....
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 09 07, 19:21)
LKMama, Tu labai teisingai viska parasei  drinks_cheers.gif , esu mezgus tokiu principu megtuka tai taip ir mezgasi..tik neiziuriu kaip cia, bet pas mane buvo kur tie iskilimai, kai is vienos ismezgi trys akis reik tas kelias eilutes megzt blogom akim, tada tie iskilimai grazesni..

va cia ant rankoviu gerai matosi tie iskilimai



QUOTE(gadget3 @ 2009 09 07, 19:23)
LKMama, laabai teisingon pusėn galvoji smile.gif

O virbalai tai jau nuo individualaus mezgėjos pirštukų įpratimo....

Aciu,kad padrasinot 4u.gif Ir Kristukass aciu uz saunia ideja 4u.gif Uzsikabliavau sita ideja galutinai.Ir siuliuku turiu,jau gal du metai kaip nelimpa jokia ideja man prie ju,ir voila thumbup.gif Tik siuliukai laaabai ploni,ilgai uztruksiu doh.gif
Atsakyti
ir dar cia virbalai kaitaliojami. Pries isplatejima ir tarpuose mezgama kelios eiles plonesniais, o tie issiputimais - storesniais negu lygioji dalis.
Atsakyti
Gal patartumet,kaip atgaivint sita bliuskyte,noriu kazkoki gal kakla,kazka toookio,tik nesugalvoju ka unsure.gif
user posted image
Atsakyti
pilnu tempu ruosiames vesiajam sezonui
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 07 rugsėjo 2009 - 20:32
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 07, 16:13)
Jei niekas nepaaiskins, vakare pabandysiu prisest smile.gif Reikia uzmest aki i aprasyma, kuris namie.

Ligvita, o gal galima aprašymą paviešinti, noriu ir aš tokį megztuką megzti bigsmile.gif Seniai jau jis pas mane kolekcijoje, vis seilę pavarvindavau, bet kadangi aprašymo neturėjau, o pati neišmąsčiau, kaip jį megzti, tai tik pasvajoti galėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 07, 21:29)
pilnu tempu ruosiames vesiajam sezonui

Labai grazu,itariu,kad ir silta,ir patogu thumbup.gif Spalva wub.gif
Atsakyti