Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Sveikutės,
pribrendo ir man reikalas dar vieną moherinuką nusimegzti smile.gif Tik noriu jūsų patarimo: gal kur matėt, užmetėt, kaip numegzti megztinį su kiek galima mažiau siūlių, ty vientisą? Mąstau, gal pradeti nuo priekio apačios, megzti į viršų ir po to rankovėm dar akis užmetsti iš karto? Tik ar pavyks apskaičiuoti, kiek akių reikės? g.gif

Oi, matau kažkas kažkur surado mano mažės suknelę smile.gif tad jei kam dar rašto reikėtų, rašykit į AŽ - pabandysiu surasti servetėlės schemą ir nuskanuosiu smile.gif

QUOTE(Ponia.Popo @ 2009 02 20, 22:04)
ups. nemiela, bet ieskojau per daugeli temu, bet neradau, ko norejau, tad rasau.
noriu nusimegsti suknute. radau kazka tokio, ko noreciau, bet ieskodama panasiu pavyzdziu su schemomis nieko neradau, tad gal kas turi ka panasaus?
va i tai  4u.gif

user posted image


Aš darau taip: apsiskaičiuoju, kiek liemeniui reikia akių, užmetu jas ir tada išsiskaičiuoju, kokia eilė gautųsi servetėlės rašte, kad išsimegztų reikiamas motyvų skaičius. Nežinau, ar aiškiai paaiškinau smile.gif

QUOTE(daiva78 @ 2009 08 31, 20:11)
Sveikos mezgejeles, perzvelgiau keleta puslapiu jusu groziu ir taip uzsimaniau moherines sukneles, kad net nagus niezti. Esu tik pradedanti mezgeja, bet virbaliukais kazkada seniai esu mezgus kelias staltieseles. Taigi, noreciau jusu paklausti kaip reikia pradeti megzti suknele? Staltieselei tai, pamenu, nunerdavau toki ratuka, paskui surinkdavau akis ir megzdavau pagal rasta, o kaip su suknele?

Atsakyti
kaip gražuuuuuuuuu bigsmile.gif
Atsakyti
ir as noriu pasigirt savo darbeliu dukrytei, bandysiu ikelt nuoroda ax.gif
http://lh4.ggpht.com...40/DSC00052.JPG
Atsakyti
QUOTE(delfina @ 2009 09 05, 20:55)
ir as noriu pasigirt savo darbeliu dukrytei, bandysiu ikelt nuoroda ax.gif
http://lh4.ggpht.com...40/DSC00052.JPG

OJ...kaip grazu, princesiska spalva ir miela siluma Brigitelei labai tiks:)
Atsakyti
Mergaites gal zinot kur pigiau nusipirkti mocheros?Nes Kauno urmo bazej po 17 lt.matkelis.
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2009 09 06, 06:20)
Mergaites gal zinot kur pigiau nusipirkti mocheros?Nes Kauno urmo bazej po 17 lt.matkelis.

Taigi mocheros buna begale rusiu ir no to kaina priklauso.
Kidmocheris, mochera su silku, metrazas, gramai ir pan.
As Vilniete Vilniuje galima pigiau pirkti Ditexe, ir Cupe esu maciusi pigesnes. Turguje .....
Eik i siulu tema ir paklausk ten tau tikrai atsakys:))Kaunietes
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2009 09 06, 06:20)
Mergaites gal zinot kur pigiau nusipirkti mocheros?Nes Kauno urmo bazej po 17 lt.matkelis.

Kaune daug vietų, kur mochera pigiau nei 17lt.
yra parduotuvikė prie 25mečio turgaus, dar kioskas prie autobusų stoties. ožeškienės g. prie vestuvinių drabužių salono, aš ten dažniausiai perku, labai smagios pardavėjos žinančios ką parduoda ir pačios mezgančios.
kylant į savanorių kalną (bet ten kainos šiek tiek didesnės), dar yra ABC parduotuvė prie dainavos žiedo. Čia vietos kur aš perku ir kur kainos nekosmonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2009 09 06, 06:20)
Mergaites gal zinot kur pigiau nusipirkti mocheros?Nes Kauno urmo bazej po 17 lt.matkelis.

cia kogero ziurejai mochera su silku... tai kana tokia... ir as i ja varvinau seile....

QUOTE(Marti @ 2009 09 06, 10:34)
Kaune daug vietų, kur mochera pigiau nei 17lt.
yra parduotuvikė prie 25mečio turgaus, dar kioskas prie autobusų stoties. ožeškienės g. prie vestuvinių drabužių salono, aš ten dažniausiai perku, labai smagios pardavėjos žinančios ką parduoda ir pačios mezgančios.
kylant į savanorių kalną (bet ten kainos šiek tiek didesnės), dar yra ABC parduotuvė prie dainavos žiedo. Čia vietos kur aš perku ir kur kainos nekosmonės smile.gif

thumbup.gif visos mano lankytinos vietos thumbup.gif
Atsakyti
Ateina ruduo ir moheris vėl ant virbaliukų lipa biggrin.gif

Mano darbukai vis kokie pamaišyti {bet moheris - pagrindinis grožio ir švelnumo suteikėjas biggrin.gif
Štai čia matosi pūkučiai user posted image ir tikresnė spalva {fotografuota saulėtą dieną}

user posted image
100 g elektrinės viskozės su medvilne
100 g sidabriško moherio
35 g tamsiau sidabriškos vilnos


KAIP man patinka moherio, pamaišyto su viskoze, faktūra wub.gif
Atsakyti
4u.gif labai grazi ir daili liemene thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2009 09 06, 11:34)
Kaune daug vietų, kur mochera pigiau nei 17lt.
yra parduotuvikė prie 25mečio turgaus, dar kioskas prie autobusų stoties. ožeškienės g. prie vestuvinių drabužių salono, aš ten dažniausiai perku, labai smagios pardavėjos žinančios ką parduoda ir pačios mezgančios.
kylant į savanorių kalną (bet ten kainos šiek tiek didesnės), dar yra ABC parduotuvė prie dainavos žiedo. Čia vietos kur aš perku ir kur kainos nekosmonės smile.gif

aciu thumbup.gif ,esu ne is Kauno,del to tik baze zinau.O mezgu salius pardavimui,tai mochera su silku turi geresne paklausa.
Atsakyti
grazute o parduotuve ABC yra prie Dainavos arba dar vadinamo bazes ziedo taip kad gali ten uzsukti visai netoli nuo bazes tongue.gif
Atsakyti