Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(lafan @ 2009 05 14, 10:41)
Ir as taip noriu. Labai dailu. Saulelydi, gal galetum paaiskinti kaip cia su tom rankovem?  blush2.gif  Laaabai grazu.  bigsmile.gif

cia reglano rankovytes, uzsuk i tema apie reglaeno rankoves, ten yra daug paaiskinta, kaip jas nuleisti, man asmeniskai, tai pats paprasciasias budas padaryt grazias rankovytes:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 14 gegužės 2009 - 11:01
QUOTE(delfinyte @ 2009 05 14, 13:00)
cia reglano rankovytes, uzsuk i tema apie reglaeno rankoves, ten yra daug paaiskinta, kaip jas nuleisti, man asmeniskai, tai pats paprasciasias budas padaryt grazias rankovytes:)

jei ka praziopsojau, tai nepykit, bet smalsu kiek siulu reikia tokiam reglano rankoviu megztukui? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jari: 20 gegužės 2009 - 19:34
QUOTE(lafan @ 2009 05 14, 11:41)
Ir as taip noriu. Labai dailu. Saulelydi, gal galetum paaiskinti kaip cia su tom rankovem?  blush2.gif  Laaabai grazu.  bigsmile.gif


Kažkaip pražiopsojau kad manęs klausia doh.gif Vasarą mocherą padėjau į šoną, Bet jau paaiškino manau apie rankoves. Nuleidinėjau iš akies, bet diskusijos apie reglano rankoves ČIA
Papildyta:
QUOTE(jari @ 2009 05 20, 20:34)
jei ka praziopsojau, tai nepykit, bet smalsu kiek siulu reikia tokiam reglano rankoviu megztukui? smile.gif


Oi, net nebeprisimenu. Mezgiau iš dvigubos KID MOHERA. Gal 3 g.gif
Atsakyti
.. dievinu moheri... labai grazus man tie kiauri megztukai... bet negaliu isivariau kompleksa su tais kiaurais megztukais doh.gif ... bo jei megztukas nera aptemptas kaip antra oda o kiek platesnis tai labai figura sudarko... doh.gif ... man pvz mano figura tikrai neprasta blush2.gif .. bet kai asimaunu kiaura megztuka tai toks jausmas kad nei liemens nei krutines nebera .. lenta tokia palieku doh.gif ... ar as cia vienintele tokia?? ar gal dar kam taip atrodo ?? biggrin.gif
Atsakyti
Bandykit įliemenuotą megzti.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 05 20, 23:07)
Kažkaip pražiopsojau kad manęs klausia  doh.gif Vasarą mocherą padėjau į šoną, Bet jau paaiškino manau apie rankoves. Nuleidinėjau iš akies, bet diskusijos apie reglano rankoves ČIA
Papildyta:
Oi, net nebeprisimenu. Mezgiau iš dvigubos KID MOHERA. Gal 3  g.gif

cia 3 po 50 gr. ar po100gr? Turiu 5 vnt. po 50 gr ir nezinau ar uzteks siulu. Pagal svori atrodo labai mazai, bet mocheros lyg daug nereikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jari @ 2009 05 21, 21:15)
cia 3 po 50 gr. ar po100gr? Turiu 5 vnt. po 50 gr ir nezinau ar uzteks siulu. Pagal svori atrodo labai mazai, bet mocheros lyg daug nereikia. smile.gif


Neatsakysiu dabar g.gif Reikia parduotuvėje pasižiūrėti kokius pirkau.... doh.gif Manau 50g
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 21 gegužės 2009 - 20:21
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 21, 19:52)
Bandykit įliemenuotą megzti.



... oi mano mezgimo zinios dar nesiekia ilemanvimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jari @ 2009 05 21, 20:15)
cia 3 po 50 gr. ar po100gr? Turiu 5 vnt. po 50 gr ir nezinau ar uzteks siulu. Pagal svori atrodo labai mazai, bet mocheros lyg daug nereikia. smile.gif

as mezgiau golfuka (kokio 36 dydzio), man uzteko 3 po 50 gramu (263metrai). gan net 2,5:) tai buk rami:)
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 05 22, 15:02)
as mezgiau golfuka (kokio 36 dydzio), man uzteko 3 po 50 gramu (263metrai). gan net 2,5:) tai buk rami:)

na bandysiu megzti, kas gausis veliau parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2009 05 21, 16:47)
.. dievinu moheri... labai grazus man tie kiauri megztukai... bet negaliu isivariau kompleksa su tais kiaurais megztukais  doh.gif  ... bo jei megztukas nera aptemptas kaip antra oda o kiek platesnis tai labai figura sudarko...  doh.gif  ... man pvz mano figura tikrai neprasta  blush2.gif  .. bet kai asimaunu kiaura megztuka tai  toks jausmas kad nei liemens nei krutines nebera .. lenta tokia palieku  doh.gif  ... ar as cia vienintele tokia?? ar gal dar kam taip atrodo ?? biggrin.gif


chmm...siaip moheris tuo ir fainas, kad isplovus gali kaip nori susiliemenuot biggrin.gif mano tai kaip zarna buvo, istampiau kaip norejau mirksiukas.gif aisku panesiojus prasitampo...tada ir vel skalbiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 05 23, 12:09)
chmm...siaip moheris tuo ir fainas, kad isplovus gali kaip nori susiliemenuot biggrin.gif mano tai kaip zarna buvo, istampiau kaip norejau mirksiukas.gif aisku panesiojus prasitampo...tada ir vel skalbiu ax.gif


... o geras biggrin.gif ... tai cia atseit kai isplauni tai kol slapias ant kokio ranksluoscio ji "suformuot" ??? biggrin.gif ... taip supratau ??? biggrin.gif
Atsakyti