Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(liepa50 @ 2009 04 11, 14:13)
Dvi bliuskutes is Kid Mocherio.




QUOTE(valentinuke @ 2009 04 12, 02:05)
4u.gif pasirodisiu ir as salis jau i pabaiga mirksiukas.gif



QUOTE(Ligvita @ 2009 04 12, 19:03)



Nuostabus visu darbai 4u.gif 4u.gif o ypac baltosios bliuskutes mazosioms panelems wub.gif wub.gif o kiek mazdaug siuliuku suejo tokiam baltam megztukui?

o megztuku is gelyciu klonu ratas kaip matau sparciai dideja, kad ir panasios geles, be kiekvienas darbelis isskirtinis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jūros akmenėlis, abiems bliuskutems sunaudojau gal apie 100g kid mocherio.
Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 04 11, 18:43)
thumbup.gif
Man balta - pati gražiausia ax.gif
Ar mergaitės patenkintos?



Labai patenkintos. smile.gif
Atsakyti
rodausi jau anksciau nertu is mocheros+liurekso siuliuko kimono(po truputi gal ir kitus megztukus sukelsiu ax.gif )

user posted image

user posted image

Atsakyti
4u.gif labai grazus,ir spalvyte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 04 20, 09:22)
4u.gif labai grazus,ir spalvyte thumbup.gif  wub.gif




aciu 4u.gif
dar vienas mocheriukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 04 20, 09:32)

dar vienas mocheriukas



Labai fainas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o spalvytė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 01 25, 22:51)
Mama liemenęs juodos užsiprašė. Va tokią moherinukę numezgiau smile.gif
(tik gaila, kad juodas plonas moheriukas visų pynių grožio neparodo, bet šiek tiek matyt jos...)

user posted image

labas 4u.gif

gal būtų galima gauti šios liemenės mezgimo schemą ? 4u.gif

labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Radvile, aš be schemų mezgu, tą, ką pati sugalvoju smile.gif
Pynės yra 4 su 4 akim (ar 3 su 3 g.gif nepamenu, ne pas mane jau liemenė) keistos.
Pirmiausiai nusimezgiau apatinę horizontalią juostą, paskui ant jos surinkau akis ir mezgiau į viršų (aš mezgu su bambukiniai, valiniais virbaliukais, ratu, be siūlių iki pažastų, o paskui jau priekį ir nugarą atskirai) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 04 21, 15:01)
Radvile, aš be schemų mezgu, tą, ką pati sugalvoju smile.gif
Pynės yra 4 su 4 akim (ar 3 su 3  g.gif  nepamenu, ne pas mane jau  liemenė) keistos.
Pirmiausiai nusimezgiau apatinę horizontalią juostą, paskui ant jos surinkau akis ir  mezgiau į viršų (aš mezgu su bambukiniai, valiniais virbaliukais, ratu, be siūlių iki pažastų, o paskui jau priekį ir nugarą atskirai)  4u.gif

na, ačiū 4u.gif
bet pati nenusimegsčiau, nes reikėtų man labai detaliai viską parašyti, nes nesu mezgus nieko, apart šaliko. bet labai norėčiau išmokt. siūlai yra tokie patys juodi namie blush2.gif
Atsakyti
Darbeliai, tai wow! wub.gif Kaip jus taip puikiai mokate numegzti ir prisiuti rankoves. bigsmile.gif As savamoksle, tai man taip graziai nesigauna. Ir dabar pusiau nusimezgiau mocherine bliuskute, o ties rankovem sustojau ir nebezinau kaip cia atitaikyt, kad graziai gautusi? O jus mezgate rankoves nuo virsaus (peties) ar nuo apacios (rieso)? blush2.gif
Atsakyti
4u.gif JUROS AKMENELIS-labai grazus megztukas thumbup.gif wub.gif
NIUMA-daili ir grazi liemene thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 03 16, 07:14)
Rodau ir aš savo naują mezginuką  ax.gif
user posted image


Ir as taip noriu. Labai dailu. Saulelydi, gal galetum paaiskinti kaip cia su tom rankovem? blush2.gif Laaabai grazu. bigsmile.gif
Atsakyti