QUOTE(Ligvita @ 2010 06 06, 19:58)
Klausykit mergaites, gal kas zino kur kreiptis, kad kaciuka galeciau Pifui atiduoti.
Neparašėt iš kurio miesto esat.
Prieglaudos, kurios veikia Vilniuje ir ne tik, ir globoja gyvūnus, kol randa jiems šeimininkus:
GGT "Pifas" www.pifas.org (ten rasit ir kontaktus, tik jie neturi gyvūnų prieglaudos, gyvūnus globoja savanoriai namuose, todėl jei nebus savanorio, kuris galėtų pagloboti, gali atsisakyti padėti).
VšĮ "Lesė" www.lese.lt (deja šiuo metu prieglaudos irgi neturi, nes vyksta kapitalinis būsimos prieglaudos patalpų remontas, gyvūnai taip pat globojami šiuo metu tik namuose pas savanorius, bet galite paskelbti kačiuko skelbimą su nuotraukomis www.lese.lt (skiltis - "Gyvūnų istorijos").
SOS gyvūnai - info taip pat jų puslapyje.
Yra ir kitų prieglaudų kituose miestuose, jų kontaktus galite rasti www.gyvunugloba.lt, ten irgi galite dėti kačiuko skelbimą.
Gal vis dėlto pavyktų įkalbėti vyrą ir pagloboti kačiuką kol rasit jam šeimininkus? Turėtų susidraugauti su suaugusiu katinu, nes mažiukų dažniausiai neskriaudžia dičkiai, žaist su jais pradeda. Būtų gerai parodyt kačiuką veterinarui, kad pažiūrėtų, ar sveikas.