Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Geriau sita alieju, kol geriau, labai lengvai jausdavau savo vaisingas dienas, visi pozymiai kaip pagal vadoveli. Ir mm reguliarios. Kai nustojau, iskart nestuke.gif Ir dar, ko nebuvo su 1 nestumu, ta laika kol nestuke.gif sirgau mm. Todel sakyciau suzinojau tik tada, kada pilvas pasimate, todel manau, kad kaikurias reakcijas jis gali issaukti, taip pati visai nenustebciau, kad vaisinguma didina. Nes iki siol nelabai aisku...
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 06 30, 11:25)
O gal kas galetu patarti kapsulem ar gryna alieju geriau pirkt?


Esminio skirtumo nera, tiesiog perkant nakvisu alieju kapsulese siek tiek permokame uz pakuote, aliejui skirtas kapsules... Nors kai kam gali buti slykstu gerti gryna alieju, todel geriau perka kapsulese. Kaip kam patogiau smile.gif

Pati 4 men. geriu nakvisu alieju, tai 3 men. tikrai jauciau poveiki odai, PMS, nuotaikai, o dabar nebejauciu jokio poveikio, situacija tokia pat kaip pries pradedant nakvisas, turbut organizmas priprato, reikia daryt pertrauka, bet tikrai po 3 men. vel pirksiu smile.gif
Atsakyti
Geriau nakvisu alieju,bet kai pradejau naudoti KT nustojau gerti.
Manieji pastebejimai -
*nebesauseja oda (turejau problemu del to,tikrai viskas susitvarke.)
* plaukai ryskiai atsigavo.Pasidare blizgus,net pati negaliu jais atsidziaugti.
* Pms skausmai,nuotaiku kaitos liko praeityje.smile.gif Buteliukas kainuoja apie 40 lt ir jame yra berods 100 kapsuliu,tai 3 men vartosit garantuotai,rezultatai akivaizdus.
Atsakyti
Gal kas žinote, ar nepakenks maitinančiai mamytei?
Atsakyti
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 15, 12:33)
Gal kas žinote, ar nepakenks maitinančiai mamytei?

as geriau, kol maitinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 15 liepos 2009 - 16:14
QUOTE(Linutelia @ 2009 04 02, 21:05)
As irgi geriu db, jau nakvisas geriu kokias 3-4 savaites, tik db pagalvojau ar nieko blogo  doh.gif Bet pasiskaiciau katik, kad net rekomenduojama vartojancioms KT gerti nakvisas  ax.gif


Man jau seniai sitas klausimas - ar tinka nakvisu aliejus kartu su KT. Gal kuri tiksliai galit nurodyt, kur pasiskaityt? Niekur nerandu. Logiskai galvojant nedera, o kaip yra is tikruju neaisku...
Atsakyti
QUOTE(*Brukne* @ 2009 07 15, 22:58)
Man jau seniai sitas klausimas - ar tinka nakvisu aliejus kartu su KT. Gal kuri tiksliai galit nurodyt, kur pasiskaityt? Niekur nerandu. Logiskai galvojant nedera, o kaip yra is tikruju neaisku...


Čia rašo, kad kaip tik gerai.
Atsakyti
Na ir as geriu nakvisu alieju ir galeciau pabrezti tik tiek kad nagai pradeda atsigauti,plaukai siek tiek pradeda stipreti o apie mentruacijas negaliu pasakyti nieko gal siek tiek ne tokios gausios,,,,,
Atsakyti
as prisiskaiciau ir nusprendziau nusipirkti, taigi sendien kaip tik buvai vaistineje ir nusipirkau. vaistininke sake jog yra du: vienas silpnesnis o kitas stipresnis tai ta stipresni isigyjau rolleyes.gif taip giria ji visos, ziuresim kaip bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo strazdanaite: 24 liepos 2009 - 17:11
aš gėriau apie metus tai kas liečia mmm visiškai nepadėjo o gėriau tam kad sumažėtu kančios mano 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau nakvišų aliejaus, nes... už pusę kainos buvo lotuliukas.gif doh.gif Bet kiek esu skaičius, tai visos labai giria, kad daug teigiamų poveikių. O ir pačiai ne pro šalį būtų sureguliuot ciklą bei pagražint nagiukus ir ragiukus. Ar padėjo jums? Mane ypatingai domintų ciklo reguliarumas, nes dabar košmaras laukti savaitėmis, pirkti testus, o KT nuodytis nebenoriu unsure.gif
Atsakyti
Mama naudoja, tai pastebėjo, kad plaukai geriau auga smile.gif
O aš tik kartais įsimetu kokią kapsulytę, tai poveikio kaip ir nematau ax.gif
Bet ilgiau vartojant, tai išties puikus dalykas smile.gif
Atsakyti