Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

O galima nakvisu alieju ir kontraceptikus gerti kartu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 02 balandžio 2009 - 19:55
QUOTE(Linutelia @ 2009 04 02, 20:54)
O galima nakvisu alieju ir kontraceptikus gerti kartu?

as geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 04 02, 22:03)
as geriau  rolleyes.gif


As irgi geriu db, jau nakvisas geriu kokias 3-4 savaites, tik db pagalvojau ar nieko blogo doh.gif Bet pasiskaiciau katik, kad net rekomenduojama vartojancioms KT gerti nakvisas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 04 02, 21:05)
Bet pasiskaiciau katik, kad net rekomenduojama vartojancioms KT gerti nakvisas  ax.gif

man tai palengvino vors pradejus gert KT neigiamus pojucius blush2.gif
Atsakyti
geriu 1000mg,labai dideles kapsules,kiekviena karta patiriu stresa jas rydama. doh.gif .po kt vartojimo buvo issausejusi oda ir plaukai,tai dabar labai atsigavo ir menesiniu metu buve saremiai isnyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciumama @ 2009 04 03, 20:28)
geriu 1000mg,labai dideles kapsules,kiekviena karta patiriu stresa jas rydama. doh.gif  .po kt vartojimo buvo issausejusi oda ir plaukai,tai dabar labai atsigavo ir menesiniu metu buve saremiai isnyko thumbup.gif


Aha, kapsules nemazos blink.gif gali pirkt 500mg (jos mazesnes) ir gert 2 kartus per diena - rezultatas tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat vartoju nakvisu alieju, buvau ir pertrauka padarius. Kai vartoju, tai man matos poveikis visu pirma ant nagu, auga greicau ir stipresni. Su plaukais neturejus problemu, tai nzn kaip cia, zinom, tikiu ir jiems padeda, odai taip pat. geras dalykas 4u.gif
Atsakyti
Pradejau ir as gerti nakvisu alieju... o, po kiek mazdaug laiko pasireiskia ju poveikis?
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2009 04 05, 16:24)
Pradejau ir as gerti nakvisu alieju... o, po kiek mazdaug laiko pasireiskia ju poveikis?


Kiekvienai individualiai, bet dazniausiai po menesio (arba net keliu) 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat geriu nakvišų aliejų, tikrai padeda thumbup.gif Be to šį mėnesį euro vaistinėse nuolaida nakvišų aliejuj smile.gif
Atsakyti
čia kapsulėm kaip suprantu, o kokios firmos renkatės? kurios geresnės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2009 04 07, 08:19)
čia kapsulėm kaip suprantu, o kokios firmos renkatės? kurios geresnės? ax.gif


As gerdavau toki
user posted image
Man atrodo jis net ir pigesnis ax.gif
Atsakyti