Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

sveikos mergaites cool.gif girdėjau ir aš apie tą stebuklingą nakvišų aliejų, vis ruošiuosi ruošiuosi pradėt vartot, bet vis kažkaip užsimiršta tie mano pasiruošimai smile.gif bet jei kaip sakote pagerina odos būklę tai labai jo noriu, nes šiaip mm daugmaž reguliarios, pms irgi labai nevargina, bet va odytę kartais paberia, ypač prieš susergant... gal sakau sutvarkytų man tai nakvišos, kaip manote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2009 03 22, 22:26)
Bet ar tikrai nuo nakvisu aliejaus? gal stresas ar kokios panasios priezastys itakojo???? blush2.gif

nea, kokia savaitę man kasdien taip būdavo, mečiau jas trumpam ir nustojo smile.gif manau, kad 1. man buvo per didelis jų kiekis, 2. ne visiem tas pats dalykas tinka mirksiukas.gif aš išvis jautri visokiems vitaminams ir papildamams, nes pasireiškia alergijos smile.gif
Atsakyti
aš gėriau nakvišas ilgai, kokius metus tai tikrai. Paskui padariau pertrauką. Ir bereikalo, nes kol gėriau odos būklė buvo puiki, spuogų nekilo, lygi buvo palikus. Ir mečiau gert... padariau klaidą, nes spuogų padaugėjo.
Dabar vėl pradėjau ir geriu jau kokį pusmetį. Iš pradžių nebuvo jokių poveikio, bet dabar matau, kad spuogų apmažėjo.
Ir kosmetologė sakė, kad reik gert labai ilgai kol matysis rezultatas ax.gif
Atsakyti
geriu nakvisas kokius 2men bet spuogai dar nedingo doh.gif gal reikia ilgiau jas pagerti kad sutvarkytu oda g.gif
Atsakyti
na, jei tų spuogų daug, tai tikriausiai jie niekur ir nedings be "rimtesnių" priemonių... man atrodo g.gif bet ar yra viltis turėti gražią ir lygia odą, jei ji tik retkarčiais, ir tai nedaug, paberta būna? ax.gif
Atsakyti
Ir aš išbandysiu šitą stebuklą biggrin.gif
Esu girdėjus daug apie jį ir atsiliepimai visi puikūs, ypatingai žmonėms, kurie turi odos problemų yra labai gerai pagerti. Na ir aišku dėl kitų dalykų naudinga.
Atsakyti
reikia ir man nusipirkti g.gif nes dabar mečiau KT tai bijau atgaut spuogus verysad.gif ar yra amžiaus riba nuo kada jas galima gerti? nes kiek esu girdėjus tai jas geria tik vyresnės moterys, jei tai tiesa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Belli @ 2009 03 30, 16:46)
reikia ir man nusipirkti g.gif  nes dabar mečiau KT tai bijau atgaut spuogus verysad.gif  ar yra amžiaus riba nuo kada jas galima gerti? nes kiek esu girdėjus tai jas geria tik vyresnės moterys, jei tai tiesa doh.gif

tai nera tiesa 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima gerti nakvisu aliejaus tabletes? nes noreciau pradeti gerti,o man 22 metai smile.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(_princeseee @ 2009 04 01, 22:37)
sveikos smile.gif  norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima gerti nakvisu aliejaus tabletes? nes noreciau pradeti gerti,o man 22 metai smile.gif aciu

tikrai gali gert mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal žinote ar galima vartoti žindyvėms...? Kažkaip tuo klausimu nerandu info... g.gif
Atsakyti
QUOTE(_princeseee @ 2009 04 01, 23:37)
sveikos smile.gif  norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima gerti nakvisu aliejaus tabletes? nes noreciau pradeti gerti,o man 22 metai smile.gif aciu

nakvisu aliejaus negalima gert tik vaikams iki 3metu, pagal informacini lapeli 4u.gif
Atsakyti