Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Lanuska @ 2009 03 13, 13:29)
As irgi jas geriau,bet paskui meciau,nes prisiskaiciau,kad jos mazina KT poveiki...Gali pastot lengvai gerdama KT ir kartu nakvisu alieju unsure.gif  tik nzn kiek tame tiesos..

o kur cia pasiskaitei?.. unsure.gif nes as beveik metus geriau ir tikrai viskas yra gerai, jokio nestumo.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 03 13, 13:43)
o kur cia pasiskaitei?..  unsure.gif nes as beveik metus geriau ir tikrai viskas yra gerai, jokio nestumo..  schmoll.gif


Dabar net galvoju...Man atrodo,kad one.lt,kur yra grupe ,,Mamos ir vaikuciai''...man rodos ten mamos kalbejo apie tai g.gif
Atsakyti
Aš naudoju "Nakvišų SĖKLŲ aliejų", nes kiek žinau vaistinė žaliava - tai dvimetės nakvišos sėklos, kuriose yra daugiau celiuliozės, lignino, baltymų ir būtinųjų linolo ir linoleno rūgščių bei mineralinių medžiagų.
O apskritai nakvišų aliejus turi labai daug gerųjų savybių. Jis vertinamas kaip polinesočiųjų rūgščių šaltinis, kurios būtinos daugelio medžiagų apykaitai, taip pat tai energijos šaltinis. Nakvišos slopina uždegimus, normalizuoja kraujospūdį (padeda išvengti aterosklerozės), stiprina imunitetą, tinka vartoti sergant virškinamojo trakto negalavimams, taip pat palengvina kvėpavimą, mažina lėtinius sąnarių skausmus, gerina atmintį, mažina depresiją.
Dėl savo sudėtyje turinčių gama linoleno rūgščių, jos mažina PMS, menopauzės sindromą, mastopatiją. Taip pat ši rūgštis būtina pasisavinti ir apsaugoti riebaluose tirpius vitaminus nuo oksidacijos. Taip pat yra moksliškai įrodyta, kad nakvišų sėklų aliejus saugo nuo raukšlių susidarymo, gydo egzemą, dermatitus, taip pat stiprina plaukus, nagus, gražina odą.
Aš geriu 500 mg į dieną ir jau pajutau, kad labai auga nagai... aš jei nepatingiu, tai dar praduriu kapsulytę ir įtrinu nagučius tongue.gif

Taip kad UŽ nakvišas thumbup.gif
Atsakyti
Geraiu po gimdymo,nes buvo BAISI oda. Sureguliavo hormonu pusiausvyra ir energijos atsirado,nuotaika geriasne.Reiketu ir vel pradeti thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas žino kaip Nakvišų aliejus lenkiškai ir rusiškai? blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanike: 18 kovo 2009 - 15:42
QUOTE(Garbanike @ 2009 03 18, 16:25)
Gal kas žino kaip Nakvišų aliejus lenkiškai ir rusiškai?  blush2.gif  4u.gif
Papildyta:

Mасло ночной примулы arba масло энотеры.
Atsakyti
aš seniau gėriau nakvišų aliejaus kapsules, bet man alergija išsivystė.Gal kokį mėnesį tevartojau,bet organizmui buvo per daug ir visą kūną raudonais guzais išbėrė. Daktarė sakė,kad alergija nakvišom labai labai retai kam būna, bet man ėmė ir pasitaikė sad.gif kitą savaitę vėl pabandysiu gert,nes po KT metimo tragedija su organizmu daros. Matysiu ar atsinaujins alergija ar ne unsure.gif
Atsakyti
hmm zinau, kad dar turbut anksti tiketis rezultatu - geriu nakvisu alieju apie 10 dienu, bet ragai ant kaktos auga kaip auge:))
paguoskit - kada galiu tiketis (zinoma, jei isvis kazkas bus) pagerejimo?smile.gif)
pavasaris juk atejo..
Atsakyti
QUOTE(rutakis @ 2009 03 19, 09:30)
hmm zinau, kad dar turbut anksti tiketis rezultatu - geriu nakvisu alieju apie 10 dienu, bet ragai ant kaktos auga kaip auge:))
paguoskit - kada galiu tiketis (zinoma, jei isvis kazkas bus) pagerejimo?smile.gif)
pavasaris juk atejo..


aš tai manau, kad nakvišos negali visiškai sutvarkyt tokių dalykų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rutakis @ 2009 03 19, 07:30)
hmm zinau, kad dar turbut anksti tiketis rezultatu - geriu nakvisu alieju apie 10 dienu, bet ragai ant kaktos auga kaip auge:))
paguoskit - kada galiu tiketis (zinoma, jei isvis kazkas bus) pagerejimo?smile.gif)
pavasaris juk atejo..


Man paskutini karta nuo nakvisu irgi tik padaugejo spuogu doh.gif bet kai jas geriau LT tai thumbup.gif viskas tiko. tai dabar galvoju kitos firmos pabandyt (nes jei netiktu nakvisos tai jau ir nuo tu kur LT geriau buciau isberta). gal po kokio menesio bandyk firma keisti? sitos neblogos http://www.keke.lt/i...id=763&pr=33495
Atsakyti
man irgi nakvišų aliejus palengvino PMS, plaukai ir nagai nenusilpo kaip visada prognozuoja, kad pradės prastėt po KT nutraukimo.
tik man atsirado vienas minusas - šiek tiek patindavo akys doh.gif bet pradėjau gerti kas antrą dieną, tai nebetinsta smile.gif
Atsakyti
Man vienintelis dalykas ką nakvišų aliejus padarė tai palengvino psihologinę būsena PMS'o metu, nes būdavo man siaubas verysad.gif tokios depresiškos nuotaikos užeidavo kad nors mirk, ir verkdavau ir vėl juokdavausi ir visko būdavo.
Bet aš jas geriu jau nuo birželio. Tai galvoju jau padarysiu pertrauka, nors skaičiau kad jas galima vartoti kad ir nuolatos.
Tai va nustojau gerti likus savaitei iki mmm ir eina jos peklon, vakar jau gėriau, nes pradėjau psihuot lotuliukas.gif tai gersiu toliau kaip gerus jaučiu, tik gal pradžioj ciklo ne.
Atsakyti