Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(princesee @ 2008 12 19, 10:08)
ne visada. plaukai tarkim gali buti pazeisti cheminio dazymo, fenavimo ar tiesinimo, jie gali nezvilgeti, skilineti ir t.t. o cia jau manau hormonai nepades  tongue.gif  mirksiukas.gif

Jeigu zinai, kad plaukai yra butent nepazeisti cheminio ar dazymo - pades. tongue.gif Nakvisos nepamirskim nera hormonai. Naturalus produktas, aliejus, kuris padeda juos sureguliuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 19, 15:26)
Jeigu zinai, kad plaukai yra butent nepazeisti cheminio ar dazymo - pades. tongue.gif Nakvisos nepamirskim nera hormonai. Naturalus produktas, aliejus, kuris padeda juos sureguliuoti. mirksiukas.gif

vaje, juk ir nesakiau, kad nakvisos hormonai lotuliukas.gif turejau omeny, kad sutvarkyti hormonai, del tokiu priezasciu, kaip anksciau ivardinau nepades lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 12 20, 10:38)
vaje, juk ir nesakiau, kad nakvisos hormonai  lotuliukas.gif turejau omeny, kad sutvarkyti hormonai, del tokiu priezasciu, kaip anksciau ivardinau nepades  lotuliukas.gif  tongue.gif

Del tokiu priezasciu kaip nudeginti nuo cheminio plaukai, nepades NIEKAS, jokie vitaminai ar aliejai, nebent ju nuskutimas lotuliukas.gif ir nauju auginimas tongue.gif
Atsakyti
sveikos:)
nelabai dar zinau visu sito forumo taisykliu, todel tikiuosi nesupyksit, kad atidariau nauja tema del tokio mazo dalyko.

Turiu problema - issiemus kontraceptini implanta pradejo baisiai negraziai berti kakta, o paauglyste jau senokai baigesi:)

girdejau, kad yra naudojancui nakvisu alieju, taigi noriu paklausti, kokie uz ar pries, ka galetumet patarti?

is anksto labai dekoju:)
Atsakyti
Vat ir man labai idomu, ka cia tas nakvisu aliejus daro? g.gif Ar yra kokie salutiniai jo poveikiai? g.gif
Mat man mm labai nereguliarios blush2.gif , buna karta per pora menesiu doh.gif , tai daktaras KT israse, bet as visai nenoriu to brudo i save kist blink.gif Tai mastau, gal yra kokiu naturaliu priemoniu mm sutvarkyt? g.gif Nakvisu aliejus gal vienas tokiu? bigsmile.gif
Atsakyti
man jos labai puikiai sutvarke, per pirmus menesius buvusius nesklandumus, kurie atsirado geriant KT thumbup.gif
as uz thumbup.gif
Atsakyti
UZ
Geriu nakvisas 3 men.
Mano pastebejimai:
- oda niekuomet nesiskundziau, todel pasakyti nieko negaliu
+ palengvejo PMS (neliko nuotaikos svyravimu ir beprotisko potraukio saldumynams) thumbup.gif
+ sumazejo skausmas per mmm
Atsakyti
Man irgi labai patiko nakvisu aliejus... super nueme nemalonius pojucius per mm,be to,nzn, ar cia nuo nakvisu,bet isgerus buteliuka,man eme augti nagai,pagrazejo plaukai... nes po gimdymo labai nekaip buvo.
Atsakyti
Man irgi labai patiko nakvisu aliejus... super nueme nemalonius pojucius per mm,be to,nzn, ar cia nuo nakvisu,bet isgerus buteliuka,man eme augti nagai,pagrazejo plaukai... nes po gimdymo labai nekaip buvo.

TIKAI SIE POKYCIAI NUO NAKVISU ALIEJAUS ATSIRADO, MAN JI LABAI REKOMAENDAVO MANO GINEKOLOGE, IR MAMA SU MOCIUTE LABAI GIRIA NAKVISU ALIEJU smile.gif
Atsakyti
Geriau nakvisu alieju kelis men, labai pagerejo nagu bukle, atrode kaip tie geliniai hahaha smile.gif Siaip sumazejo skausmai per MM
Atsakyti
Sveikos smile.gif As taip pat geriau nakvisu alieju. Po KT vartojimo buvo siokiu tokiu problemu. Be to, ciklas buvo labai nereguliarus. Sutvarke nakvisos viska ir oda grazesne tapo ir nagai kaip priauginti. thumbup.gif Be to, neuzilgo ir nestuke.gif tapau ax.gif
Atsakyti
As irgi jas geriau,bet paskui meciau,nes prisiskaiciau,kad jos mazina KT poveiki...Gali pastot lengvai gerdama KT ir kartu nakvisu alieju unsure.gif tik nzn kiek tame tiesos..
Atsakyti