Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Aš mačiau, kad būna kartais nakvišų arbatos pirkti. Kažin, jos poveikis būtų panašus kaip tų aliejaus piliulių ar ne g.gif
Atsakyti
O kokios firmos nakvisu aliejus jum geriausiai ?
Atsakyti
As taip pat geriu nakvisu alieju.Bet kas keisciausia man poveikis atvirkstinis nei tikejausi doh.gif Nagai ant skilineja, kad gyvenime dar toki nebuvo, o oda irgi pastoviai spuogeliai kyla unsure.gif
Atsakyti
man tai labai gerai padeda ciklui , jei ju negeriu pries dienas tai veluoja o jei geriu buna kaip laikrodis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 11 09, 21:06)
man tai labai gerai padeda ciklui , jei ju negeriu pries dienas tai veluoja o jei geriu buna kaip laikrodis smile.gif

O man ciklo nesureguliavo schmoll.gif Kaip buvo nepastovus, taip ir liko... doh.gif
Atsakyti
kai mečiau gerti kt, apie pusę metų gėriau nakvišų kapsules, tai mm prasidėjo reguliariai, nebuvo jokių išsiderinimų, bet šiaip kad pagražėtų oda ar nagai nepastebejau, na o dabar jau kuris laikas nebegeriu smile.gif
Atsakyti
http://www.100metu.l...kausmai/nakvisu
Atsakyti
Pati negeriu, bet draugė sakė, kad jai nuo jų nagai stipresni tapo ir oda gražesnė ax.gif
Atsakyti
as taip pat jau ilga laika vartoju nakvisu alieju.perskaiciau,kad ji reikia vartot kad palengvint pms simptomus,na bet nuo to manes negelbeja.bet va kad nagai stipresni ir greiciau auga,veido oda pagrazejo-tai tiesa.
Atsakyti
as geriu antra men, veido oda liko skaisti, neliko pms, skauda krutine kai lieka para iki mmm pradzios, plakai slenka kaip slinke, nagai irgi nepagrazejo. galvoju kad man pades sureguliuoti hormonus. blush2.gif
Atsakyti
Nu prisiskaičiau apie naudą visokią nakvišų, pasirodo, net cholesterolį mažina.
Eisiu pirkt po atlyginimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2009 11 12, 13:07)
Nu prisiskaičiau apie naudą visokią nakvišų, pasirodo, net cholesterolį mažina.
Eisiu pirkt po atlyginimo smile.gif

as irgi susiviliojau cia prisiskaiciusi visokiu gerumu smile.gif o kokiu pavidalu tas aliejus buna? tikiuosi kokios kapsules ar pan, nes jau zuvu taukus kai geriau skystus, feeee.. smile.gif

beje, ar neturi tos nakvisos kokio salutinio poveikio ir kiek ilgai jas galima vartoti?
Atsakyti