Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Nakvisu alieju rekomenduojama netgi pagerti po kT nutraukimo, taip pat planuojant leliuka. Padeda susireguliuoti ciklui. 4u.gif
Atsakyti
geriu nakvisu alieju jau keli metai suvartoju pakuote padarau pertrauka ir vel vartoju thumbup.gif ir neturiu problemu nei su spuogais nei su skausmais thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dijanule @ 2009 09 08, 11:21)
geriu nakvisu alieju jau keli metai suvartoju pakuote padarau pertrauka ir vel vartoju  thumbup.gif ir neturiu problemu nei su spuogais nei su skausmais  thumbup.gif  biggrin.gif



o kokio ilgio pertrauka darai? nes as irgi geriu, tai kazkaip nereguliariai - kartias pageriu viena pakuote, tada kokius tris menesius negeriu, tada dar nusiperku. Kaip realiai geriau vartoti ta nakvisu alieju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 09, 08:17)
nakvisu aliejus, 180 kapsuliu (jei nemaisau) su 40 proc. nuolaida, gaunasi apie 30 litu smile.gif

bet kodel prie to nakvisu aliejaus raso ,kad jis skirtas sirdies darbui gerinti g.gif doh.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau gerų atsiliepimų ir pamaniau, kad ir man reikia nakvišų aliejaus thumbup.gif tik aš geriu KT ir baisoka, kad nesumažintų jų poveikio g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lineta7 @ 2009 09 09, 18:50)
Prisiskaičiau gerų atsiliepimų ir pamaniau, kad ir man reikia nakvišų aliejaus thumbup.gif  tik aš geriu KT ir baisoka, kad nesumažintų jų poveikio g.gif  doh.gif

Tikrai nepakenks nakvisu aliejus, net yra rekomenduojama vartojant kontraceptikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dijanule @ 2009 09 08, 10:21)
geriu nakvisu alieju jau keli metai suvartoju pakuote padarau pertrauka ir vel vartoju  thumbup.gif ir neturiu problemu nei su spuogais nei su skausmais  thumbup.gif  biggrin.gif

as irgi labai noriu pagert nakvisu aliejaus,ale nepraryju kapsuliu...ar imanoma kaip nors kitaip ji vartot?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 09 10, 16:23)
Tikrai nepakenks nakvisu aliejus, net yra rekomenduojama vartojant kontraceptikus smile.gif


Ačiū wink.gif Reikės nusipirkti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(winona @ 2009 09 10, 16:59)
as irgi labai noriu pagert nakvisu aliejaus,ale nepraryju kapsuliu...ar imanoma kaip nors kitaip ji vartot?



Taip, yra ne tik kapsulės, bet ir skysto aliejaus wink.gif
Atsakyti
As siandien irgi nusipirkau smile.gif
tik nezinau kaip gerti g.gif raso, kad uztenka po viena per diena, bet esant reikalui galima daugiau, svarbu ne daugiau nei 3.. Bet gal uzteks ir po viena kas diena, jos dideles, 1000mg..
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 09 10, 20:05)
Cia tos akcines is eurovaistines?
O ka ant ju raso, kad sirdies veiklai gerinti?  g.gif

Nakvisu aliejus turi daug geru savybiu, jei neklystu jos turi kazkokiu polinesociuju riebalu, kurie padeda palaikyti sirdies veikla smile.gif
Atsakyti
man nelabai patiko nakvisu aliejus,kas kart ju isgerus skaudedavo skrandis,geriau du menesius,po to nutraukiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 11 rugsėjo 2009 - 15:20
Geriu jau tris mėnesius. Na ką, ŽYMIAI sumažėjo PMS ir ne tiek daug kraujuoju mėnesinių metu drinks_cheers.gif
Atsakyti