Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Nuo PMS labai padeda thumbup.gif
Atsakyti
is savo patirties pasakysiu ,kad nakvisu aliejus padeda ,kai pries menstruacijas tempia krutines rolleyes.gif geriant alieju tikrai jokio tempimo,verzimo nebeliko mirksiukas.gif bet dar geresnis yra AGURKLIU ALIEJUS.jis netgi drekina sausa oda mirksiukas.gif mirksiukas.gif jei sudomino,tai susirasit per google.as butent pirkau ONAGRE /nakvisa,agurkle,vitC/ tai thumbup.gif
Atsakyti
Labutes, nakvisos aliejaus kapsules geriu berods 5 metai, na del hormonu gal ir reguliuoja ir tvarko kazkiek is vidaus, bet nagai kaip buvo luzinejantys taip ir liko, jokiu sustiprejimu tikrai nejauciu schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2009 07 27, 19:37)
Labutes, nakvisos aliejaus kapsules geriu berods 5 metai, na del hormonu gal ir reguliuoja ir tvarko kazkiek is vidaus, bet nagai kaip buvo luzinejantys taip ir liko, jokiu sustiprejimu tikrai nejauciu schmoll.gif  smile.gif

o aš jaučiu, ant nagų tai tikrai
Atsakyti
Aš jau antrą mėn. geriu nakvišas. Tikrai nesu tokia ragana, kaip buvau biggrin.gif Nesinori prieš mmm nei parėkaut, nei pabliaut 4u.gif Geras daiktas. 4u.gif
Atsakyti
Gėriau nakvišų apiejų apie metus. Per tiek laiko pamiršau ir jų veikimą bet gėriau ir tiek, kaip ir kitus vitaminus biggrin.gif na ir dabaigus savo bonke, naujos nebepirkau. Tai jau mėnuo kaip negeriu, nu božė moj žinokit doh.gif kažkokie klaikūs nuotaikų svyravimai prieš mmm, ištisai pikta ir nepatenkinta viskuom nu žodžiu siaubas.
Tik nežinau ar prakentėt porą menesių ir viskas apsiramins, ar lėkt vėl pirkt? Ar galimą kaži gerti nakvišų apiejų pastoviai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 07 30, 16:32)
Gėriau nakvišų apiejų apie metus. Per tiek laiko pamiršau ir jų veikimą bet gėriau ir tiek, kaip ir kitus vitaminus biggrin.gif  na ir dabaigus savo bonke, naujos nebepirkau. Tai jau mėnuo kaip negeriu, nu božė moj žinokit doh.gif  kažkokie klaikūs nuotaikų svyravimai prieš mmm, ištisai pikta ir nepatenkinta viskuom nu žodžiu siaubas.
Tik nežinau ar prakentėt porą menesių ir viskas apsiramins, ar lėkt vėl pirkt? Ar galimą kaži gerti nakvišų apiejų pastoviai? g.gif

Gydytoja sakė, kad geriau daryt pertraukas, pagert porą mėn, po to porą mėn pertrauką daryt. smile.gif
Atsakyti
O man nieko gero iš to nakvišų aliejaus (geriau prieš 1,5 metų) schmoll.gif girdėjau daug kam padeda, bet ech man nea ... nei menesinės nesusitvarkė, nei plaukai ar nagai, oda ... dabar vėl toki problemyčių atsirado - galvoju gal vėl pabandyt g.gif jų gal yra įvairių? ar jie visi "vienodi"? blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(strazdanaite @ 2009 07 24, 19:10)
as prisiskaiciau ir nusprendziau nusipirkti, taigi sendien kaip tik buvai vaistineje ir nusipirkau. vaistininke sake jog yra du: vienas silpnesnis o kitas stipresnis tai ta stipresni isigyjau rolleyes.gif taip giria ji visos, ziuresim kaip bus  ax.gif

gal man šio stipresnio ir reikėjo (šiaip nežinau ar gėriau stipresnį ar silpnesnį )g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnio6kinas: 02 rugpjūčio 2009 - 15:28
QUOTE(strazdanaite @ 2009 07 24, 18:10)
vienas silpnesnis o kitas stipresnis tai ta stipresni isigyjau rolleyes.gif taip giria ji visos, ziuresim kaip bus  ax.gif

silpnesnės po 500 mg, stipresnės po 1000 mg, skirtumas toks, kad po 500 mg reik gert 2kart dienoj, o 1000 mg 1kart dienoj. ar ne tas pats gaunas? biggrin.gif
QUOTE(convict @ 2009 07 30, 16:32)
Tik nežinau ar prakentėt porą menesių ir viskas apsiramins, ar lėkt vėl pirkt? Ar galimą kaži gerti nakvišų apiejų pastoviai? g.gif

aš geriu jau gerus pusę metų smile.gif
man kosmetologė sakė, kad jų poveikis tik po kelių mėnesių pasimato, manau, kad neužtenka gert tik porą mėnesių g.gif
aš prieš tai gerus metus jas gėriau, paskui mečiau, buvo tragedija, labai spuogai pradėjo augt, matyt hormonai išsderino g.gif
o dabar po pusės metų gerimo vėl džiaugiuos gražia oda, nepalyginsi su tuom, kad buvo doh.gif
Atsakyti
vartoju nakvisu alieju jau 6 men ir nepastebejau jokiu pakitimu g.gif tai yra nei i geraja puse nei i blogaja, baigsiu pakuote ir daugiau nebegersiu nes nematau prasmes smile.gif
Atsakyti
As katik pradejau gert nakvisu alieju ax.gif stipresni. O mano paauglei dukrai kosmetologe liepe pagert silpnesni - del spuogu ir siaip moterisku problemeliu.
Atsakyti
As pradejau neseniai gerti nakvisu alieju. Nusipirkau 100kapsuliu tai uzteks ilgam,nes gerti po viena kapsule reikia. Nezinau ar nuo nakvisos toks poveikis, bet pastebejau, kad reciau tepu rankas kremu po plovimo smile.gif
Atsakyti