Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

tos agenturos buna ziaurios
nuejom i viena buta (cia senai) sausio menesi nuoma buvo 1000lt uz3k.po 3menesiu jau 900lt prase,na sakom varom paziuret, gal patiks, viskas kaip ir gerai, tik (kadangi as megeja viska apziureti) teko nustebti, saldituvas kiauras, kranas nuluzes, virtuves komplektas tarsi ispopieriaus... dar stebejau si buta, po menesio uzji prase 800lt ir matomai kazkas issinuomojo, nes nuotada nebebuvo.
jei jau nuomotis tai reik gerai ziureti, nes dar prikis,kad jus padaret smile.gif
Atsakyti
Mano tėvai buvo ryžtingesni su agentūra, kai prieš porą metų pirko Vilniuje butą. Agentūra prie pardavėjų irgi buvo prisikabinusi neprašyta. Bet mano tėvai padarė taip, kad nuėjo su agentūra pažiūrėt buto (agentūra norėjo mokesčio iš mano tėvų). Butą apžiūrėję jie pasakė, kad pagalvos ir pavaževę kelis šimtus metrų sustojo apsitarti. Ir agentūrai dingus iš akiračio - grįžo į tą butą ir sutarė jį pirkti.
Manau, kad agentūra to nusipelnė ir dažniau juos reiktų taip pamokyt.
Grįžtant prie nuomos - tai apžiūrėjau aš tą nedatvarkytą butą. Vieta gera, netoli centro ir pėškute abiem iki darbų. Bet va, truputi išsigandau dėl įrengimo po Cziokoladines pasakojimo. unsure.gif
Atsakyti
ieskau 2 ar 3 kambariu buto klaipedoje(,geriausiai baltijos ,debreceno) 4u.gif jei kas turite ka pasiulyti rasykite i az
Atsakyti
merginai skubiai reikia gyvenamosios vietos vilniuje.jei turit kokiu ziniu rayskit i az.
Atsakyti
Sveiki,
reikia patarimo. ax.gif

Na nežinau ar čia pataikiau..., bet jau kelias dienas duoduosi po populiariausius LT skelbimų puslapius. unsure.gif
Ieškau nuomotis Vilniuje dviejų kambarių buto (blogiausiu atveju - vieno). Ieškau naujos statybos (arba bent normaliai įrengto), be baldų. Bet visai tenkintų jei būtų tik virtuvės baldai. Žodžiu, nerandu. Arba kaina nuo 1000Lt. Arba skylės už 800Lt. O gal aš čia atsilikusi?
Geriausia būt Žirmūnuose ir aplink. Galėčiau mokėti iki 700Lt. Prisiskaičius komentarų agentūrų bijau kaip tarakonų. blink.gif
Gyvenu provincijoj, todėl situacija su apžiūrėjimais sunki, bet įmanoma (draugelka sušelptų vietos pagyvent).
Praradau viltį.
Gal patarsit kur kreiptis? Ir kokios tos kainos? Kad neatrodyčiau kaip žioplė. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemeje: 14 spalio 2009 - 01:39
QUOTE(balvane @ 2009 10 12, 10:57)
Mano tėvai buvo ryžtingesni su agentūra, kai prieš porą metų pirko Vilniuje butą. Agentūra prie pardavėjų irgi buvo prisikabinusi neprašyta. Bet mano tėvai padarė taip, kad nuėjo su agentūra pažiūrėt buto (agentūra norėjo mokesčio iš mano tėvų). Butą apžiūrėję jie pasakė, kad pagalvos ir pavaževę kelis šimtus metrų sustojo apsitarti. Ir agentūrai dingus iš akiračio - grįžo į tą butą ir sutarė jį pirkti.
Manau, kad agentūra to nusipelnė ir dažniau juos reiktų taip pamokyt.
Grįžtant prie nuomos - tai apžiūrėjau aš tą nedatvarkytą butą. Vieta gera, netoli centro ir pėškute abiem iki darbų. Bet va, truputi išsigandau dėl įrengimo po Cziokoladines pasakojimo. unsure.gif


Nebutinai bus taip blogai kaip man smile.gif tiesiog parasiau kaip buna kartais doh.gif prie viso to turejome pasirase sutarti, kur buvo nurodyta kas tame bute yra, buvo punktas ir apie ta nelaiminga skalbimo masina, tai tas, net nezinau kaip ir pavadinti mad.gif , akys isputes aiskina mums :sutarti pasirasei, kad buvo skalbimo masina - reiskia ji ir BUVO! Nu ***** saudyciau tokius gun_bandana.gif
Atsakyti
Laba...mes taip pat ieskomes buto klaipedoje,3 kambariu,bet nebesuprantu as tu nuomos kainu,labai jau zmones kiti daug tikisi gauti litu.Per agenturas nenorim,bet skelbimuose ju dabar pilna doh.gif kaip neapsigauti...gal kas zino misko rajone kokios kainos svyruoja,nes ten ziurinejam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemeje @ 2009 10 14, 02:37)
Sveiki,
reikia patarimo.  ax.gif

Na nežinau ar čia pataikiau..., bet jau kelias dienas duoduosi po populiariausius LT skelbimų puslapius.  unsure.gif
Ieškau nuomotis Vilniuje dviejų kambarių buto (blogiausiu atveju - vieno). Ieškau naujos statybos (arba bent normaliai įrengto), be baldų. Bet visai tenkintų jei būtų tik virtuvės baldai. Žodžiu, nerandu. Arba kaina nuo 1000Lt. Arba skylės už 800Lt. O gal aš čia atsilikusi?
Geriausia būt Žirmūnuose ir aplink. Galėčiau mokėti iki 700Lt. Prisiskaičius komentarų agentūrų bijau kaip tarakonų.  blink.gif
Gyvenu provincijoj, todėl situacija su apžiūrėjimais sunki, bet įmanoma (draugelka sušelptų vietos pagyvent).
Praradau viltį.
Gal patarsit kur kreiptis? Ir kokios tos kainos? Kad neatrodyčiau kaip žioplė.  blush2.gif

oj zirmunuose nerasit smile.gif http://www.aruodas.l...53-kvm/4-180713

reiks susimazint reikalavimus
Atsakyti
nuo gruodzio vidurio bus nuomojamas butas Trakuose. jei ka domintu, rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2009 10 14, 15:26)
oj zirmunuose nerasit smile.gif http://www.aruodas.l...53-kvm/4-180713

reiks susimazint reikalavimus


O aš maniau nedideli tie reikalavimai. Butas tas tai nieko, bet agentūrai 500 mokėt...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti