Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(isterike @ 2009 02 26, 15:25)
bet beda tame kad tie kur po 500 tai saraskino kontoreliu skalbimai smile.gif vilioja klientura taip jie... bet aisku imanoma rast ir uz tokia kaina.

Aš galvojau ir apie šitą variantą. BET negi tada realūs žmonės išvis nebenuomoja butų? Nes aš kiek žiūrėjau savo rajone, iš 15 skelbimų buvo vienas, kad nuomoja už 800 lt, visi kiti - iki 650. Mes mokam 700.
Atsakyti
QUOTE(isterike @ 2009 02 26, 15:25)
bet beda tame kad tie kur po 500 tai saraskino kontoreliu skalbimai smile.gif vilioja klientura taip jie... bet aisku imanoma rast ir uz tokia kaina.

As maciau, kad kai kuriuose skelbimuose parasyta: papildomu mokesciu agenturai nera. Tai taip iseina, kad ne visom agenturom reikia moketi jau ax.gif . Gal, atejo tokie laikai, kad tie kurie nori isnuomoti buta jom moka g.gif .
Atsakyti
tureciau sveikatos ir nusiteikimo suorganizuociau masine internetine akcija "ignoruok saraskino agentura" pagal Lietuvos istatymus tie agenciuksciai ir agenturiukstes negali imti uzmokescio is nuomininko tik is zmogaus kurio buta jie isnuomoja, arba gali pasiimti skirtuma jei sugeba isnuomoti brangiau nei ju klientas pageidavo. o neperseniausiai musu seimininke prasitare kad is jos uz ta paslauga paeme menesio nuomos dydzio mokesti o is musu norejo jei gerai pamenu 900lt tai davem biski maziau, kitas zmogus tiek per menesi algos gauna... ir nenuostabu kad ta agente seimininkei skambineja ir klausineja ar nereik buto padet isnuomot, nes ta siek ktiek naivoka isivaizduoja kad agentura jai atveda patikimus nuomininkus "ne is gatves"
Atsakyti
Mes N.Vilnioj, Vilniuje, nuomojamės 2 kamb.butą už 500 lt biggrin.gif Bet baldai beveik visi savo, o šeimininkų turimus baldus gėda kam parodyt, baisūs. Užtat butas šiltas, net su senais langais nešąlam.
Beje, patirtis parodė, kad nuomojantis geriau savo baldų , išskyrus lovą,neturėti. Taip kraustantis apsidaužo, kad nors verk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 25, 16:22)
Aš tai stebiu skelbimus ir manau, kad taip. Pvz, SM siūlė butą karoliniškėse už 600 lt (gal dar tebenuomoja). Alio reklamoje sočiai skelbimų nuo 500 lt.

Nezinau mes uz 400 isnuomavom kaip jau , bet labiau tam kad nestovetu tuscias blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 02 26, 22:56)
Nezinau mes uz 400 isnuomavom kaip jau , bet labiau tam kad nestovetu tuscias  blush2.gif

Kelių kambarių?
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 26, 21:04)
Kelių kambarių?

Cia vieno vilniuje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 02 26, 23:20)
Cia vieno vilniuje  blush2.gif

Pigiai mirksiukas.gif Mes 250 lt mokam Utenoje.
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 26, 21:23)
Pigiai  mirksiukas.gif Mes 250 lt mokam Utenoje.

Na kad ten nera remonto , baldai sovietiniai lotuliukas.gif Ka jau ten paimsi
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 02 26, 23:24)
Na kad ten nera remonto , baldai sovietiniai  lotuliukas.gif Ka jau ten paimsi

Pas mus remonto ir reikia, o baldų išvis nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
Mes Žirmūnuose už 2 kamb. mokam dabar jau 750, nusiderėjom pries mėnesį 150lt, bet tai jokio remonto butas nematęs jau kokių 20 metų, jei ne daugiau, apie baldus irgi patyliu, neskaitant, kad puse iš jų - mūsų. Kai ėmėm jį prieš du metus, tai tada džiaugėmės, kad ir tokį gavom, o va dabar laikai keičiasi... Galvojam, gal dar mušt kainą... ar čia jau reali? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 26, 21:26)
Pas mus remonto ir reikia, o baldų išvis nebuvo  biggrin.gif

Na as tikiuosi nuomininkai geri bus , man patiko saunus tokie . Pas mus irgi ten naujas baldas diujine plytele matyt , saldytuvas dar nuo vyro policijos laiku ( cia tipo pries gera desimtmeti ) ,na kampas virtuvinis tai modernus pagal buta ale uztat yra bufetas gal 80 metu senumo lotuliukas.gif Mano mama kaip ziurkenas , viska kaupia lotuliukas.gif
Atsakyti