Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Mes Vilniuje ieškomės. Tikiuosi, kad pavyks kas nors, nes sąžiningai jau ir padėčiau tam, kas mus namolio įsileistų. Buvo viena visai nebloga vieta pačiam centre - "studija" pavadino savininkas - ardvi, 40 kvadratų patalpa aukštom lubom, o joje viskas - ir miegamasis ir virtuvė, ir darbo kampas... Bet dabar pristabdėm kuriam laikui paieškas - man naujo darbo reikia, kol nerasiu, negalim keltis, tai draugai ten įsikėlė...
Atsakyti
Sveikos super mamytes mirksiukas.gif
ar yra cia nuomininkiu gyvenanciu Kaune,Aleksote? Turime du buto variantus,vienas jau kaip ir suderetas,tik reikia remonto,langai,seni,durys taip pat,bet manau del remonto mum nebeda,butas vieno kambario. Kita varianta radau siandien,toje pacioje vietoje,tik dvieju kambariu ir autonominis sildymas,plius nauji langai,dvigubos durys. Kainos abeju tos pacios,kaip manote pinigu atzvilgiu kuris labiau apsimoketu? jie net toje pacioje gatveje,tai speju centralinio sildymo mokesciai iseitu tiek pat g.gif kazi kaip su autonominiu? 4u.gif laukiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skarbonke: 06 spalio 2009 - 18:35
Skarbonke kazkaip keistai cia jumi klausiate g.gif 2 kambariu ir sutvarkytas ir uz tokia kaina kaip 1 kambario prastos bukles butas.... hmmmmm.... ner cia ka ir svarstyti mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 06, 19:36)
Skarbonke kazkaip keistai cia jumi klausiate  g.gif  2 kambariu ir sutvarkytas ir uz tokia kaina kaip 1 kambario prastos bukles butas.... hmmmmm.... ner cia ka ir svarstyti mano nuomone  4u.gif

svarstome pagrinde apie sildymo mokescius, nelabai turiu patirties sioje srityje. Turiu minty vieno kambario centralinis ir dvieju autonominis? jeigu kainos lygios aisku griebiam geresni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 10 06, 19:39)
svarstome pagrinde apie sildymo mokescius, nelabai turiu patirties sioje srityje. Turiu minty vieno kambario centralinis ir dvieju autonominis? jeigu kainos lygios aisku griebiam geresni blush2.gif

mano supratimu autonominis turetu buti geriau biggrin.gif 4u.gif jei galesite reguliuoti temperatura tai ir mokesit tiek kiek naudosit, o centrinis jau koks bus toks - karsta ar salta niekam nesvarbu mokesit pagal bendrus parodymus 4u.gif
Atsakyti
tai kaip supratau mokesciu dydziu neprasausim imdami dvieju kambariu? 4u.gif o visa kita tai tik pliusai,reik tik nuvaziuot apziuret,kol dar to neatsaukem biggrin.gif ot taip visad ir buna,jau randi kazka ir po to sast pigiau ir geriau biggrin.gif ttfu tfu tfu,kad tik pasisektu. Dekui Nerute,labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 10 06, 19:43)
tai kaip supratau mokesciu dydziu neprasausim imdami dvieju kambariu? 4u.gif  o visa kita tai tik pliusai,reik tik nuvaziuot apziuret,kol dar to neatsaukem biggrin.gif  ot taip visad ir buna,jau randi kazka ir po to sast pigiau ir geriau biggrin.gif ttfu tfu tfu,kad tik pasisektu. Dekui  Nerute,labai uz pagalba 4u.gif

ner uz ka, paziurekite vietoje, paprasykite kad parodytu mokejimus, tiek tie tiek kiti wink.gif ir tada matysit kiek kainuojas islaikymas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nuomininkės:)
Šiuo metu mes kaip tik ieškome dviejų kambarių buto Vilniuje ir susidūrėme su tokia bėda - paskambinu pagal skelbimą ir vis pataikau arba į agentūrą, renkančią skelbimus bei raginančią ateiti pas juos ir sumokėjus 150lt jie pateiks šeimininkų telefono numerius, arba paskambinu asmeniui, kuris už "tarpininkavimą" - paskambinimą šeimininkui ir susitarimą dėl buto apžiūrėjimo laiko, prašo 500 lt!! Na aišku, jei butas tiks. Bet tai apiplėšimas vidury baltos dienos!!! Tie agentai prisiplaka prie žmonių, padavusių skelbimus ir po to reikalauja neįtikėtinų sumų už telefono skambutį.
Esu labai pasipiktinusi ir nebežinau net ko imtis. O dar ir mūsų padėtis ne iš paprastų, nes turim šunį. Juk ne visi su gyvūnais priima....
Suprasčiau jei mes pasamdytume žmogų ir jam tuos pinigus sumokėtume kai jis pradirbtų ieškodamas buto būtent mums, pagal mūsų sąlygas.
Ką patartumėt?!!!!
Atsakyti
QUOTE(balvane @ 2009 10 07, 20:20)
Sveikos nuomininkės:)
Šiuo metu mes kaip tik ieškome dviejų kambarių buto Vilniuje ir susidūrėme su tokia bėda - paskambinu pagal skelbimą ir vis pataikau arba į agentūrą, renkančią skelbimus bei raginančią ateiti pas juos ir sumokėjus 150lt jie pateiks šeimininkų telefono numerius, arba paskambinu asmeniui, kuris už "tarpininkavimą" - paskambinimą šeimininkui ir susitarimą dėl buto apžiūrėjimo laiko, prašo 500 lt!! Na aišku, jei butas tiks. Bet tai apiplėšimas vidury baltos dienos!!! Tie agentai prisiplaka prie žmonių, padavusių skelbimus ir po to reikalauja neįtikėtinų sumų už telefono skambutį.
Esu labai pasipiktinusi ir nebežinau net ko imtis. O dar ir mūsų padėtis ne iš paprastų, nes turim šunį. Juk ne visi su gyvūnais priima....
Suprasčiau jei mes pasamdytume žmogų ir jam tuos pinigus sumokėtume kai jis pradirbtų ieškodamas buto būtent mums, pagal mūsų sąlygas.
Ką patartumėt?!!!!

o kadel pati nenorit ieskotis? ka jus ne LT?

ka "tas zmogus" sugetu tokio, ko nesugebate jus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balvane @ 2009 10 07, 21:20)
Sveikos nuomininkės:)
Šiuo metu mes kaip tik ieškome dviejų kambarių buto Vilniuje ir susidūrėme su tokia bėda - paskambinu pagal skelbimą ir vis pataikau arba į agentūrą, renkančią skelbimus bei raginančią ateiti pas juos ir sumokėjus 150lt jie pateiks šeimininkų telefono numerius, arba paskambinu asmeniui, kuris už "tarpininkavimą" - paskambinimą šeimininkui ir susitarimą dėl buto apžiūrėjimo laiko, prašo 500 lt!! Na aišku, jei butas tiks. Bet tai apiplėšimas vidury baltos dienos!!! Tie agentai prisiplaka prie žmonių, padavusių skelbimus ir po to reikalauja neįtikėtinų sumų už telefono skambutį.
Esu labai pasipiktinusi ir nebežinau net ko imtis. O dar ir mūsų padėtis ne iš paprastų, nes turim šunį. Juk ne visi su gyvūnais priima....
Suprasčiau jei mes pasamdytume žmogų ir jam tuos pinigus sumokėtume kai jis pradirbtų ieškodamas buto būtent mums, pagal mūsų sąlygas.
Ką patartumėt?!!!!


Kiek teko girdeti, jokios naudos is tu "agenturu" ir ju "agentu". Skelbime, man atrodo, yra parodoma imone kokia siulo issinuomoti ar fizinis asmuo.
Atsakyti
Aš pati ir ieškausi. Sėdžiu kas dieną internete, skelbimų puslapiuose, bet kol kas nepavyko paskambinti taip, kad atsilieptų šeimininkas. Tikriausiai reikia atidžiau ieškoti. Ar dar egzistuoja Alioreklamos laikraštis? Ten pamenu skelbimų būdavo.
Mes beje Lietuvoj.
Atsakyti
Kai mes ieškojom, tai kažkur per pus buvo šeimininkai, per pus agentūros. Bet iš mūsų agentūros neprašydavo nieko schmoll.gif Kaip supratau, joms šeimininkai mokėjo už suradimą. Nes arba jie būdavo labai užimti arba ne Lt. Pabandyk kreiptis pagal skelbimus, kuriuos deda didesnės agentūros, ne tokios vienkartinės
Atsakyti