Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Ačiū. O šuo mūsų tai didelis - labradoras. Tik kad jau suaugęs - ei graužia ką, nei namie "daro". Ir kvepa net, nėr kalbos, kad būtų nemalonu jį laikyti. Išvis, sumąstėm "skylę" kokią rasti, kur žmonės sutiktų įsileisti su šuniuku, o mes jiems mainais remontą, arba šiaip naują projektą (nes mano spec tokia) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2009 09 17, 17:24)
Ačiū. O šuo mūsų tai didelis - labradoras. Tik kad jau suaugęs - ei graužia ką, nei namie "daro". Ir kvepa net, nėr kalbos, kad būtų nemalonu jį laikyti. Išvis, sumąstėm "skylę" kokią rasti, kur žmonės sutiktų įsileisti su šuniuku, o mes jiems mainais remontą, arba šiaip naują projektą (nes mano spec tokia) smile.gif


kaip idomu bigsmile.gif kazi ar atsiras norinciu,paneskite butinai rolleyes.gif seip jei tureciau nuomot buta as su tokiu pasiulymu sutikciau,bet idomu kaip seimininkai,juk jiem dazniausiai pinigai tik rupi o ne remontai,prisimenu vaikinas kai vienas gyveno gal 5metus prase plastikinius langus arba sarvuotas duris istatyt ir nesutiko doh.gif
Atsakyti
Radom vieno kambario butuką už 100lt, 1dn važiuojam apžiūrėt rolleyes.gif Dabar mokam 250 lt.
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 09 17, 16:59)
Radom vieno kambario butuką už 100lt, 1dn važiuojam apžiūrėt  rolleyes.gif Dabar mokam 250 lt.

o kad vilniuje tokios kainos butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 09 17, 17:06)
o kad vilniuje tokios kainos butu  thumbup.gif

Tai vat ir džiaugiuos, kad gyvenu provincijoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 17 rugsėjo 2009 - 16:12
QUOTE(basom_per_lietu @ 2009 09 09, 14:36)
O kuo blogai studentai? Aš studentė, mano draugas studentas. Aš ketvirtakursė, jam antras aukštasis. Ieškomės butuko. Labai sunku jį rasti, nes mes atseit "studentai" - toks vaizdas, kad viską sugadins ir pabėgs. O dar šuniuką turim. Bet visiškai nesuprantu tokių dalykų ir tokių įsitikinimų. Jei mes norime nuomotis butą ilgam laikui (nes dirbame pastovius darbus bei mokomės), tai reikia laukti, kol nebebūsime "studentai"? O jei an dar magistras ir o draugui dar 3 metai antro bakalauro plius magistras? KAi pasensim jau galėsim tada? Ar kai šuniukas nugaiš?



ir kokiam mieste ieskoties? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas ieškosi nuomotis 3 kamb. butą? mes išsikraustom, tai butas lieka laisvas. labai geri šeimininkai, butas šiltas (žiemą trumpom rankovėm vaikščiodavom). su visais baldais. padorus. Pašilaičiuose, Gabijos g. jei kam reikia, rašykit į AŽ
Atsakyti
Skubiai išnuomuotume 2 kambarių (60 kv.) butą Tyzenhauzų gatvėje. Butas labai erdvus - du izoliuoti kambariai ir svetainė sujungta su virtuve. Visi baldai ir buitinė technika. Puikus susisiekimas su visais miesto mikrorajonais. Skambinti tel.860820385 Kaina 700 Lt. arba i az 4u.gif
Atsakyti
SI TEMA SKIRTA NE SKELBIMAMS !!!!!!! gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 20 rugsėjo 2009 - 09:35
O JUMS TIE SKELBIMAI TRUGDO g.gif NU MAN PAV.NE g.gif JEI CIA PASKELBTU,KAD KARVE PARDAVINEJA GAL IR TRUGDYTU lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 09 20, 13:49)
O JUMS TIE SKELBIMAI TRUGDO g.gif NU MAN PAV.NE g.gif JEI CIA PASKELBTU,KAD KARVE PARDAVINEJA GAL IR TRUGDYTU lotuliukas.gif


trugdo
Atsakyti
Arba padovanotu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti