Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(troliuke @ 2009 08 28, 16:23)
Sveikutes,
noreciau is jusu truputi info.
kaip manote,ar butu galimybe isnuomuoti pusiau irengta 2aukstu nama Antakalnyje. Pirmas aukstas irengtas,antras ne. Garazas dviems auto. Dujinis sildymas. Kokia butu jusu nuomone, ir kiek mazdaug butu galima uz tai gauti? Plius dar namas be baldu.



jei irengtumete bent virtuve tai manau imanoma bus.
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 28, 11:51)
jei irengtumete bent virtuve tai manau imanoma bus.


Na manau virtuve bus, o gal zinote kiek butu galima gauti nuomos uz toki varianta?
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 08 27, 13:59)
nu merginos ateinu pasiguost ir ispet visas,kad nedarytumete tu paciu klaidu kokias padrem mes su vyru.zodziu nusprendem issikraustyti nes nuomos seimininkas nemazino.kadangi turejom savu baldu kurie mums nebetilpo i naujus namus nusprendem juos parduoti.paskambinu seimininkui.pranesu apie issikelima ir pasiulau savo baldus uz 200.ten 2 miegami  foteliai ir indauja.nu meidealios bukles,bet.jis sutinka.as gyvenu rami iki vakar. doh.gif vakar ateinu jis pareiskia,kad mano baldu nebepirks ir,kad jie tokie prasti,kad i siukslyna netinka.paskaiciavus visus mokescius jis man skolingas 1063 litus.vakar grazino 600.kitus atduos tada kada as issivesiu savus baldus...nu viskas butu buve gerai jei 2 savaites pries jis butu nepazadejes  man ju pirkt.as jo kausiu kam zadejote ju net nemate.pareiske SUKLYDAU doh.gif  doh.gif .nebutu abydna jei nebutumeme sutvarke aplinkos pries isvaziuodami.padarem tai kas mum atrode teisinga.cia dar ne viskas.is buvusiu nuomini ku pirkome virtuves komplekta,puse jos kainos sutarem,kad jis mum issikraustant jis grazins.kadangi suprato,kad isvesim visa virtuve ir liks tik tuscios sienos.vakar jis man aiskina,kad as nuemiau dureles nuo spinteliu ir jas kazkur padejau. doh.gif  doh.gif  doh.gif tu dureliu nebuvo.nu tiksliau jos buvo,bet ankstesni virtuves  seimininkai ju nedejo ir as ju nedejau man ir taip buvo gerai.nu va reikia jau grazinti tuos pinigus jis man aiskina.kad tos spinteles jau nieko vertos ir mums negrazins.tipo dar stalas buvo,o jo dabar jau nebera.aiskina,kad jis galvojes,kad stalas ieina i ta kaina.nu grazino jis tuos pinigus pareiksdamas,kad tas spinteles ismes nes jos nieko vertos.ir jo zentas atves geresnes..siandien paskambina ir pareiskia,kad mes klozeta uzkimsom doh.gif  doh.gif  doh.gif as jam aiskinu,kad vanduo visada sunkiai nubegdavo.kartais tekdavo nupilineti kibiru.tada pareiske,kad mes palikome dubeni su panaudotu tepalu.sakau jis ne musu.o tai kieno tada menes klausia g.gif sakau ka as zinau keik pries mus gyveno zmoniu gal paliko.jusu ir viskas nes jus masina turit doh.gif dabar jis slankioja po savo nama ir iesko prei ko dar prisikabinti,kad negrazint mums tu pinigu.zinau viena,kad  ar isvesim mes savo baldus ar ne pinigu jis mum negrazins.is vienos puses nebesciau,bet gal jis to ir siekia g.gif mus ispejo aplinkiniai,kad nei vienas nuomininkas su juo graziuoju neissiskyre.nu netikejom doh.gif manem elgsimes graziai ir su mus elgsis graziai.pasirodo klydom ir labai skaudziai....mano ziniomis vieni nuomininkai pabego nuo jo nesumokeje ir palike atidaryta langa ziema del ko sprogo radiatoriai.kiti pabego isnesdami jo tepalini radiatoriu.treti palike skolu ir issiveze ju lova.mes norejom graziuoju issiskirt deje....noriu ispeti visus ieskancius namo nuomai nesinuomokit ten.. bus ramesnis gyvenimas thumbup.gif nu tikiuos aiskiai viska parasiau blush2.gif

nu ka pinigelius atidave.nors nesitikejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 08 28, 16:22)
Na manau virtuve bus, o gal zinote kiek butu galima gauti nuomos uz toki varianta?


aš paklausos tokiam objektui nematau.
tuščias, be baldų... Manote kad kažkas ieškosis namo turėdamas krūvą savo baldų? g.gif

O kaip ten su visom komunikacijom, šildymu etc ? Viskas jau sutvarkyta, santechnika sustatyta, katilai ir boileriai pajungti? Kokie mokesčiai nusimato?

Dabar Vilniuje, įrengtą ir su visais baldais ir sutvarkyta aplinka namą galima išsinuomoti už 2500Lt, ir tai nuomininkų nėra. Jūsų 'plikas' gal būtų vertas 1000 , bet realiau jau kad už tokią kainą juo susigundys kokie 6 studentai biggrin.gif Pagalvokite ar norite tokių gyventojų? Ar nebus daugiau nuostolių nei naudos?

kaip suprantu kalba eina apie tą patį namą kurį bandėte parduoti? Patarimai nuleisti kainą iki realios ir atsikratyti nereikalingu turtu liko neišgirsti smile.gif Dar įmerkėte krūvą pinigų įrenginėjimui? Na, jūsų valia. ax.gif

Kadangi parduoti neina siūlyčiau įleisti tvarkingus žmones gyventi už minimalią nuomą , ir kad jie padengtų visus mokesčius ir prižiūrėtų patį namą...
Atsakyti
Ekspertai: nuomos kainos greitai pasieks dugną
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 09 02, 10:47)



geras smile.gif reik gal prasyt kad musu butobseimininkas bent 50lt nuleistu biggrin.gif
Atsakyti
As skaiciau, kad dar pora metu prognozuoja didziule bedarbyste, tai kazkaip nesitiki, kad gali brangti nuoma jau si pavasari g.gif .
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 08 28, 16:22)
Na manau virtuve bus, o gal zinote kiek butu galima gauti nuomos uz toki varianta?


pritarčiau Axai - max koks 1100 lt rolleyes.gif O jei aplinka nesutvarkyta, tai ir visi gyvenimo name privalumai išnyksta (pvz., šeimai būtų aktulau, ar yra terasa, kurioje galima pasėdėti, ar kieme galima vaikams pažaist ant žolės ir pan.) Be to, dar niuansas - antras aukštas neįrengtas, negyvenamas, o žiemą jį šildyti reikės (kad nesupelytų ir t.t.). Kas mokės už šildymą? Ar yra kokia atskira apskaita pirmo ir antro aukštų?
Atsakyti
O kuo blogai studentai? Aš studentė, mano draugas studentas. Aš ketvirtakursė, jam antras aukštasis. Ieškomės butuko. Labai sunku jį rasti, nes mes atseit "studentai" - toks vaizdas, kad viską sugadins ir pabėgs. O dar šuniuką turim. Bet visiškai nesuprantu tokių dalykų ir tokių įsitikinimų. Jei mes norime nuomotis butą ilgam laikui (nes dirbame pastovius darbus bei mokomės), tai reikia laukti, kol nebebūsime "studentai"? O jei an dar magistras ir o draugui dar 3 metai antro bakalauro plius magistras? KAi pasensim jau galėsim tada? Ar kai šuniukas nugaiš?
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2009 09 09, 15:36)
O kuo blogai studentai? Aš studentė, mano draugas studentas. Aš ketvirtakursė, jam antras aukštasis. Ieškomės butuko. Labai sunku jį rasti, nes mes atseit "studentai" - toks vaizdas, kad viską sugadins ir pabėgs. O dar šuniuką turim. Bet visiškai nesuprantu tokių dalykų ir tokių įsitikinimų. Jei mes norime nuomotis butą ilgam laikui (nes dirbame pastovius darbus bei mokomės), tai reikia laukti, kol nebebūsime "studentai"? O jei an dar magistras ir o draugui dar 3 metai antro bakalauro plius magistras? KAi pasensim jau galėsim tada? Ar kai šuniukas nugaiš?

nebutina akcentuoti kad studentai, jauna seima ir tiek, dirbame ir mokomes ir tiek smile.gif o suniukas, cia jau kita beda
Atsakyti
pritariu lialiauskienei wink.gif thumbup.gif pas mane dabar tokie studentai kaip tik ir gyvena, biggrin.gif bijau dziaugtis smarkiai bet kol kas labai dziaugiuosi jais biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2009 09 09, 15:36)
O kuo blogai studentai? Aš studentė, mano draugas studentas. Aš ketvirtakursė, jam antras aukštasis. Ieškomės butuko. Labai sunku jį rasti, nes mes atseit "studentai" - toks vaizdas, kad viską sugadins ir pabėgs. O dar šuniuką turim. Bet visiškai nesuprantu tokių dalykų ir tokių įsitikinimų. Jei mes norime nuomotis butą ilgam laikui (nes dirbame pastovius darbus bei mokomės), tai reikia laukti, kol nebebūsime "studentai"? O jei an dar magistras ir o draugui dar 3 metai antro bakalauro plius magistras? KAi pasensim jau galėsim tada? Ar kai šuniukas nugaiš?

tai jei dirbat ir nesakykit kad studentai smile.gif gal jūsų šuo labai didelis? g.gif mes kiek ieškojom nuomuotis butų nei karto dar nesusidūrėm su neigiama nuomone apie studentus, kaip tik visi gailisi kai neinam nuomuotis būtent pas juos, o butų ieškojom jau tikrai daug, beje turim du katinus, apie kuriuos iškart pasisakom, ir dar abu nedirbam rolleyes.gif gal tiesiog neakcentuokit kad jūs studentai, amžius jau irgi nevaikiškas, juk dauguma bijo pirmakursių nuo tėvų grandinės nutrūkusių... Sėkmės paieškose 4u.gif
Atsakyti