Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

nu merginos ateinu pasiguost ir ispet visas,kad nedarytumete tu paciu klaidu kokias padrem mes su vyru.zodziu nusprendem issikraustyti nes nuomos seimininkas nemazino.kadangi turejom savu baldu kurie mums nebetilpo i naujus namus nusprendem juos parduoti.paskambinu seimininkui.pranesu apie issikelima ir pasiulau savo baldus uz 200.ten 2 miegami foteliai ir indauja.nu meidealios bukles,bet.jis sutinka.as gyvenu rami iki vakar. doh.gif vakar ateinu jis pareiskia,kad mano baldu nebepirks ir,kad jie tokie prasti,kad i siukslyna netinka.paskaiciavus visus mokescius jis man skolingas 1063 litus.vakar grazino 600.kitus atduos tada kada as issivesiu savus baldus...nu viskas butu buve gerai jei 2 savaites pries jis butu nepazadejes man ju pirkt.as jo kausiu kam zadejote ju net nemate.pareiske SUKLYDAU doh.gif doh.gif .nebutu abydna jei nebutumeme sutvarke aplinkos pries isvaziuodami.padarem tai kas mum atrode teisinga.cia dar ne viskas.is buvusiu nuomini ku pirkome virtuves komplekta,puse jos kainos sutarem,kad jis mum issikraustant jis grazins.kadangi suprato,kad isvesim visa virtuve ir liks tik tuscios sienos.vakar jis man aiskina,kad as nuemiau dureles nuo spinteliu ir jas kazkur padejau. doh.gif doh.gif doh.gif tu dureliu nebuvo.nu tiksliau jos buvo,bet ankstesni virtuves seimininkai ju nedejo ir as ju nedejau man ir taip buvo gerai.nu va reikia jau grazinti tuos pinigus jis man aiskina.kad tos spinteles jau nieko vertos ir mums negrazins.tipo dar stalas buvo,o jo dabar jau nebera.aiskina,kad jis galvojes,kad stalas ieina i ta kaina.nu grazino jis tuos pinigus pareiksdamas,kad tas spinteles ismes nes jos nieko vertos.ir jo zentas atves geresnes..siandien paskambina ir pareiskia,kad mes klozeta uzkimsom doh.gif doh.gif doh.gif as jam aiskinu,kad vanduo visada sunkiai nubegdavo.kartais tekdavo nupilineti kibiru.tada pareiske,kad mes palikome dubeni su panaudotu tepalu.sakau jis ne musu.o tai kieno tada menes klausia g.gif sakau ka as zinau keik pries mus gyveno zmoniu gal paliko.jusu ir viskas nes jus masina turit doh.gif dabar jis slankioja po savo nama ir iesko prei ko dar prisikabinti,kad negrazint mums tu pinigu.zinau viena,kad ar isvesim mes savo baldus ar ne pinigu jis mum negrazins.is vienos puses nebesciau,bet gal jis to ir siekia g.gif mus ispejo aplinkiniai,kad nei vienas nuomininkas su juo graziuoju neissiskyre.nu netikejom doh.gif manem elgsimes graziai ir su mus elgsis graziai.pasirodo klydom ir labai skaudziai....mano ziniomis vieni nuomininkai pabego nuo jo nesumokeje ir palike atidaryta langa ziema del ko sprogo radiatoriai.kiti pabego isnesdami jo tepalini radiatoriu.treti palike skolu ir issiveze ju lova.mes norejom graziuoju issiskirt deje....noriu ispeti visus ieskancius namo nuomai nesinuomokit ten.. bus ramesnis gyvenimas thumbup.gif nu tikiuos aiskiai viska parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 08 27, 12:59)
nu merginos ateinu pasiguost ir ispet visas,....
noriu ispeti visus ieskancius namo nuomai nesinuomokit ten..


tai dar parašyk kur tas 'Ten' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 08 27, 14:30)
tai dar parašyk kur tas 'Ten' smile.gif

ten yra pavilnys tolimoji gatve.kol gyvenom viskas buvo gerai,bet kai pajudejom doh.gif vasario menesi butu buve 4 metai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 27 rugpjūčio 2009 - 12:37
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 08 27, 13:35)
ten yra  pavilnys tolimoji gatve.kol gyvenom viskas buvo gerai,bet kai pajudejom doh.gif vasario menesi butu buve 4 metai.

cia gal kur nuosavam oraziniam tokioam name? uz 1100lt nuomoja?
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 27, 17:07)
cia gal kur nuosavam oraziniam tokioam name? uz 1100lt nuomoja?

ne jis baltom lentelem apkaltas netoli orleano degalines.vaziuojant tolimaja gatve link naujos vilnios.pacio namo nesimato nuo gatves kai zaliuoja medziai.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 08 27, 13:59)
paskaiciavus visus mokescius jis man skolingas 1063 litus.


va sitos vietos tai nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 27, 17:29)
va sitos vietos tai nesupratau  g.gif

cia grazinimas uz nepragyventas dienas ir virtuves baldus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 08 27, 13:35)
ten yra  pavilnys tolimoji gatve.kol gyvenom viskas buvo gerai,bet kai pajudejom doh.gif vasario menesi butu buve 4 metai.

tai vis del to nusprendet kraustytis i ta giminaiciu buta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2009 08 27, 18:21)
tai vis del to nusprendet kraustytis i ta giminaiciu buta?  g.gif

ne radome geresni varianta negu giminaiciu
Atsakyti
Sveikutes,
noreciau is jusu truputi info.
kaip manote,ar butu galimybe isnuomuoti pusiau irengta 2aukstu nama Antakalnyje. Pirmas aukstas irengtas,antras ne. Garazas dviems auto. Dujinis sildymas. Kokia butu jusu nuomone, ir kiek mazdaug butu galima uz tai gauti? Plius dar namas be baldu.
Atsakyti
be baldų - tai nei virtuvės nėra ir buitinės technikos?
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 08 28, 11:28)
be baldų - tai nei virtuvės nėra ir buitinės technikos?

ax.gif Ju nera, bet jau reikalui esant sugalvotumem kazka blush2.gif
zinau kad viskas kvailai skamba,kad i tokius nuomojamus objektus zmones net neziuri. nuoma butu ilgam laikui 2-3metams.
Atsakyti