Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

o as nenuomuociau senos statybos name schmoll.gif man kazkaip maloniau najam,svariam,tvarkingam name rolleyes.gif ir ant saskaitu tikrai sutaupom. o ir gyventi daug maloniau kai sutvarkyta ir grazu viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 26, 21:24)
o as nenuomuociau senos statybos name  schmoll.gif  man kazkaip maloniau najam,svariam,tvarkingam name  rolleyes.gif  ir ant saskaitu tikrai sutaupom. o ir gyventi daug maloniau kai sutvarkyta ir grazu viskas  smile.gif

g.gif kol $ nespaudzia tada taip wink.gif bet nauji butai (ypac kepti paskutiniu metu) kokybes klausimu geroookai atsilieka nuo senos statybos butu wink.gif keistas poziuris kad senam name negali buti butai svarus ir tvarkingi??? Didele dalimi tai juk labai nuo paciu gyventoju priklauso tongue.gif tongue.gif
del saskaitu kaip kur - kiekvienoj seniunijos savi niuansai - sesuo turi tos pacios kvadraturos 3 kamb buta naujame name - nu tai tokios KOSMINES saskaitos uz paslaugas, kad maza nesirodo doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 08 26, 22:35)
g.gif  kol $ nespaudzia tada taip wink.gif bet  nauji butai (ypac kepti paskutiniu metu) kokybes klausimu geroookai atsilieka nuo senos statybos butu wink.gif keistas poziuris kad senam name negali buti butai svarus ir tvarkingi??? Didele dalimi tai juk labai nuo paciu gyventoju priklauso tongue.gif tongue.gif
del saskaitu kaip kur - kiekvienoj seniunijos savi niuansai - sesuo turi tos pacios kvadraturos 3 kamb buta naujame name - nu tai tokios KOSMINES saskaitos uz paslaugas, kad maza nesirodo  doh.gif  doh.gif


taip,dalis tiesios yra smile.gif aisku butas senos statybos name gali buti labai graziai sutvarkytas, bet va iseini i laiptine,i sena lifta tai brrr... buna ir isimciu bet laaabai mazai.
O dar senos statybos namuose dazniausiai gyvena pensiinio amziaus zmones,pamenu kai centre gyvenau senos staybos name tai labai erzindavo senuku kisimasis i mano gyvenima,amzinai pro langus spoksodavo,apkalbinedavo,turejau suni tai jei koks suva is kitos laiptines pridirbdavo kieme tai amzinai kaltindavo mano suni doh.gif net grasinancius laiskus siuntinedavo doh.gif
Vienu zodziu,kai isvaziavau gyventi i kita miesto gala,nauja nama,net atsipuciau-kaimynai super draugiski,nieks nieko negrasina,laiptine liftas graziai sutvarkyti,komunalkes minimalios(kaip ir sildymas) o kad sienos kartonines tai tik mitas-pati isitikinau smile.gif Tikrai dabar labai malonu gyventi graziai irenktame bute( ehh kad mano tas butas butu lotuliukas.gif .... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 26 rugpjūčio 2009 - 20:51
Taigi prieš nuomojantis matysit, koks namas ir butas smile.gif

Mūsų namas senas, bet laiptinė neseniai suremontuota, langai durys pakeisti, kaimynai tvarkingi. Švaru, gražu smile.gif





Atsakyti
mes issinuomojome 3kamb buta pasilaiciuose,ukmerges g,naujos statybos name,80kv,su baldais ir buitine technika,mokam 1000 ir manom kad tikrai nepermokam:)dziaugiames
Atsakyti
radom mes sau buta siandien
http://www.edomus.lt...368e89713983cba
uz 800lt tik vat negaliu uzmigti... kazkaip neramu man, saskaita parode pernai metu uz sildyma tai 300lt, bet kiti pazistami gyvena s. neries g. tai moka apie 100lt.. sugunde tik kaina.. bet abejoju. vaje... vyras tai siaures miestelyje dirba, vazineti tolokai doh.gif merginos ar jums irgi taip buna issinuomavus buta pirma karta? pasimetus visa tokia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 08 26, 17:46)
na ir naujose statybose visko su tom saskaitom buna  4u.gif  Jusu vietoj pasidomeciu kiek kainavo sildymas - aisku rizika kad gali sumeluot  unsure.gif  mes nuomojam senos statybos buta, bet pernyksciai musu ziemotojai visai nesiskunde saskaitomis  mirksiukas.gif


mes su MB kai ieskojomes buto, tai prasem, kad saskaitas uz sildyma parodytu, kiek moketa buvo. Kad paskui nebutu, kad sake, jog mokejo 100 lt/men, o mum saskaitos po 300 ateitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 27, 01:13)
uz 800lt tik vat  negaliu uzmigti... kazkaip neramu man, saskaita parode pernai metu uz sildyma tai 300lt, bet kiti pazistami gyvena s. neries g. tai  moka apie 100lt.. sugunde tik kaina.. bet abejoju. vaje... vyras tai siaures miestelyje dirba, vazineti tolokai  doh.gif  merginos ar jums irgi taip buna issinuomavus buta pirma karta? pasimetus visa tokia... verysad.gif

namas namui nelygu wink.gif musu salimais name draugai gyvena jie daugiau moka uz sildyma unsure.gif o 300 vioa auksciausia riba buvo??? tada sakyciau daugmaz normalu unsure.gif musu aksciausia suma 400 Lt buvo - 3 kambariu senos statybos butas 4u.gif

Nepatinka_ziema - super wink.gif Tikrai reiketu taip ir daryti wink.gif nors jei manes paprasytu neturiu popieriniu saskaitu jokiu doh.gif internete tik uz 3 paskutinius menesius gali issimti cool.gif bet skaiciukus zinau nes viska registruoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 08 27, 10:10)
namas namui nelygu wink.gif musu salimais name draugai gyvena jie daugiau moka uz sildyma unsure.gif  o 300 vioa auksciausia riba buvo??? tada sakyciau daugmaz normalu  unsure.gif  musu aksciausia suma 400 Lt buvo - 3 kambariu senos statybos butas  4u.gif

tai kad cia nauja statyba, toj s. neries gatvej....

Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 27, 02:13)
radom mes sau buta siandien
http://www.edomus.lt...368e89713983cba
uz 800lt tik vat  negaliu uzmigti... kazkaip neramu man, saskaita parode pernai metu uz sildyma tai 300lt, bet kiti pazistami gyvena s. neries g. tai  moka apie 100lt.. sugunde tik kaina.. bet abejoju. vaje... vyras tai siaures miestelyje dirba, vazineti tolokai  doh.gif  merginos ar jums irgi taip buna issinuomavus buta pirma karta? pasimetus visa tokia... verysad.gif



nuo fabijoniskiu iki siaures miestelio visai netoli mirksiukas.gif isvaziuojate tik ant akropolio kelio ir tiesiai mirksiukas.gif (mes visad vaziuojam pro l.giros-staneviciaus-ozas-Tiesiai- ir siaures miestelis lotuliukas.gif )

Butas gantinai smagus,tik koks numeriukas namo? jei nuo 90 tai zinokite l.gerai nes ten kita firma jau namus state,kokybiskesni jau namai smile.gif Nors ir tie ankstesni nera jau tokie blogi kaip yra ispustas burbulas. Ziurejom naujos statybos buta Mazvydo gatveje tai ten apie kokybe juokinga net pasakoti doh.gif

S.Neries uz sildyma ne viena menesi kaina nesieke 100lt-saskaitas apziurejome 2metu tai kaina svyravo nuo 70 iki 90lt smile.gif komunalines irgi juokingos...
Papildyta:
QUOTE(Muli@ @ 2009 08 26, 22:53)
Taigi prieš nuomojantis matysit, koks namas ir butas smile.gif

Mūsų namas senas, bet laiptinė neseniai suremontuota, langai durys pakeisti, kaimynai tvarkingi. Švaru, gražu  smile.gif



Jums pasiseke. o stai mums kai gyvenome senam name sudeti laiptinej naujas duris/isdazyti laiptine/paremontuoti stoga- visa tai daeidavo iki karo,kaimynai ne uz ka ne vieno cento nenorejo moketi,galvojo kad seniunija viska turi apmoketi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 27, 10:28)
nuo fabijoniskiu iki siaures miestelio visai netoli  mirksiukas.gif  isvaziuojate tik ant akropolio kelio ir tiesiai  mirksiukas.gif (mes visad vaziuojam pro l.giros-staneviciaus-ozas-Tiesiai- ir siaures miestelis  lotuliukas.gif  )

Butas gantinai smagus,tik koks numeriukas namo? jei nuo 90 tai zinokite l.gerai nes ten kita firma jau namus state,kokybiskesni jau namai  smile.gif Nors ir tie ankstesni nera jau tokie blogi kaip yra ispustas burbulas. Ziurejom naujos statybos buta Mazvydo gatveje tai ten apie kokybe juokinga net pasakoti  doh.gif

S.Neries uz sildyma ne viena menesi kaina nesieke 100lt-saskaitas apziurejome 2metu tai kaina svyravo nuo 70 iki 90lt  smile.gif komunalines irgi juokingos...


namas 77 pirmas nuo maximos ir kur parkingas. na zinai baisu pasidare, kai zirmunuose prie iki gyvenom, tai 5 min kelio o dabar vaziuoti ir vaziuoti rolleyes.gif bet nieko siandien atsikeliau su naujom mintim, tuoj pradesiu pakuoti daiktus po truputi smile.gif

o del sildymo, tai man lb keista pasirode, kad kaina buvo apie 300lt, nes butas viduryje tarp kitu, langai pietineje puseje, visada sauleta ir ne paskutinis aukstas... nebent tie nuomininkai visa laika ant maximumo atsuke laike... na cia tai man klaustukas, ziuresim kaip bus, jei kaina bus uz suldyma virs 200lt tai ziema ieskosime kur nors siaures miestelyje, nes yra tikimybe, kad kainos dar gali mazeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialiauskiene: 27 rugpjūčio 2009 - 09:43
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 27, 11:40)
namas 77 pirmas nuo maximos ir kur parkingas. na zinai baisu pasidare, kai zirmunuose prie iki gyvenom, tai 5 min kelio o dabar vaziuoti ir vaziuoti  rolleyes.gif  bet nieko siandien atsikeliau su naujom mintim, tuoj pradesiu pakuoti daiktus po truputi smile.gif

o del sildymo, tai man lb keista pasirode, kad kaina buvo apie 300lt, nes butas viduryje tarp kitu, langai pietineje puseje, visada sauleta ir ne paskutinis aukstas... nebent tie nuomininkai visa laika ant maximumo atsuke laike... na cia tai man klaustukas, ziuresim kaip bus, jei kaina bus uz suldyma virs 200lt tai ziema ieskosime kur nors siaures miestelyje, nes yra tikimybe, kad kainos dar gali mazeti  mirksiukas.gif



nu jo idomiai cia uz sildyma,kiek kalbejau su kaimynais tai ne vienas virs 150lt nera mokejes.. o jus matete kvitukus? gal tikrai ant maximumo visa laik laike,bet tai cia tropikai turetu buti biggrin.gif
nu jo jei zirmunuose gyvenote tai teks pavaziuoti iki siaures miestelio,bet tai priprantama mirksiukas.gif
Atsakyti