Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(Nerutė @ 2009 08 21, 16:18)
netgi taip laugh.gif beje beveik visi mano gyventojai kazka augino - kas triusi, kas suni, kas kate  biggrin.gif  niekam nieko nedraudziau  biggrin.gif  vienintelis tik nuomininkas nuslepe savo augintini - kanapiu plantacija  unsure.gif tai teko greit atsisveikint, beje jo paties iniciatyva hihihi.gif matyt prastas biznis buvo  doh.gif



Cia tai sakes lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano nuomojamo buto savininkė nesirašo sutarties. Jau du mėnesius butelyje gyvenu ir niekaip neišeina jos įkalbėti kad pasirašytų sutartį. Ji bijo VMI. Bet ta sutartis tik tarp mūsų ir kad man su dukrele bei žinoma jai būtų ramiau. Ji to nesuvokia. Nežinau kaip ją įkalbėt g.gif be to, ji nori kad aš padengčiau namo remonto išlaidas sad.gif praitais metais suremontuotas daugiabučio stogas, tai kas mėnesį ateina 52 lt sąskaita. Kadangi namas renovuotinas, tai spėju kad tokių išlaidų vis daugės sad.gif man patinka vieta, taip nesinori išsikelti.
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2009 08 24, 14:41)
Mano nuomojamo buto savininkė nesirašo sutarties. Jau du mėnesius butelyje gyvenu ir niekaip neišeina jos įkalbėti kad pasirašytų sutartį. Ji bijo VMI. Bet ta sutartis tik tarp mūsų ir kad man su dukrele bei žinoma jai būtų ramiau. Ji to nesuvokia. Nežinau kaip ją įkalbėt  g.gif  be to, ji nori kad aš padengčiau namo remonto išlaidas sad.gif praitais metais suremontuotas daugiabučio stogas, tai kas mėnesį ateina 52 lt sąskaita. Kadangi namas renovuotinas, tai spėju kad tokių išlaidų vis daugės sad.gif man patinka vieta, taip nesinori išsikelti.

yra sutartis, ar jos nera - VMI baus vienodai. Jiems ne sutarties reikia, o kad mokescius moketu.
uz visokius remontus moketi turi savininkas. vienareiksmiskai. Nes taip nustatyta civiliniame kodekse. Jei nuoma simboline, tada gal ir galima pasirasyti moketi uz savininka uz remontus.
Jei neiseina susikalbeti, gal toje vietoje galima rasti ka nors kita panasaus?
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2009 08 24, 14:41)
Mano nuomojamo buto savininkė nesirašo sutarties. Jau du mėnesius butelyje gyvenu ir niekaip neišeina jos įkalbėti kad pasirašytų sutartį. Ji bijo VMI. Bet ta sutartis tik tarp mūsų ir kad man su dukrele bei žinoma jai būtų ramiau. Ji to nesuvokia. Nežinau kaip ją įkalbėt  g.gif  be to, ji nori kad aš padengčiau namo remonto išlaidas sad.gif praitais metais suremontuotas daugiabučio stogas, tai kas mėnesį ateina 52 lt sąskaita. Kadangi namas renovuotinas, tai spėju kad tokių išlaidų vis daugės sad.gif man patinka vieta, taip nesinori išsikelti.

kad už remontą mokėt, tai doh.gif
man, nors ir vandens maišytuvo tarpinę pakeitus, nuomotoja sako, kad išlaidas išskaičiuočiau iš nuomos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 08 21, 15:59)
Kaune, 3 kambariu, bet be baldu, be buitines technikos ir remonto nera. Tik tiek, kad plastikiniai langai ir durys sarvuotos ax.gif.
Ir siandien maciau skelbima, kad nuomoja 3kam uz 300lt, o ziema tik mokescius moketi. Jauciu kas labai intensyviai iesko, susiranda visai pigiai nuomotis



tai gal kaimynas koks pagerintas?
visokiu situaciju gyvenime buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 08 21, 16:59)
Kaune, 3 kambariu, bet be baldu, be buitines technikos ir remonto nera. Tik tiek, kad plastikiniai langai ir durys sarvuotos ax.gif.
Ir siandien maciau skelbima, kad nuomoja 3kam uz 300lt, o ziema tik mokescius moketi. Jauciu kas labai intensyviai iesko, susiranda visai pigiai nuomotis

oho nieko sau, kad vilniuje tokiu variantu butu... jau trecia menesi ziurim, bet nieko doro nera...
nors ieskome naujos statybos 2kamb, bet jei ka patinka kaina uzraukta 1200ir daugiau... deretis niekas nenori, kainos galutines... kazi kaip daryti mums.. gal keltis i koki 42kv butuka, bet taip nesinori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 26, 14:43)
oho nieko sau, kad vilniuje tokiu variantu butu... jau trecia menesi ziurim, bet nieko doro nera...
nors ieskome naujos statybos 2kamb, bet jei ka patinka kaina uzraukta 1200ir daugiau... deretis niekas nenori, kainos galutines... kazi kaip daryti mums.. gal keltis i koki 42kv butuka, bet taip nesinori  doh.gif

ieskokite senos statybos butu biggrin.gif 4u.gif tikrai kainos lankscios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 08 26, 15:15)
ieskokite senos statybos butu  biggrin.gif  4u.gif tikrai kainos lankscios  ax.gif

senos statybos butuose bijome sildymo saskaitu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, as turiu buta vlniaus senamiesty, naujas remontas, plastikiniai langai, tikrai dailus butas, pries metus gavau uz nuoma 2300lt., kadangi sunki situacija lietuvelei ji isnuomuoju uz 1300lt., jei yra norinciu rasykite man! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 26, 15:42)
senos statybos butuose bijome sildymo saskaitu  verysad.gif

na ir naujose statybose visko su tom saskaitom buna 4u.gif Jusu vietoj pasidomeciu kiek kainavo sildymas - aisku rizika kad gali sumeluot unsure.gif mes nuomojam senos statybos buta, bet pernyksciai musu ziemotojai visai nesiskunde saskaitomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 08 26, 15:42)
senos statybos butuose bijome sildymo saskaitu  verysad.gif


Jei rastumėt senos statybos už pvz., 800 Lt, tai mokėtumėt 400 Lt mažiau į mėnesį, juos galėtumėt panaudoti šildymo sąskaitom apmokėti, be to už šildymą nemokėsit visus metus.

Atsakyti
QUOTE(Muli@ @ 2009 08 26, 17:55)
Jei rastumėt senos statybos už pvz., 800 Lt, tai mokėtumėt 400 Lt  mažiau į mėnesį, juos galėtumėt panaudoti šildymo sąskaitom apmokėti, be to už šildymą nemokėsit visus metus.

thumbup.gif drinks_cheers.gif super patarimas 4u.gif
Atsakyti