Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(Guosta @ 2009 08 20, 18:56)
Pries pusantru metu mes issinuomavome uz 800lt ir nuo sio pavasario mums seimininkai vis mazino, mazino nuoma ir dabar mokam tik 350lt smile.gif .



wow biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 08 20, 17:02)
Nu, mums nuoma nukrino nuo 800lt iki 350lt biggrin.gif  ax.gif

o kur cia taip tokias nuolaidas dalina? ax.gif
ta prasme butas kur ir koks? 4u.gif
Atsakyti
merginos, ash su prasymu patarti. Issinuomavom 2 kam buta naujam name. Seimininkai paklausti tik del sunu ir kaciu. Apie vaikus net neuzsimine smile.gif mane dabar eme grauzti sazine,kad pati nepasakiau smile.gif bet i nauja buta kitaip nebutu ileide g.gif kaip jus manot, man pasakytiar ne ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bureja @ 2009 08 21, 10:09)
merginos, ash su prasymu patarti. Issinuomavom 2 kam buta naujam name. Seimininkai paklausti tik del sunu ir kaciu. Apie vaikus net neuzsimine smile.gif mane dabar eme grauzti sazine,kad pati nepasakiau smile.gif bet i nauja buta kitaip nebutu ileide  g.gif kaip jus manot, man pasakytiar ne ? g.gif

Bureja nu relax tik a wink.gif 4u.gif kai buta nuomojasi pora tikimybe kad bus vaiku labai didele mirksiukas.gif bent jau as niekad neatmetu tokios galimybes, juk sutarti nera (tikiuosi unsure.gif ) tokiu punktu, kad privalote informuoti del pagausejimo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 21 rugpjūčio 2009 - 10:21
QUOTE(Bureja @ 2009 08 21, 10:09)
merginos, ash su prasymu patarti. Issinuomavom 2 kam buta naujam name. Seimininkai paklausti tik del sunu ir kaciu. Apie vaikus net neuzsimine smile.gif mane dabar eme grauzti sazine,kad pati nepasakiau smile.gif bet i nauja buta kitaip nebutu ileide  g.gif kaip jus manot, man pasakytiar ne ? g.gif

nieko nereik sakyti biggrin.gif nuomojasi seima ir vsio biggrin.gif juk vaikas - tai ne suniukas ar kaciuks,kad pris isigyjant buto seimininku atsiklaust biggrin.gif
Atsakyti
bet mane gadina, kad butas naujas wink.gif bet gi vaikas iki metu TIKRAI sienu nenuterlios g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
o va pas mane klausimas kaip tik su guvynais rolleyes.gif pries nuomuojant buta seimininkas ne zodziu nieko neklause apie gyvunus,o as nutariau isigyti maza suniuka. Kazi ar sakyti seimininkui? g.gif o gal jam nesvarbu,jei pries nuomuojant neklause? g.gif
Galiausiai sutartis yra pasirasyta kad jei kas atsitiks as atsakau uz viska,taip kad ir uz gyvuna atsakau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 21, 12:02)
o va pas mane klausimas kaip tik su guvynais  rolleyes.gif  pries nuomuojant buta seimininkas ne zodziu nieko neklause apie gyvunus,o as nutariau isigyti maza suniuka. Kazi ar sakyti seimininkui?  g.gif  o gal jam nesvarbu,jei pries nuomuojant neklause?  g.gif
Galiausiai sutartis yra pasirasyta kad jei kas atsitiks as atsakau uz viska,taip kad ir uz gyvuna atsakau  rolleyes.gif

o vat del suniuko gal ir vertetu paklausti wink.gif
pas mus sutartyje numatyta kad be seimininko leidimo - negalima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 21, 12:02)
o va pas mane klausimas kaip tik su guvynais  rolleyes.gif  pries nuomuojant buta seimininkas ne zodziu nieko neklause apie gyvunus,o as nutariau isigyti maza suniuka. Kazi ar sakyti seimininkui?  g.gif  o gal jam nesvarbu,jei pries nuomuojant neklause?  g.gif
Galiausiai sutartis yra pasirasyta kad jei kas atsitiks as atsakau uz viska,taip kad ir uz gyvuna atsakau  rolleyes.gif

del suniuko reiktu pasiklaust 4u.gif
kad seimininkas iskart pasakytu, koks aldas keik kainuoja, kiek ivertntu subraizytas jusu belaukiant duris ir t.t.
nes siais laikais, kai uzstatai duodami, tai atsiranda tokiu, kurie uz viena nudreksta tapeta, kur rulonas 10 litu kainuoja, nori 500 nuo uzstato nuimt.
tai reik is anskto zinot, kiek kas kainuoja, tada jei ka sugadins, zinosit, kiek neatgausit pinigu ax.gif o ne tai kad apskritai uzstato neatiduos - pasitaiko ir toki atveju...
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 08 21, 13:13)
o vat del suniuko gal ir vertetu paklausti wink.gif
pas mus sutartyje numatyta kad be seimininko leidimo - negalima  4u.gif



oho netgi taip g.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2009 08 21, 13:19)
del suniuko reiktu pasiklaust  4u.gif
kad seimininkas iskart pasakytu, koks aldas keik kainuoja, kiek ivertntu subraizytas jusu belaukiant duris ir t.t.
nes siais laikais, kai uzstatai duodami, tai atsiranda tokiu, kurie uz viena nudreksta tapeta, kur rulonas 10 litu kainuoja, nori 500 nuo uzstato nuimt.
tai reik is anskto zinot, kiek kas kainuoja, tada jei ka sugadins, zinosit, kiek neatgausit pinigu  ax.gif  o ne tai kad apskritai uzstato neatiduos - pasitaiko ir toki atveju...



cia tai gera mintis jusu rolleyes.gif hm na seip seimininkas neblogas zmogus atrodo,visiskai nekonfliktiskas,bet tikrai paskambinsiu jam siendien g.gif
Bet tai... jeigu pasakys ne,tai jau saukstai po pietu bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 08 21, 12:42)
oho netgi taip  g.gif

netgi taip laugh.gif beje beveik visi mano gyventojai kazka augino - kas triusi, kas suni, kas kate biggrin.gif niekam nieko nedraudziau biggrin.gif vienintelis tik nuomininkas nuslepe savo augintini - kanapiu plantacija unsure.gif tai teko greit atsisveikint, beje jo paties iniciatyva hihihi.gif matyt prastas biznis buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 21, 09:23)
o kur cia taip tokias nuolaidas dalina?  ax.gif
ta prasme butas kur ir koks?  4u.gif

Kaune, 3 kambariu, bet be baldu, be buitines technikos ir remonto nera. Tik tiek, kad plastikiniai langai ir durys sarvuotos ax.gif.
Ir siandien maciau skelbima, kad nuomoja 3kam uz 300lt, o ziema tik mokescius moketi. Jauciu kas labai intensyviai iesko, susiranda visai pigiai nuomotis
Atsakyti