Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Mes nuomuojames Kaune, Šiaurės pr. 2k butą už 600lt, butas be plastikinių langų, tiksliau tik vienam kambarį plastikiniai langai, be baldų, butas tvarkingas, vienas kambarys gražiai įrengtas, kitas paprastas, sakė, kad idės virtuvėj plastikinį langą, bet vis neideda, bandžiau derėtis, bet nesutiko, o apie persikraustymą net nenoriu pagalvoti verysad.gif
Atsakyti
o aš greitu laiku žadu keltis į Prienus, galkas žinot kokios ten kainos skaitytųsi normalios? g.gif (norėčiau 1 kambario butuko rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 02 24, 21:39)
Taip susikloste, kad tuo metu negavom mazesnio buto. Bet ji pazadejo, kad bus kompensacijos, tai pagalvojom, kad taip pat kas nuomot 2kam ax.gif . O dabar baisu pagalvoti apie kraustymasi su visais baldais, buitine technika ir t.t. doh.gif . Bet jauciu teks. O tos skolos ir man nepatinka g.gif

del viso pikto nepatingekit susirasti kelis atsarginius variantus, ir graziai pasikalbekite, kad jums neramu del netvarkingai mokamu mokesciu ir kad ir siaip jus kraustytis visai nenorite bet va ten ten ir ten radote pigesniu variantu ir tas kompensacijas kiti seiminkai mielu noru tvarko smile.gif zodziu graziai mandagiai bet savo naudos ziurekite 4u.gif pamatysit gal suveik o jei ne gal tikrai geriau kraustytis
Atsakyti
Na va, sumažino nuomą ir mums, 100Lt smile.gif Dabar už senos statybos 1kb mokėsim po 700Lt/mėn.
Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 02 25, 10:40)
Na va, sumažino nuomą ir mums, 100Lt smile.gif Dabar už senos statybos 1kb mokėsim po 700Lt/mėn.
Vilniuje

O įmanoma būtų rasti dar pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 25, 11:50)
O įmanoma būtų rasti dar pigiau?  g.gif

Aš tai stebiu skelbimus ir manau, kad taip. Pvz, SM siūlė butą karoliniškėse už 600 lt (gal dar tebenuomoja). Alio reklamoje sočiai skelbimų nuo 500 lt.
Atsakyti
as tai pavargau nuo 2k buto paieskos kaune,nu isproteje tie zmones.daleiskim uz 2k nori 500lt,padetis baisi,vien jau depresija i buta izengus nuo vaizdo,taip kad kainos tikrai nenormalios,jau nekalbu apie tai kad pries tai buvo dar brangiau schmoll.gif
Atsakyti
padetis buvo baisi 2008 rugseji vilniuje biggrin.gif dabar tik ziedeliai
teko aplankyti viena "buta" nelabai kokiame rajone prie turgaus sename name su siaubinga laiptine, atveria duris viskas nupuve grindys senovines medines nutrintos rodos net girdi kaip tarakonai sokineja, visur priklota nei skuduru nei kilimu sienu net nebepamenu, nuo baldu porolonas krenta gabalais viskas purvina, paziurejom viena kambari i kita is mandagumo uzejom i vonia ir virtuve ne nosies nekisom ir nerem lauk o jau smarves baisumas, kaina beje 1300lt
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 25, 22:57)
padetis buvo baisi 2008 rugseji vilniuje biggrin.gif dabar tik ziedeliai
teko aplankyti viena "buta" nelabai kokiame rajone prie turgaus sename name su siaubinga laiptine, atveria duris viskas nupuve grindys senovines medines nutrintos rodos net girdi kaip tarakonai sokineja, visur priklota nei skuduru nei kilimu sienu net nebepamenu, nuo baldu porolonas krenta gabalais viskas purvina, paziurejom viena kambari i kita is mandagumo uzejom i vonia ir virtuve ne nosies nekisom ir nerem lauk o jau smarves baisumas, kaina beje 1300lt

blink.gif
Atsakyti
pazistamas pasakojo, kad vienam bute mate lova plytom paremta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 26, 13:56)
pazistamas pasakojo, kad vienam bute mate lova plytom paremta biggrin.gif

aš irgi mačiau.. ten išvis butas siaubingas buvo.. Tik ir kaina mažesnė - 400Lt 2005 metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 25, 19:22)
Aš tai stebiu skelbimus ir manau, kad taip. Pvz, SM siūlė butą karoliniškėse už 600 lt (gal dar tebenuomoja). Alio reklamoje sočiai skelbimų nuo 500 lt.


bet beda tame kad tie kur po 500 tai saraskino kontoreliu skalbimai smile.gif vilioja klientura taip jie... bet aisku imanoma rast ir uz tokia kaina.
Atsakyti