Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(Night @ 2009 07 27, 13:37)
Mūsų nuomotojai tai mum viską taiso - kranus, wc bakelį, net kėdes suklijavo. Nors genda nuo naudojimo, tai kaip ir dėl mūsų kaltės. Pasisekė mums smile.gif

Mūsiškiai tai nieko netvarko patys. Mes patys turim ieškotis meistrų, kviestis visokius seniūnijos darbuotojus, prašinėtis iš darbo, kad būtų galima sutvarkyti kokį gedimą, o per 4 ar 5 metus, kiek čia gyvenam, jų buvo keletas labai rimtų (pvz., trūko radiatorius). Šeimininkai sumoka po to tai, kiek išleidom meistrams ar detalėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 28 liepos 2009 - 18:06
QUOTE(Lock @ 2009 07 28, 18:05)
Mūsiškiai tai nieko netvarko patys. Mes patys turim ieškotis meistrų, kviestis visokius seniūnijos darbuotojus, prašinėtis iš darbo, kad būtų galima sutvarkyti kokį gedimą, o per 4 ar 5 metus, kiek čia gyvenam, jų buvo keletas labai rimtų (pvz., trūko radiatorius). Šeimininkai sumoka po to tai, kiek išleidom meistrams ar detalėms.

o maniškiai net nieko nesumoka. i visus gedimus (pvz nuo rudziu buvo nuluzes ciaupas ir reikėjo keisti visą tą įrenginį vonioje) reaguoja taip - "kol aš čia gyvenau niekas nelūžinėjo, nesuprantu kodėl kai tu įsikraustei viskas lūžta" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 28, 18:48)
1. Nežinot, ką reikėtų daryt g.gif O pinigus už nuomą žinot, kada paimt g.gif
Žodžiu, nieko nauja po saule. Meldžiuosi ir tikiuosi negrįžti į tuo laikus unsure.gif

2. Sugadinimas sugadinimui nelygu, bet rinka turėtų visus pastatyt į vietas - tiek nuomininkus, tiek nuomotojus ax.gif

1. oho bigsmile.gif piktumas liejas per krastus lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
2. drinks_cheers.gif ir pati ne maziau to tikiuosi, tik va is kitos barikadu puses 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 28 liepos 2009 - 20:21
QUOTE(Nerutė @ 2009 07 28, 21:19)
1. oho  bigsmile.gif piktumas liejas per krastus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

Persiprašau, bet tulžies šitoj vietoj tikrai turiu daug - susikaupė per n metų blush2.gif

O dėl buto be šaldytuvo vertės, tai išjunkit šiandien savo šaldytuvą ir pagyvenkit savaitę be jo - po savaitės galėsim pratęst diskusiją mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 28, 21:56)
Persiprašau, bet tulžies šitoj vietoj tikrai turiu daug - susikaupė per n metų blush2.gif 


gaila, kad tiek karcios patirties teko 4u.gif linkiu, kad daugiau taip nebebutu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 07 28, 21:59)
gaila, kad tiek karcios patirties teko  4u.gif  linkiu, kad daugiau taip nebebutu  mirksiukas.gif

Dabar jau nebesinuomoju, bet niekada negali žinot unsure.gif Ir nesu prieš nuomą - aš tik prieš necivilizuotą nuomą - turiu galvoj tiek nuomotojus, tiek nuomininkus. Ir dar esu linkusi išreikalaut iki paskutinio gramo tai, už ką esu sumokėjusi pinigus ax.gif Iš savo pusės vykdau įsipareigojimus 100 % - visose gyvenimo srityse. Ir to paties reikalauju iš kitų - gal čia mano bėda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 28, 22:22)
1. Ir dar esu linkusi išreikalaut iki paskutinio gramo tai, už ką esu sumokėjusi pinigus ax.gif
2. Iš savo pusės vykdau įsipareigojimus 100 % - visose gyvenimo srityse. Ir to paties reikalauju iš kitų - gal čia mano bėda g.gif

1. teisingai ir darote 4u.gif
2. nu vat tokia beda ir as turiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 28, 18:48)
Prisiminiau dar vieną nutikimą, kai nusprogo supuvęs kranas, tai man buvo "paaiškinta", kad aš jį spardžiau, todėl ir nusprogo lotuliukas.gif

o kai pas mane bute vonioj, kur net nepasiekiu, truko vamzdis, tai mane apsauke, ka as tokio dariau, kad jis truko...o namui oj, kiek desimciu metu doh.gif
bet as nenusileidau, taip atsaukiau atgal blush2.gif kad ta pacia diena sutvarke savo saskaita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 07 29, 08:20)
tai mane apsauke, ka as tokio dariau, kad jis truko...

g.gif blink.gif ndaaa.... matau, kad "sekesi" jumiem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 07 26, 22:45)
Tiesą sakant neįsivaizduoju kaip aš galėčiau sugadinti šaldytuvą  g.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 07 28, 18:48)
Nežinot, ką reikėtų daryt g.gif O pinigus už nuomą žinot, kada paimt g.gif
Tipiniai šaldytuvų gedimai: kompresorius, relė, termostatas. Pasakykit pradžiai vieną būdą kaip juos sugadint?


Aš vieną gerą būdą žinau- jei šaldytuvas seno modelio ir reikia atitirpdyti kamerą, to galima nedaryti, naudoti iki tol, kol veža, dar galima karštus puodus kišti į šaldytuvą- greičiau nusprogs smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2009 07 28, 20:54)
o maniškiai net nieko nesumoka. i visus gedimus (pvz nuo rudziu buvo nuluzes ciaupas ir reikėjo keisti visą tą įrenginį vonioje) reaguoja taip - "kol aš čia gyvenau niekas nelūžinėjo, nesuprantu kodėl kai tu įsikraustei viskas lūžta"  doh.gif


QUOTE(ooo @ 2009 07 29, 08:20)
o kai pas mane bute vonioj, kur net nepasiekiu, truko vamzdis, tai mane apsauke, ka as tokio dariau, kad jis truko...o namui oj, kiek desimciu metu  doh.gif

Pasirodo, ne man vienai "nuskilo" doh.gif

Prisiminiau dar kai iš vieno buto išsikrausčiau, tai savininkas pasakė, kad daugiau merginoms buto nenuomos lotuliukas.gif
Atsakyti
bet va su tais nuomininkais ir seimininkais kaip loterijoj-arba laimesi arba ne. arba normalus zmones bus arba kruva problemu sukels doh.gif
Atsakyti