Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(Sophi @ 2009 07 26, 13:58)
Per savo netrumpą nuomos istoriją supratau, kad jiems rūpi tik gaut pinigus, ir viskas doh.gif



na, mes nuomininkei keitėm skalbyklę, nes ji, nors ir nesena, nuomininkei buvo pernelyg netaupi - vyras iškoręs liežuvį tįsė laiptais taupesnę.. smile.gif Iš laiptinės aikštelės ištempėm teniso stalą, nes trukdė...Vyras lėkė pagelbėti, nes nemokėjo, kaip prisijungti internetą (šiaip jau, internetas bute buvo, o kad nemoka naudotis - taigi ne mūsų rūpestis..) Keitėm telefono, interneto planus - kad tik būtų patogiau...Rezultatas va toks - nuomininkė mus paliko ant ledo, prižadėjo ir neištesėjo, ir turim staigiai ieškot kitų nuomininkų doh.gif (tiesa, kitai nuomininkei neturim jokių priekaištų, labai maloniai bendravome thumbup.gif ).
tai va, kažkodėl po tokių patirčių imi po truputį ciniškėti...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 26, 13:58)
Per savo netrumpą nuomos istoriją supratau, kad jiems rūpi tik gaut pinigus, ir viskas doh.gif

na buta nuomojam jau treti metai, per tuos metus turejome 6 gyventojus - t.y 6 i ir labai superiniai gyvena dabar smile.gif (pries juos irgi buvo geri gyventojai) trumpiausiai - 2 savaites isgyveno baltarusiu studenciu tuntas nes kai pamatem KA galima padaryt per 2 savaites ant smugio iskraustem unsure.gif vienok del visu ka reikejo ta padarem, su tom baltarusem beje daugiausia bedos buvo - vaziavom ir pas notarus nes jom reikejo deklaruot gyvenama vieta, su kuo mes sutikom.... nu zodz daug vargom o gavosi kaip gavosi...... taip kad yra visokiu ir nuomininku ir nuomotoju - sutinku kad kuo daugiau ne kokiu nuomininku gauni tuo kietesne skura uzsiaugini tongue.gif
Atsakyti
Man dviejuose butuose begyvenant sugedo šaldytuvai - vienas savininkas iš karto pasakė - netaisysiu, ką nori, tą daryk; kitas žadėjo sutvarkyt per savaitę - sutvarkė gal po 3 mėn. ir tik po kategoriško reikalavimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 26, 20:41)
Man dviejuose butuose begyvenant sugedo šaldytuvai - vienas savininkas iš karto pasakė - netaisysiu, ką nori, tą daryk; kitas žadėjo sutvarkyt per savaitę - sutvarkė gal po 3 mėn. ir tik po kategoriško reikalavimo doh.gif

na del saldytuvo as ir nzn kaip reiktu daryt.... unsure.gif Juk saldytuvu nuomininkas ir naudojasi unsure.gif buto verte nuo to kad jame yra saldytuvas smarkiai nepasikeicia g.gif
Atsakyti
Na kai pasiskaitineji tai baisu darosi,kokiu yra nuomotoju ir aisku kokiu yra nuomininku,,,,,,,Mes irgi jau va kambaryje renkuosi daiktus ir antradieni po truputuka vesiu i buta i kuri einame.Tikrai grazus,sviesus ir pasakyciau gan siltas butukas,,,,o kaip toliau seksis parasysiu...... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 07 26, 20:54)
Na kai pasiskaitineji tai baisu darosi,kokiu yra nuomotoju ir aisku kokiu yra nuomininku

as galvoju, kad geriau zinoti, kad buna visaip 4u.gif

dar apie ta saldytuva mirksiukas.gif jauciu viskas priklausytu nuo to, del ko sugedo saldytuvas,...... jei jis ten caro maro laiku na kaip ir viskas aisku, o jei jis kazkokiu budu sugadintas pvz del nuomininko kaltes (nors nzn kaip ta reiktu padaryt) , tai tikrai tada ne buto seimininko rupestis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 07 26, 20:52)
na del saldytuvo as ir nzn kaip reiktu daryt....  unsure.gif  Juk saldytuvu nuomininkas ir naudojasi  unsure.gif  buto verte nuo to kad jame yra saldytuvas smarkiai nepasikeicia  g.gif

Nu laba diena.. Aš tikrai neičiau gyvent į butą, kuriame nėra šaldytuvo. Ir, jei jis sugenda, ne dėl mano kaltės, tikiuosi, kad nuomotojas jį sutvarkys, nes tai jo turtas, už kurio naudojimą aš moku pinigus.
Tiesą sakant neįsivaizduoju kaip aš galėčiau sugadinti šaldytuvą g.gif

O bendrai tai turim superinius nuomotojus, gyvenam jų butuose jau keturi metai. Gyvenom vienam, po to pasiūlė kitą - geresnį. Gaila, kad gali tekti išsikraustyti. Jie patys lyg žada skirtis, tai vienas iš jų eis į 'mūsų' gyventi. Tikiuosi, kad neišsiskirs, nes labai susibendravom per tiek metų, beveik kaip šeimos nariai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 26 liepos 2009 - 21:46
QUOTE(Night @ 2009 07 26, 22:45)
Tiesą sakant neįsivaizduoju kaip aš galėčiau sugadinti šaldytuvą  g.gif


niu ir as nelabai isivaizduoju wink.gif bet prisimiau sutarties punkta, kad jei ala kazkas sugadinta DEL nuomotojo kaltes tai seimininkui kaip ir nepriklauso remontint wink.gif

va cia ir mano beda - as susigyvenu su nuomotojais, man visad GAILA gerus isleisti.... beje tie geri iseina del labai ivairiu priezasciu unsure.gif todel labai tikiuosi kad siti uzklius ilgesniam - nu labai faini blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Dirbanti pora (ne studentai) iesko buto nuomai Vilniuje:
2 - 3 kambariu
autonominis sildymas
pilnai irengtas (baldai, skalbimo masina, saldytuvas, virykle + orkaite)
nemokamas parkavimas
vieta: Senamiestis, Naujamiestis, Antakalnis, Zverynas, Zirmunu dalis arciau centro, Uzupis
moketume iki 1000 Lt/men

pasiulymus (pageidautina su foto) siusti el. pasto adresu anuk@one.lt
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2009 07 26, 15:27)
na, mes nuomininkei keitėm skalbyklę, nes ji, nors ir nesena,  nuomininkei buvo pernelyg netaupi - vyras iškoręs liežuvį tįsė laiptais taupesnę.. smile.gif Iš laiptinės aikštelės ištempėm teniso stalą, nes trukdė...Vyras lėkė pagelbėti, nes nemokėjo, kaip prisijungti internetą (šiaip jau, internetas bute buvo, o kad nemoka naudotis - taigi ne mūsų rūpestis..)  Keitėm telefono, interneto planus - kad tik būtų patogiau...Rezultatas va toks - nuomininkė mus paliko ant ledo, prižadėjo ir neištesėjo,  ir turim staigiai ieškot kitų nuomininkų  doh.gif (tiesa, kitai nuomininkei neturim jokių priekaištų, labai maloniai bendravome thumbup.gif ).
tai va, kažkodėl po tokių patirčių imi po truputį ciniškėti...



na jus saunuoliai is tikruju, taip pat suprantu kad po tokiu ivykiu po truputi pardedama cinisketi,jauciu ir man taip butu ... kazkaip reikia jausti pagarba tiek seimininkui buto tiek nuomuotojui, o kai sitaip negraziai nuomuotojai elgiasi tai sakes doh.gif
Atsakyti
Mūsų nuomotojai tai mum viską taiso - kranus, wc bakelį, net kėdes suklijavo. Nors genda nuo naudojimo, tai kaip ir dėl mūsų kaltės. Pasisekė mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 07 26, 20:52)
na del saldytuvo as ir nzn kaip reiktu daryt....  unsure.gif  Juk saldytuvu nuomininkas ir naudojasi  unsure.gif  buto verte nuo to kad jame yra saldytuvas smarkiai nepasikeicia  g.gif

Nežinot, ką reikėtų daryt g.gif O pinigus už nuomą žinot, kada paimt g.gif
Žodžiu, nieko nauja po saule. Meldžiuosi ir tikiuosi negrįžti į tuo laikus unsure.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 07 26, 20:58)
dar apie ta saldytuva  mirksiukas.gif jauciu viskas priklausytu nuo to, del ko sugedo saldytuvas,...... jei jis ten caro maro laiku na kaip ir viskas aisku, o jei jis kazkokiu budu sugadintas  pvz del nuomininko kaltes (nors nzn kaip ta reiktu padaryt) , tai tikrai tada ne buto seimininko rupestis  blush2.gif

Tipiniai šaldytuvų gedimai: kompresorius, relė, termostatas. Pasakykit pradžiai vieną būdą kaip juos sugadint?

Prisiminiau dar vieną nutikimą, kai nusprogo supuvęs kranas, tai man buvo "paaiškinta", kad aš jį spardžiau, todėl ir nusprogo lotuliukas.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 07 26, 22:51)
niu ir as nelabai isivaizduoju wink.gif bet prisimiau sutarties punkta, kad jei ala kazkas sugadinta DEL nuomotojo kaltes tai seimininkui kaip ir nepriklauso remontint wink.gif

Sugadinimas sugadinimui nelygu, bet rinka turėtų visus pastatyt į vietas - tiek nuomininkus, tiek nuomotojus ax.gif
Atsakyti