Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Dėkui už naudingus patarimus. smile.gif Pasistengsiu šiandien viską iki smulkmenų aptart. Nusprendžiau eiti ne viena, o su labiau patyrusiu žmogumi, gal jis pastebės niuansus, kurių aš nematau.
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2009 07 24, 12:42)
Dėkui už naudingus patarimus.  smile.gif Pasistengsiu šiandien viską iki smulkmenų aptart. Nusprendžiau eiti ne viena, o su labiau patyrusiu žmogumi, gal jis pastebės niuansus, kurių aš nematau.


Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kai pasakeme kad nuomosimes si butuka pasakeme kad mums nereikia vienos dvigules lovos ir klauseme ar jie ja gali kur nors padeti issivesti ar ka daryti sake gerai jie issives,bet po keliu dienu pradejo mygti kad jie neturi masinos jos issivesti,tai kaip dabar suprast mums reiks samdyti masina kad jai lova isvestu? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 07 24, 14:04)
Mes kai pasakeme kad nuomosimes si butuka pasakeme kad mums nereikia vienos dvigules lovos ir klauseme ar jie ja gali kur nors padeti issivesti ar ka daryti sake gerai jie issives,bet po keliu dienu pradejo mygti kad jie neturi masinos jos issivesti,tai kaip dabar suprast mums reiks samdyti masina kad jai lova isvestu? g.gif  doh.gif


Jeigu sutinka apmokėti transportavimo išlaidas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2009 07 24, 10:42)
Jeigu sutinka apmokėti transportavimo išlaidas  tongue.gif

na toks vaizdas kad ne,ns i kalbas net neina apie pinigeliu mokejima,,,o mes nezadame jei vesti-vyras sake isardysime ir i rusi isnesime,nes vezames is situ namu minkstus visus baldus kampa ir sunaus lova tai ten su joa miegamojo lova mes niekaip neisiteksim,,,,,
ir mes tik apziureje buta is kart paklausem jei mes nuomosime ta lova bus galima isardyti ar jus ja issivesime sake be problemu....
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 07 24, 23:18)
na toks vaizdas kad ne,ns i kalbas net neina apie pinigeliu mokejima,,,o mes nezadame jei vesti-vyras sake isardysime ir i rusi isnesime,nes vezames is situ namu minkstus visus baldus kampa ir sunaus lova tai ten su joa miegamojo lova mes niekaip neisiteksim,,,,,
ir mes tik apziureje buta is kart paklausem jei mes nuomosime ta lova bus galima isardyti ar jus ja issivesime sake be problemu....

Tai jei sake, kad isisves, tai turetu ir issivesti, as kai nuomavaus, tai pasakiau, kad isvestu, nes baisi ta lova buvo, tai nors ir po menesio, bet isveze smile.gif bet manau jusu atveju geriausiai isardyti ir isnesti i rusi, bus paprasciausiai, nes kol prie ju prisitaikai, tai ilgai vezimas tas uztrunka doh.gif
Atsakyti
Merginos, o cia man tik taip atrodo ar tikrai nuomos kainos pakilo? Nors butuka jau issinuomavau, bet vis pasiziuriu skelbimukus karts nuo karto. Kai as ieskojau pires pora menesiu, tai tokie bendrabutinio tipo, maziukai, bet su patogumais buvo po 400, o dabar be 600 galima net neziuret.. vieno kambario arciau centro visi nuo 600-700.. o buvo pilna po 500.. o studentu sezonas dar gi neprasidejo..
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2009 07 25, 16:49)
Merginos, o cia man tik taip atrodo ar tikrai nuomos kainos pakilo? Nors butuka jau issinuomavau, bet vis pasiziuriu skelbimukus karts nuo karto. Kai as ieskojau pires pora menesiu, tai tokie bendrabutinio tipo, maziukai, bet su patogumais buvo po 400, o dabar be 600 galima net neziuret.. vieno kambario arciau centro visi nuo 600-700.. o buvo pilna po 500.. o studentu sezonas dar gi neprasidejo..



na matai jau studentai suzinojo kur istojo ir manu jau pradejo ieskotis butu taigi ir kaina pakilo, beja ir man atrodo kad ji gerokai kilstelejusi
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 25, 12:48)
Tai jei sake, kad isisves, tai turetu ir issivesti, as kai nuomavaus, tai pasakiau, kad isvestu, nes baisi ta lova buvo, tai nors ir po menesio, bet isveze  smile.gif  bet manau jusu atveju geriausiai isardyti ir isnesti i rusi, bus paprasciausiai, nes kol prie ju prisitaikai, tai ilgai vezimas tas uztrunka  doh.gif


Aha, tikra tiesa, mes irgi išardėme lovas senas, pasistatėme savo, bo kitaip ilgai laukti reiketų. Išnešėm i rūsį, sudėjom tenais, ale bijau, kad kai vėl jiems reikės tų lovų kitiems nuomininkams, nelabai jau jos surinks, kadangi joms metų koks 50. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 07 24, 13:04)
Mes kai pasakeme kad nuomosimes si butuka pasakeme kad mums nereikia vienos dvigules lovos ir klauseme ar jie ja gali kur nors padeti issivesti ar ka daryti sake gerai jie issives,bet po keliu dienu pradejo mygti kad jie neturi masinos jos issivesti,tai kaip dabar suprast mums reiks samdyti masina kad jai lova isvestu? g.gif  doh.gif

Jie visada viską žada, bet retas kuris tesi pažadus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 25 liepos 2009 - 22:15
QUOTE(Sophi @ 2009 07 25, 23:14)
Jie visada viską žada, bet retas kuris tesi pažadus doh.gif

unsure.gif man tai nepadoru butu zadet jei nezadeciau ivykdyt unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 07 25, 23:45)
unsure.gif man tai nepadoru butu zadet jei nezadeciau ivykdyt  unsure.gif  unsure.gif

Per savo netrumpą nuomos istoriją supratau, kad jiems rūpi tik gaut pinigus, ir viskas doh.gif
Atsakyti