Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Aciu labai, Dowiliuke.
Papasakosiu ir as savo patirti su nuomotojais. Kalvariju gatvej nuomojaus butuka is klaipedietes savininkes. Po metu sugedo jos senuciukas saldytuvas, jinai nenorejo jo taisyt, tai telefonu sutarem, kad ismesiu. As atsiveziau savaji. Dar po metu pakele nesveikai kaina, tai pasakiau, kad issikraustau. Kraustymosi metu atvare jos Patiketine smile.gif)) ir pranese, kad as issivezu/vagiu saldytuva. Seimininke iskviete policija biggrin.gif. Aciu dievui, kad pirkau saldytuva lizingu savo vardu ir turejau visus jo dokus. Tai policininkai pazvenge ir isvaziavo. Zodziu, rekomendaciju kitiems nuomotojams negavau :DDD
Atsakyti
QUOTE(Trikotukas @ 2009 07 20, 14:29)
Aciu labai, Dowiliuke.

Papasakosiu ir as savo patirti su nuomotojais.

Nėr už ką mirksiukas.gif

Joooo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikotukas @ 2009 07 20, 14:29)
Aciu labai, Dowiliuke.
Papasakosiu ir as savo patirti su nuomotojais. Kalvariju gatvej nuomojaus butuka is klaipedietes savininkes. Po metu sugedo jos senuciukas saldytuvas, jinai nenorejo jo taisyt, tai telefonu sutarem, kad ismesiu. As atsiveziau savaji. Dar po metu pakele nesveikai kaina, tai pasakiau, kad issikraustau. Kraustymosi metu atvare jos Patiketine smile.gif)) ir pranese, kad as issivezu/vagiu saldytuva. Seimininke iskviete policija biggrin.gif. Aciu dievui, kad pirkau saldytuva lizingu savo vardu ir turejau visus jo dokus. Tai policininkai pazvenge ir isvaziavo. Zodziu, rekomendaciju kitiems nuomotojams negavau :DDD

blink.gif oho. neduok die ant tokių žmonių užsiraut doh.gif
Atsakyti
Sveiki visi,prisijungiu prie jusu nes nuo rugpjucio 1dienos iseinu nuomoti buta Kaune 2kambariu,mokesime i menesi 500lt ir +komunaliniai mokesciai,nezinau kaip mums seksis sutarti su nuomininkais bet is pirmu zvilgsniu visiskai neblogi zmones,,,aisku ilgiau pagyvensiu tada parasysiu kas ir kaip pas mus fronte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 07 21, 23:31)
Sveiki visi,prisijungiu prie jusu nes nuo rugpjucio 1dienos iseinu nuomoti buta Kaune 2kambariu,mokesime i menesi 500lt ir +komunaliniai mokesciai,nezinau kaip mums seksis sutarti su nuomininkais bet is pirmu zvilgsniu visiskai neblogi zmones,,,aisku ilgiau pagyvensiu tada parasysiu kas ir kaip pas mus fronte mirksiukas.gif



wow noreciau ir as tiek uz nuoma moket rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 21, 20:06)
wow noreciau ir as tiek uz nuoma moket  rolleyes.gif

O tai jei nepaslaptis Kaune nuomoji?ir uz kiek?(aisku jei nenori neatsakyk juk prievartos nera) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 07 22, 15:53)
O tai jei nepaslaptis Kaune nuomoji?ir uz kiek?(aisku jei nenori neatsakyk juk prievartos nera) mirksiukas.gif



Ne as Vilniuj nuomoju 2 kamb.butas+2 auto parkingai 800 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 22, 16:29)
Ne as Vilniuj nuomoju 2 kamb.butas+2 auto parkingai 800 lt  smile.gif

aišku, nuo rajono priklauso, bet vilniui čia visai normali kaina. netgi neaukšta, sakyčiau, be abejo jei sąlygos normalios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 22 liepos 2009 - 17:03
QUOTE(Laumė* @ 2009 07 22, 19:03)
aišku, nuo rajono priklauso, bet vilniui čia visai normali kaina. netgi neaukšta, sakyčiau, be abejo jei sąlygos normalios.



Viskas man super patinka,l.fainas musu butukas, tik taip pagalvojau faina butu Vilniuje uz 2kamb 500lt moket bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 22, 18:52)
Viskas man super patinka,l.fainas musu butukas, tik taip pagalvojau faina butu Vilniuje uz 2kamb 500lt moket  bigsmile.gif

man tai labai faina būtų už neblogą butą 100 lt/mėn. mokėt biggrin.gif , nu bet nerandu tokių nuomotojų, nors tu ką doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 07 22, 20:57)
man tai labai faina būtų už neblogą butą 100 lt/mėn.  mokėt  biggrin.gif , nu bet nerandu tokių nuomotojų, nors tu ką  doh.gif  biggrin.gif



kai surasi ir man praneski lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 22, 20:53)
kai surasi ir man praneski  lotuliukas.gif

nu negi dabar geras vietas išduosiu...pačiai neliks lotuliukas.gif
Atsakyti