Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 24, 11:01)
nemanau. Yra daug zmoniu neturinciu nuosavo busto ir labai mazai nuomojamu bustu (ypac mazuose miesteliuose), tai  g.gif jei pasiula mazesne uz paklausa labai didelio kainu sumazejimo nesitikekit.

Bet taip pat žmonės netenka darbų, pajamų, todėl tenka grįžti į gimtuosius miestus, kraustytis pas tėvus, senelius ir pan.
Jau dabar pastebėjau, kad Vilnius kažkoks tuštokas, kamščių rytais nebebūna. O ir skelbimų apie nuomą atsiranda daugiau nei nuomininkų ir tų butų niekas neskuba griebti, ne taip, kaip buvo seniau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 24 vasario 2009 - 10:19
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 24, 10:01)
nemanau. Yra daug zmoniu neturinciu nuosavo busto ir labai mazai nuomojamu bustu (ypac mazuose miesteliuose), tai  g.gif jei pasiula mazesne uz paklausa labai didelio kainu sumazejimo nesitikekit.

Manau, kad pas mus dabar pasiūla jau didesnė už paklausą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 24, 10:16)
skelbimų apie nuomą atsiranda daugiau nei nuomininkų ir tų butų niekas neskuba griebti, ne taip, kaip buvo seniau.

Ir tie skelbimai mėnesius kabo internete, nieks nesinuomoja doh.gif

QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 24, 10:31)
Manau, kad pas mus dabar pasiūla jau didesnė už paklausą  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 02 24, 10:33)

Mes 5dn į pašto dėžutę gaunam nemokamą skelbimų laikraštį, tai anksčiau būdavo kokie 2-3 skelbimai, kad nuomoja, o visi kiti, kad ieško išsinuomot, dabar, kokių 10 (jei ne daugiau), kad išnuomoja, o vienas, kad ieško buto. Rinktis tikrai yra iš ko.
Atsakyti
Tik ka issinuomavom buta Vilniuje, netoli centro, naujos statybos su daliniais baldais uz 1200.
Buta rinkomes apie du menesius. Ne ieskojom, o rinkomes! Vis dar gaunam teigiamus atsakymus is nuomotoju, kuriem pries menesi ar du siulem savo kaina.
Atsakyti
Mes nuomojames Silainiuose 3kam uz 800lt. Bet remonto nera, be baldu, tik plastikiniai langai ir durys sarvuotos. Galvojom gal truputeli pasidereti reiketu, tuo labiau, kai mes atejom gyventi seimininke pazadejus buvo sutvarkyti kompensacijas uz sildyma ir nesutvarke. Mes mokescius suskaiciuojam ir jai paduodam sumoketi,bet jau antras menuo kai ateina lapukai ir matau, kad ji ne visus pinigus sumokejus uz buta, o tik koki treksdali. Praejusi menesi sake, kad nespejo sumoketi, bet si vel nesumoketa. Taip iseina, kad ji pati gyvena uz tuos pinigus. Tai kazkaip net nejauku prasyti, kad dar nuoma mazintu blush2.gif . Kaip jus mamos elgtumetes? Tuo labiau, kad ir musu pajamos sumazejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 02 24, 18:14)
Kaip jus mamos elgtumetes? Tuo labiau, kad ir musu pajamos sumazejo g.gif

Visų pirma, aš trikų kambarių nenuomočiau schmoll.gif Nuoma ir dar plius toks brangus išlaikymas. Visų antra, o vėliau neprisikabins prie jūsų, kad skolos lieka? g.gif Kažkaip nepatikima man...
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 24, 19:18)
Visų pirma, aš trikų kambarių nenuomočiau  schmoll.gif Nuoma ir dar plius toks brangus išlaikymas. Visų antra, o vėliau neprisikabins prie jūsų, kad skolos lieka?  g.gif Kažkaip nepatikima man...



Na, tikrai nesamoninkai cia...
Pas mus irgi ciudu ciudai dedas, nuomavomes trys merginos 3 kambariu buta, o viena paeme lyg niekur nieko ir isejo.. Dabar likom dvi, o jau puse menesio jokios trecios nerandam...
Reikes nemazai moket.. O jei trise, tai visai ne po daug iseina, 500 nuoma ir patarnavimai...
Siauliuose cia, jei ka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 24, 10:31)
Manau, kad pas mus dabar pasiūla jau didesnė už paklausą  mirksiukas.gif

ziurint kur. Mano butas mazame miestelyje, kuriame yra vos 5000 gyventoju. Butu yra tikrai nedaug. Zmones is buto jau nebeturi i kur issikraustyti. O isnuomoti buta ir isvykt laimes (darbo) i didmiesti ieskot nelabai kas pasiryzta. Tai pasiula tikrai nedidele. O jei ir padidetu, tai kiek? 2 ar 3 butais? Ne daugiau. Tokiam kaime mes zinom kur kieno ir uz kiek butai nuomojami. O kadangi mano butas yra 1 kambario, tai jis labiau pageidaujamas.
Todel as nemanau, kad ir Utenoj taip jau daugiau atsiras nuomojamu butu. Kur gi zmones patys pasides? Gris i dar mazesni miesta? O ten ka veiks?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 24, 20:11)
Kur gi zmones patys pasides? Gris i dar mazesni miesta? O ten ka veiks?

Kaip jau minėjau, kraustysis pvz., pas savo tėvus. Tokių atvejų jau ne vieną žinau.
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 24, 19:18)
Visų pirma, aš trikų kambarių nenuomočiau  schmoll.gif Nuoma ir dar plius toks brangus išlaikymas. Visų antra, o vėliau neprisikabins prie jūsų, kad skolos lieka?  g.gif Kažkaip nepatikima man...

Taip susikloste, kad tuo metu negavom mazesnio buto. Bet ji pazadejo, kad bus kompensacijos, tai pagalvojom, kad taip pat kas nuomot 2kam ax.gif . O dabar baisu pagalvoti apie kraustymasi su visais baldais, buitine technika ir t.t. doh.gif . Bet jauciu teks. O tos skolos ir man nepatinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 24, 19:11)
Todel as nemanau, kad ir Utenoj taip jau daugiau atsiras nuomojamu butu. Kur gi zmones patys pasides? Gris i dar mazesni miesta? O ten ka veiks?

Bet, kad jų atsiranda g.gif Gal žmonės anksčiau laikė ir nenuomavo, o dabar kai taip brangu išlaikyt, pradėjo nuomot? g.gif O gal vis daugiau žmonių išvyksta laimės iėškot į užsienį?
Atsakyti