Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(julya @ 2009 06 28, 14:52)
turiu klausimeli.. rytoj atvaziuoja seimininkas turesim sumoketi jam uz nuoma ir komunalkes. Bet. Mes pradejome nomuotis 05.27d o komunalkes turim moketi uz visa menesi ( uz visa geguze-atgaline data), pries mus nuomavo kiti zmones ir mum komunalkes iseina virs 300lt dabar!! As nezinau ka man daryti, ar tokia suma moketi uz kazkokius zmones ar tartis su seimininku kad kai issikraustysime po menesio grisim sumoketi uz savo komunalkes. ar tai normali komunalkiu suma naujam name? man atrodo nelabai, nezinau, esam lengvam soke dabar,ka daryti  verysad.gif



o kodle jus turite moketi uz laika, kuri negyvenote? neteisinga cia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 28, 15:52)
turiu klausimeli.. rytoj atvaziuoja seimininkas turesim sumoketi jam uz nuoma ir komunalkes. Bet. Mes pradejome nomuotis 05.27d o komunalkes turim moketi uz visa menesi ( uz visa geguze-atgaline data), pries mus nuomavo kiti zmones ir mum komunalkes iseina virs 300lt dabar!! As nezinau ka man daryti, ar tokia suma moketi uz kazkokius zmones ar tartis su seimininku kad kai issikraustysime po menesio grisim sumoketi uz savo komunalkes. ar tai normali komunalkiu suma naujam name? man atrodo nelabai, nezinau, esam lengvam soke dabar,ka daryti  verysad.gif

pirmą dieną, vos atsikrausčius, reikėjo skaitliukų rodmenis nusirašyt, kitus patarnavimus - apskaičiuot pagal dienas, kiek gyvenote. tikrai neturite mokėti už tai, kuo nesivaudojote. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chouchou @ 2009 06 28, 16:58)
o kodle jus turite moketi uz laika, kuri negyvenote? neteisinga cia schmoll.gif



Na seimininkas pasake kad kai iseisim tai kiti nuomotojai uz mus mokes, pvz. iseinam 08men o saskaita gi tik 09men ateina tai jau nauji zmones uz mus mokes. bet esme tame kad labai jau daug cia priskaiciuota man atrodo, o beto seimininkas apie tokias mokejimo salygas pasake tik tada kai jau pasirasem sutarti verysad.gif (sutarty mokejimas toks nenurodytas). Nesinori pyktis su seimininku bet virs 300lt uz komunalkes moketi tai irgi atsiprasau... as kur anksciau gyvenau tai komanaliniai iki 100lt vasaros metu budavo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 28, 17:16)
pirmą dieną, vos atsikrausčius, reikėjo skaitliukų rodmenis nusirašyt, kitus patarnavimus - apskaičiuot pagal dienas, kiek gyvenote. tikrai neturite mokėti už tai, kuo nesivaudojote.  schmoll.gif



nusifotografavom skaitliukus kai atsikraustem ir siandien dar nusifotografuosime kai vaikinas is darbo gris, paskaiciuosime viska ir manau tik uz tas 3 dienas kur geguzes menesi gyvenom uzsimokesim.. butu dar zmogiska suma sutiksciau su seimininko salygomis, bet kai dabar virs 300 unsure.gif is seimininko puses irgi negrazu kad salygas pasake jau tada kai pasirasem sutarti.....
Atsakyti
Na, geri seimininkai tikrai taip nedaro, neliepia mokėt už tada kai tu negyvenai.
Tikrai nemokėkit, ir nemanau, kad kiti žmonės po Jūsų mokės. Gali būti ir taip, kad iesko kas jam antrą kart sumokės. Čia tikrai taip gali but.
Atsakyti
QUOTE(telebamba007 @ 2009 02 23, 16:41)
butu idomu suzinoti kiek kas moka uz nuoma Klaipedoje. bigsmile.gif



debrecene, 2 kambariu buta nuomoja mano drauge uz 450 lt,
o komunaliniai ir nedaug iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coffe @ 2009 06 28, 18:13)
Na, geri seimininkai tikrai taip nedaro, neliepia mokėt už tada kai tu negyvenai.
Tikrai nemokėkit, ir nemanau, kad kiti žmonės po Jūsų mokės. Gali būti ir taip, kad iesko kas jam antrą kart sumokės. Čia tikrai taip gali but.




cia tai gera minti davete g.gif rimtai gi gali buti taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 28, 16:52)
turiu klausimeli.. rytoj atvaziuoja seimininkas turesim sumoketi jam uz nuoma ir komunalkes. Bet. Mes pradejome nomuotis 05.27d o komunalkes turim moketi uz visa menesi ( uz visa geguze-atgaline data), pries mus nuomavo kiti zmones ir mum komunalkes iseina virs 300lt dabar!! As nezinau ka man daryti, ar tokia suma moketi uz kazkokius zmones ar tartis su seimininku kad kai issikraustysime po menesio grisim sumoketi uz savo komunalkes. ar tai normali komunalkiu suma naujam name? man atrodo nelabai, nezinau, esam lengvam soke dabar,ka daryti  verysad.gif


Nežinau kaip jūs tarėtės, bet manau neprivalote mokėti schmoll.gif . Kadangi mūsų atveju buvo panašiai, tai mes padarėme sekančiai: tą dieną kai įsikraustėme, surašėme visų skaitliukų parodymus (viską darėme su nuomotuoju, papildomai visą tai įrašėme į sutartį) ir mokėjome tą nepilną mėnesį tik tiek, kiek sunaudojome mes. Likusios sumos, tokios kaip už šiukšles, bendro naudojimo elektrą ir t.t. - sumokėjome proporcingai už tiek dienų, kiek pragyvenome tame bute rolleyes.gif (t.y. jeigu mokėti 30Lt už mėn, tai už 3 dienas sumokėjome 3Lt) mirksiukas.gif Manau, taip yra protingiausia ir sąžiningiausia thumbup.gif sėkmės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 28, 15:52)
turiu klausimeli.. rytoj atvaziuoja seimininkas turesim sumoketi jam uz nuoma ir komunalkes. Bet. Mes pradejome nomuotis 05.27d o komunalkes turim moketi uz visa menesi ( uz visa geguze-atgaline data), pries mus nuomavo kiti zmones ir mum komunalkes iseina virs 300lt dabar!! As nezinau ka man daryti, ar tokia suma moketi uz kazkokius zmones ar tartis su seimininku kad kai issikraustysime po menesio grisim sumoketi uz savo komunalkes. ar tai normali komunalkiu suma naujam name? man atrodo nelabai, nezinau, esam lengvam soke dabar,ka daryti  verysad.gif

va cia tai visiska nesamone... jei isikelet 27 diena tai ir mokat uz 5 geguzes dienas 4u.gif 27-28-29-30-31, tiek as ju suskaiciuoju 4u.gif ta liecia gyvatuko mokesti, kitas paslaugas, internetus, kabelines ir pan. skaitliukus mokat pgl isnaudojima 4u.gif

Miela julya skaitant kokius cirkus isdarineja jusu nuomininkas plaukai siausias.... tokie dalykai aptariami pacioj pradzioj, bet reikalaut kad JUS moketumet uz kitus visiska nesamone, nepasiduokit 4u.gif butu ne taip ir mazai nuomojamu - gal vertetu ieskotis kazko kito unsure.gif

del pacios sumos - mes nuomojam senos statybos buta (3 kamb) tai komunaliniai uz praejusi menesi buvo 217 lt - cia ieina kitos paslaugos (beveik 100 lt) , sildymas (gyvatukas) kuris kazkaip uzbrango si menesi... kabeline ir internetas, na ir zinoma dar + skaitliukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 28 birželio 2009 - 19:37
QUOTE(julya @ 2009 06 28, 15:52)
turiu klausimeli.. rytoj atvaziuoja seimininkas turesim sumoketi jam uz nuoma ir komunalkes. Bet. Mes pradejome nomuotis 05.27d o komunalkes turim moketi uz visa menesi ( uz visa geguze-atgaline data), pries mus nuomavo kiti zmones ir mum komunalkes iseina virs 300lt dabar!! As nezinau ka man daryti, ar tokia suma moketi uz kazkokius zmones ar tartis su seimininku kad kai issikraustysime po menesio grisim sumoketi uz savo komunalkes. ar tai normali komunalkiu suma naujam name? man atrodo nelabai, nezinau, esam lengvam soke dabar,ka daryti  verysad.gif

moketi turetumet tik proporcingai paskaiciave uz gyventas dienas.
Atsakyti
tik uz gyventas 5 dienas ir skaitliukus 4u.gif

o issikraustant - velgi pg skaitliukus - ir mokesti pg ankstesniu mokesciu vidurkius. o jeigu sildymas - jau pirmomis menesio dienomis galima suzinoti tikslia suma internetu ar telefonu.

P.S. seimininko reikalavimai man atrodo keisti ir nepagrysti. Tai turetu buti aptarta is anksto, jei zmogui atrodo jog nereik aptart - tad ateityje ne tokiu "cudu" galite sulaukti: pvz bendrija remontuos stoga - po 300 Lt nuo buto 8 men, tai prasys jusu padengti 4u.gif
Atsakyti
dekuj merginos, nutarem tikrai nemoketi uz visa menesi siandien tai bus aptarta su seimininku! dar vienas kl.- kas yra tas Sildymas? tipo gyvatukas? ten priskaiciuta uz praeita menesi kai negyvenom 149lt, o kai pradejom gyventi mes gyvatuku nei kiek nesinaudojom, nebuvom ji atsuke ne karto, kaip atsikraustem taip ir stovi saltas.
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 29, 13:00)
dekuj merginos, nutarem tikrai nemoketi uz visa menesi siandien tai bus aptarta su seimininku! dar vienas kl.- kas yra tas Sildymas? tipo gyvatukas? ten priskaiciuta uz praeita menesi kai negyvenom 149lt, o kai pradejom gyventi mes gyvatuku nei kiek nesinaudojom, nebuvom ji atsuke ne karto, kaip atsikraustem taip ir stovi saltas.

gyvatuko mokestis nepriklausomai nuo to naudojates Jus juo ar ne vis tiek mokamas 4u.gif kaip senose statybose mokam uz laidini radija, antena kazkokia dar na uz tai kuo praktiskai niekada nesinaudojom... tik jei uz praita menesi buvo 149 lt (kas yra ziauriai daug, pas mus buvo 54 lt) tai jus mokate uz 5 praito menesio dienas 4u.gif 149/31*5=24,03 lt

bet Jusu vietoje as pasidomeciau kiek reikia moketi,nes info siaip pateikt turetu Vilniaus energija, si mokesti ne nuomotojas pats skaiciuoja juk 4u.gif kitas dalykas jei jusu namas nepilnai apgyvendintas vadinas Jums uzkrauna ir negyvenamu butu gyvatuku nasta... tada skaiciai gali buti tokie baisus kaip jusu paminetas.... unsure.gif unsure.gif
Atsakyti