Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(ooo @ 2009 06 10, 09:55)
esu uz rakta ir 50 litu mokejusi - nuo spynos priklauso...


Tikrai taip mirksiukas.gif seifinių durų rakto gamyba gali kainuoti ir daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cziokoladine: 10 birželio 2009 - 08:20
QUOTE(julya @ 2009 06 09, 18:40)
as irgi taip maniau kol pati nesusiduriau su tuo... Tie pazistami musu sako ,,butume zinoje kokie namai is tikruju tame Perkunkiemy jau tada geriau butume S.Neries pirke" , o praeita savaite pas mus buvo uzejes vaikino draugas kuris irgi Perkunkiemy dabar nuomuojasi,tai irgi pasake kad jo butas pagal kokybe daug blogesnis,jis pirma kart buvo pas mus tai sake ne nesitikejo kad cia geresni butai. Pas juos Perkunkiemy sake visos lubos,sienos suskeldejusios nu pas mus tfu tfu tfu ne vieno trukio nera  g.gif
O kol negyvenau pati tai irgi stereotipiskai galvojau,kaip dauguma zmoniu sake taip ir galvojau,bet gerai,kad klydau..  rolleyes.gif

P.S. bet jei norite kad bute nesigirdetu apie ka kaimynai kalba geriau nei Neries nei Perkunkiemio nesirinkti, pvz. Mazvydo kur nauji namai kokybe kitokia is karto matosi,pastuksenus i siena aido net nebuna  biggrin.gif  bet man asmeniskai toloka Mazvydo gtv(Pilaite)...  g.gif

na del sienu skilimo tai yra normalu, kad jos skyla naujo namo.Jis turi susistoveti kaip sakant apie 3-5 metai.O tada ir galima geresny remonta jau daryti...
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2009 06 07, 12:55)
Turiu toki klausimuka..kaip reaguotumet, jei seimininkai turetu dar vienus raktus nuo buto? Is dalies gerai..jei pamesi ar dar ka.bet va..gi gali savivaliaut.. ax.gif tai va..naujieji seimininkai dave vienus raktus mum ir pasake, kad turi dar vienus..
tai mes galvojam pasiimt is ju juos..kad nereiktu mum antru darytis ir, kad tikrai nelystu pas mus..

Tenka ir man nuomoti butą, nors ir ne mano ax.gif . Raktus išties vienus pasiliekam. Savivaliaut tikrai niekas nesiruošia ir lįsti, nepriklausomai namuose yra kas ar nėra. Bet nuvykti į butą, kad patikrinti ar viskas tvarkoje tai tikrai tariamės. Tam yra telefonai. Pasiskambinam, susitariam kada gali abi pusės ir mus įleidžia. Tai tiesiog manau normalu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(klastune @ 2009 06 10, 11:31)
Tenka ir man nuomoti butą, nors ir ne mano  ax.gif . Raktus išties vienus pasiliekam. Savivaliaut tikrai niekas nesiruošia ir lįsti, nepriklausomai namuose yra kas ar nėra. Bet nuvykti į butą, kad patikrinti ar viskas tvarkoje tai tikrai tariamės. Tam yra telefonai. Pasiskambinam, susitariam kada gali abi pusės ir mus įleidžia. Tai tiesiog manau normalu. rolleyes.gif

man atrodo normalu, kad šeimininkai turi raktus nuo buto (aišku landžiojimas neįspėjus tikrai ne ), nes mūsų šeimininkui buvo įvykis kai nuomininkai susipyko ir išvažiavo kas kur, o va butas liko teko ir spyną keist nes rakto neturėjo ir sumokėti jų paliktus mokesčius.

Papildyta:
QUOTE(jusudetektyvas @ 2009 06 10, 11:12)
na del sienu skilimo tai yra normalu, kad jos skyla naujo namo.Jis turi susistoveti kaip sakant apie 3-5 metai.O tada ir galima geresny remonta jau daryti...

taip būna ir mūriniams namams?Nesu girdėjus, bet kad mediniai (rastiniai) tai taip g.gif. man atrodo, kad tai yra brokas ir nėra normalu, kad namas dar turi susistovėti ir dar sienos suskyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 11 birželio 2009 - 13:16
[
Papildyta:

taip būna ir mūriniams namams?Nesu girdėjus, bet kad mediniai (rastiniai) tai taip g.gif. man atrodo, kad tai yra brokas ir nėra normalu, kad namas dar turi susistovėti ir dar sienos suskyla doh.gif
[/quote]
Ir muriniai gali skilti rolleyes.gif . Mano vyro brolis pernai pasistate nama (murini) ir paliko neirenkta. Siais metais viena siena itrukus ax.gif .
Atsakyti
[quote=Guosta,2009 06 11, 17:23]
[
Papildyta:

taip būna ir mūriniams namams?Nesu girdėjus, bet kad mediniai (rastiniai) tai taip g.gif. man atrodo, kad tai yra brokas ir nėra normalu, kad namas dar turi susistovėti ir dar sienos suskyla doh.gif
[/quote]
Ir muriniai gali skilti rolleyes.gif . Mano vyro brolis pernai pasistate nama (murini) ir paliko neirenkta. Siais metais viena siena itrukus ax.gif .
[/quote]
bet tai reiškia, kad statybininkai broką padarė, nes mūriniai namai tam ir yra mūriniai smile.gif
Atsakyti
[quote=ssanta,2009 06 12, 09:50]
Ir muriniai gali skilti rolleyes.gif . Mano vyro brolis pernai pasistate nama (murini) ir paliko neirenkta. Siais metais viena siena itrukus ax.gif .
[/quote]
bet tai reiškia, kad statybininkai broką padarė, nes mūriniai namai tam ir yra mūriniai smile.gif
[/quote]
Na sitam reikale nesu eksperte, bet sake, kad turi pamatai susistoveti, ar kaip ten ir zodziu, kartais itruksta siena ax.gif
Atsakyti
Be abejo ir mūriniams namams įtrūksta sienos, nes nenusistovėję pamatai, kaip Guosta rašė.
Atsakyti
Merginos susiduriau su problema. Kaip rasiau anksciau neseniai issinuomavom buta, uz saunia kaina ir panasiai, pasirasem sutarti, taciau dabar musu seimininkas nori pasirasyti prieda kuriame butu kaina prirista prie euro, nes jis matyt labai bijau lito nuvertejimo ir kad neva daug pinigu praras.. Kazkaip as linkusi zmogiskai susitarti o ne kiekviena smulkmena vis papildomai itraukineti i sutarti.. bet to ir taip sutartis velniskai griezta yra, ypac del mokejimo terminu ir panasiai, galim veluoti rodos daugiausiai 2dienas susimoketi.. Taigi kazkaip ta sutartis i vienus vartus..
Kaip manot gal deretu pasiulyti kompromisa, sakykim pririsam nuomos kaina prie euro,taciau tuo paciu padidinam apmokejimo termina.. Nes realiai jei jau kazkas tam musu litui nutiks, tai ir musu pajamoms atsilieps..O nusizengti taisyklems nesinori, tad gal butu teisinga toki aukso viduriuka aptarti netiketu valiutos krizes atveju..
Atsakyti
nepasirašinėčiau tokios sutarties schmoll.gif
valiutos devalvacijos atveju nuomos kainos tikrai nepakiltų proporcingai lito nuvertėjimui. Litais jos liktų tokios pačios, o gal net kristų, dėl sumažėjusios žmonių perkamosios galios.
Atsakyti
Butent..apie tokius dalykus jau ne nekalbu..Zodziu tikras galvos skausmas..
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 06 12, 15:06)
nepasirašinėčiau tokios sutarties  schmoll.gif
valiutos devalvacijos atveju nuomos kainos tikrai nepakiltų proporcingai lito nuvertėjimui. Litais jos liktų tokios pačios, o gal net kristų, dėl sumažėjusios žmonių perkamosios galios.



tikrai pritariu. neverta pasirasineti. viena syki leisite ant galvos uzlipti,poto kiekviena karta taip darys. reikejo seimininkui anksciau galvoti o ne dabar jum problemas kelti
Atsakyti