Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(julya @ 2009 05 30, 16:13)
butas super irengtas bet sienos tikrai kartonines viskas girdisi,vejas spilvia pro visus kampus,bute kur neprisilieciu viskas luzta,toks jausmas kad viskas klijuota-daryta ant lipalo... vat.. butas labai graziai atrodo..kol neprisilieti prie jo...  verysad.gif


Oho, dar ir taip būna.
Gaila, kad nebegalima pažiūrėti skelbimo.
O kokiam čia rajone? Kiek mokėti reikia?
Papildyta:
Aš pati tai ieškausi naujos statybos 1 k. gražiai įrengto butuko už 800 Lt. Kol kas neradau tinkamo.
Vienas iš variantų pasirodė nejaukus, negražūs baldai ir nepatogi sofa, ant kurios reiktų miegoti, nėra orkaitės, kitame kažkokie per dideli komunaliniai, nėra skalbimo mašinos.
Vėl peržiūrėjau visos savaitės skelbimus ir nieko gero nematau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 05 30, 17:19)
Oho, dar ir taip būna.
Gaila, kad nebegalima pažiūrėti skelbimo.
O kokiam čia rajone? Kiek mokėti reikia?
Papildyta:
Aš pati tai ieškausi naujos statybos 1 k. gražiai įrengto butuko už 800 Lt. Kol kas neradau tinkamo.
Vienas iš variantų pasirodė nejaukus, negražūs baldai ir nepatogi sofa, ant kurios reiktų miegoti, nėra orkaitės, kitame kažkokie per dideli komunaliniai, nėra skalbimo mašinos.
Vėl peržiūrėjau visos savaitės skelbimus ir nieko gero nematau sad.gif



pas mus S.Neries gatvej(manau jau tuom daug kas pasakyta doh.gif ) 2kamabariu+auto stovejimo aikstele 800lt. nu ten viskas yra skalbianke,indaplove,odiniai baldai,super irengtas tikrai tik vat sakau kol neprisilieti tol grazu doh.gif

o kur jus ieskotes buto? ta prasme per interneta,agentura ar t.t.? as tai parasiau skelbima kad ieskau buto apibudinau kokio noreciau,kaina ir t.t. prasiau kad siustu i email su foto tai gavau labai daug pasiulymu. pabandykite ir jus gal taip mirksiukas.gif
Atsakyti
ot atejo laikai doh.gif anksciau nuominikai griebe,bet kokio stovio butus.o dabar tai siena tai lova negera.vat ir musu seimininkas jau remontuoja 2 auksta.mato,kad tokiam stovyje jo neisnuomos,o anksciau doh.gif griebdavo nuomininkai toki koks yra.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 30, 21:41)
ot atejo laikai doh.gif anksciau nuominikai griebe,bet kokio stovio butus.o dabar tai siena  tai lova negera.vat ir musu seimininkas jau remontuoja 2 auksta.mato,kad tokiam stovyje jo neisnuomos,o anksciau doh.gif griebdavo nuomininkai toki koks yra.



tai kainos atsiprasant kokios anksciau buvo ir kokios dabar doh.gif kai moki puse oficialaus atlyginimo tai jau ir norisi kad bent pro sienas vejas neuztu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 05 30, 20:41)
ot atejo laikai doh.gif anksciau nuominikai griebe,bet kokio stovio butus.o dabar tai siena  tai lova negera.vat ir musu seimininkas jau remontuoja 2 auksta.mato,kad tokiam stovyje jo neisnuomos,o anksciau doh.gif griebdavo nuomininkai toki koks yra.


O kodėl aš turėčiau griebti "bet kokio stovio" butą biggrin.gif Turiu laiko, kai rasiu sau tinkamą, išsinuomosiu. Noriu gyventi malonioje aplinkoje ir esu pasiruošusi ją prižiūrėti kaip savo, nedaryti nuostolių nuomotojui.
O jei matau, kad sofa yra sena ir nepatogi, o nuomotojas nesutinka jos niekur išvežti (net man pasiūlius atsivežti savo sofą), negi nuomosiuos ir kasnakt nepatogiai miegosiu...
Sakyčiau, labai jau kai kurie nuomotojai pripratę prie lengvų pinigų, o investuoti į butą nenori nė kiek. Pvz., sustatyti visokie tarybiniai keliasdešimties metų senumo baldai, o rašo "puikiai apstatytas, puikiai įrengtas butas". Juokinga smile.gif

Aš daugiausia ieškausi per skelbiu.lt skelbimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 30 gegužės 2009 - 21:01
QUOTE(kismet @ 2009 05 30, 22:58)
O kodėl aš turėčiau griebti "bet kokio stovio" butą biggrin.gif Turiu laiko, kai rasiu sau tinkamą, išsinuomosiu. Noriu gyventi malonioje aplinkoje ir esu pasiruošusi ją prižiūrėti kaip savo, nedaryti nuostolių nuomotojui.
O jei matau, kad sofa yra sena ir nepatogi, o nuomotojas nesutinka jos niekur išvežti (net man pasiūlius atsivežti savo sofą), negi nuomosiuos ir kasnakt nepatogiai miegosiu...
Sakyčiau, labai jau kai kurie nuomotojai pripratę prie lengvų pinigų, o investuoti į butą nenori nė kiek. Pvz., sustatyti visokie tarybiniai keliasdešimties metų senumo baldai, o rašo "puikiai apstatytas, puikiai įrengtas butas". Juokinga smile.gif

Aš daugiausia ieškausi per skelbiu.lt skelbimus.



sutinku visu 100proc drinks_cheers.gif as viena buta ziurejausi sake ,,idealiam stovy nic nieko keisti nereikia,ateini pasidedi daiktus ir gyveni" kaina buvo 900lt.kai atejau pamaciau ta buta-apmyztas ciuzinys,remontas darytas duokdieve pries 15metu,tulike vanduo nusleidzia tik vielute patampius ir cia dar neviskas.. mane tai juokas apeme pasakiau tik sekmes nuomininku ieskant.... smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 30, 22:12)
sutinku visu 100proc  drinks_cheers.gif  as viena buta ziurejausi sake ,,idealiam stovy nic nieko keisti nereikia,ateini pasidedi daiktus ir gyveni" kaina buvo 900lt.kai atejau pamaciau ta buta-apmyztas ciuzinys,remontas darytas duokdieve pries 15metu,tulike vanduo nusleidzia tik vielute patampius ir cia dar neviskas.. mane tai juokas apeme pasakiau tik sekmes nuomininku ieskant....  smile.gif lotuliukas.gif

siaubas , siaubas...mes tai ieskome butuka 4kambariu, arba namelio).jau tikrai, ko tik nepamatysi doh.gif Ziuri nuotraukas SUPER, o siandien nuvaziavome...vos neapsivemiau....smirda,apleistas, verysad.gif verysad.gif bardakas....o 1700 nori ...fui...baisu.
Atsakyti
nuomotojai negali susitaikyti su tuo,kad jau nebetkoki buta isnuomos.kai mes kraustemes i ta vieta kur gyvenem irgi buvo apleista,bet dabar jau kazkaip apsitvarkem ,pripratom.
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 05 31, 00:04)
siaubas , siaubas...mes tai ieskome butuka  4kambariu, arba namelio).jau tikrai, ko tik nepamatysi  doh.gif Ziuri nuotraukas SUPER, o siandien nuvaziavome...vos neapsivemiau....smirda,apleistas, verysad.gif  verysad.gif bardakas....o 1700 nori ...fui...baisu.



Tai ***** nemažai sakyčiau blink.gif už tokią kainą tai jau norėčiau ne tik superinio butuko su visais patogumais, buitine technika ir baldais, bet ir gražios aplinkos g.gif
Atsakyti
Santariškes naujas namas kambariai 1000lt + komunalines
Papildyta:
mes kaip tik ieskomes kito butuko, tai kiek jau prisiziurejom nenusileidzia ant zemes daugelis nuomotoju doh.gif
Atsakyti
o gal bus norinciu issinuomoti buta nuo birzelio 15d ?
Vilniuje, Virsuliskese:)
su baldais ir kambariai po kapitalinio remonto blush2.gif ir komunaliniia pakankamai nedideli, nes bendrija, manau tai yra svarbu mirksiukas.gif 800lt.
Atsakyti
QUOTE(Alinos @ 2009 06 01, 22:18)
o gal bus norinciu issinuomoti buta nuo birzelio 15d ?
Vilniuje, Virsuliskese:)
su baldais ir kambariai po kapitalinio remonto blush2.gif  ir komunaliniia pakankamai nedideli, nes bendrija, manau tai yra svarbu mirksiukas.gif  800lt.


Kad bendrija pliusas tai faktas mirksiukas.gif mano tėvai gyvena name kurį prižiūri bendrija, tai sąskaitos už šildymą yra 100 Lt mažesnės negu beveik tokio pat ploto buto tik jau ne bendrijoje doh.gif
Atsakyti