Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Aš jau prarandu viltį rast normalų tikrai neprabangų bet bent jau tvarkingą butą doh.gif Visi tokie apleisti, nieko neinvestuoja ir dar kosminio užstato prašo doh.gif Dar labai stebina, kai rašo "butas su baldais" ir stovi vienam kambary rašomas stalas, kitam nutriušus sofa g.gif
Ar čia tik aš taip vis pataikau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerke: 15 gegužės 2009 - 08:45
Aha, ir dar labai smagu kai raso tvarkingas - bet saldytuve randi pelesius, paskui pasirodo, kad jis nelabai veikia, ciaupai prateka, langai neplauti nuo namo pastatymo laiku, vonia uzsikemsa ir taip toliau ir panasiai smile.gif na bet viskas isvaloma ir pataisoma, tiesiog ieskotis ilgiau nebesinori..
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2009 05 15, 13:19)
Aha, ir dar labai smagu kai raso tvarkingas - bet saldytuve randi pelesius, paskui pasirodo, kad jis nelabai veikia, ciaupai prateka, langai neplauti nuo namo pastatymo laiku, vonia uzsikemsa ir taip toliau ir panasiai smile.gif na bet viskas isvaloma ir pataisoma, tiesiog ieskotis ilgiau nebesinori..

kiba Seskinej nuomojiesi - laai primena mano kazkada nuomota buta lotuliukas.gif tik ciaupa virtuvej savo saskaita pasikeiciau ir saldytuva savo atsiveziau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 15, 12:50)
kiba Seskinej nuomojiesi - laai primena mano kazkada nuomota buta  lotuliukas.gif tik ciaupa virtuvej savo saskaita pasikeiciau ir saldytuva savo atsiveziau  lotuliukas.gif

nea, zirmunuose biggrin.gif bet situacija daug kur panasi.. ciaupa tevelis suremontavo, saldytuva jauciu irgi reikes pirkti nauja, nes seimininkai nuo pranesimo apie tai, kad jis neveikia ir pasizadejimo sutaisyti, jau antra diena tyli, o be saldytuvo as niekaip negaliu.. gyvenime nesinuomociau tokio buto uz tokia kaina, bet suzavejo melynos sienos, o as kazkodel uzkimbu ant tokiu dalyku biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas nuomuojates kambari pas seimininkus Vilniuje? mane labai domina kaina ax.gif

patys galvojam isnuomuot, tai nezinau ir kaip orientuotis? g.gif
Atsakyti
o uz kiek dabar nuomuojates 1 kambario tvarkingus butus kaune? labiau rupi zaliakalnio rajonas, klinikos arba dainava
Atsakyti
QUOTE(nerke @ 2009 05 15, 09:45)
Aš jau prarandu viltį rast normalų tikrai neprabangų bet bent jau tvarkingą butą  doh.gif Visi tokie apleisti, nieko neinvestuoja ir dar kosminio užstato prašo  doh.gif Dar labai stebina, kai rašo "butas su baldais" ir stovi vienam kambary rašomas stalas, kitam nutriušus sofa  g.gif
Ar čia tik aš taip vis pataikau  blush2.gif



Ne tau vienai taip. Mes nuomojam Klaipedoj 3-ju kambariu buta (bet jis kazkoks perplanuotas, virtuve su kambariu sujungta ir tik 64 kvadratai) "su baldais". Tame kambary, kuris sujungtas su virtuve tik odinis kampas, kuris taip nudroztas, kad nesu tokio dar maciusi, stiklinis staliukas ir teliko staliukas. Kitam kambary kompo stalas ir mazute puses metro aukscio spintele. Miegamajame dvigule lova, dvieju duru spintute ir siaurute komoda. Zodziu nei sekcijos salione, nei normalios rubu spintos, nei lovos treciame kambaryje. Tipo butas su baldais, bet ziuriu, kad puse baldu patiems reiks susivezt, jei pavyks kaina numusti. Dar labiausiai nervina puses metro saldytuvas ir tai, kad per visus kambarius yra vienintelis veidrodis ir tas pats tik vonioje ir tamsinto stiklo blink.gif Ir mokam 800lt nuoma + komunaliniai doh.gif Namas senos statybos.
Tiesa, kalbant apie tvarkingo buto svara, tai ilgokai teko kazkoki keista kvapa is buto naikinti (panasu, kad buvo rukoma bute, o paskui i visas rozetes buvo ambipiuru prikista). Virtuvej apie juodus voratinklius ant medziaginiu zaliuziu net nekalbu. O ka jau besakyt apie tai, kad siena prie kriaukles ir dujines ne plytelemis isklota, o tapetais isklijuota, tai galit isivaizduoti kaip atrodo tapetai toje vietoje blink.gif
Dabar pasakoju ir taip siutas sueme, kam taip paskubejom su nuomos paieskomis. Jei ne tas uzstatas, kuri sumokejom isikeliant (1000lt), tai jau seniai kita buta butume susirade.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 17 gegužės 2009 - 19:28
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 05 17, 18:32)
o uz kiek dabar nuomuojates 1 kambario tvarkingus butus kaune? labiau rupi zaliakalnio rajonas, klinikos arba dainava

Mes dabar nuomojames vieno kambario už 400 Lt Eiguliuose, bet nepasakyčiau kad labai jis tvarkingas, tik mes čia jau gal kokie 4 metai kaip gyvenam, tai pamažu jis tapo tvarkingesnis, nors viskas sena, nes šeimininkė nieko neinvestuoja, o mums irgi nesinori remontus daryti iš savo sąkaitos. Šiaip jei kainos kris vėl eisim prašyt kad nuleistų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nerke @ 2009 05 15, 09:45)
Aš jau prarandu viltį rast normalų tikrai neprabangų bet bent jau tvarkingą butą  doh.gif Visi tokie apleisti, nieko neinvestuoja ir dar kosminio užstato prašo  doh.gif Dar labai stebina, kai rašo "butas su baldais" ir stovi vienam kambary rašomas stalas, kitam nutriušus sofa  g.gif
Ar čia tik aš taip vis pataikau  blush2.gif


Mums lygiai tas pats doh.gif Jau du menesius ieskom ir nieko doh.gif
Atsakyti
Jauna šeima išsinuomotu butuka
rejonai:

Šiaures miestelis
Jaruzale
Baltupiai

800lt 4u.gif
Atsakyti
ar man tik pasirode,mat siandien permeciau skelbimus Kaune,kad normaliu 2 kamb.butu,t.o.tvarkingu,su baldais,buitine technika ir t.t.zodziu be priekaistu,praktiskai nera,dauguma 400-600 lt, seni,aptriuse,tokiu,kur budavo kainos nuo 1000Lt,praktiskai nerasta,ar tik man vienai taip pasirode...
Atsakyti
QUOTE(Petrowna @ 2009 05 18, 15:02)
ar man tik pasirode,mat siandien permeciau skelbimus Kaune,kad normaliu 2 kamb.butu,t.o.tvarkingu,su baldais,buitine technika ir t.t.zodziu be priekaistu,praktiskai nera,dauguma 400-600 lt, seni,aptriuse,tokiu,kur budavo kainos nuo 1000Lt,praktiskai nerasta,ar tik man vienai taip pasirode...

Nu kad yra rolleyes.gif
Atsakyti