Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

QUOTE(Satine @ 2009 04 18, 23:02)
Sveiki, norejau jusu pagalbos. gal ka nors patarsit, nors cia gal ir ne visai ta tema. Bet neseniai (pries kelias sav) issinuomavau buta Antakalny (ne Antakalnio gatvej), siaip jis apstatytas naujais baldais, yra parketas, remontas padarytas ir pan, bet man lb keista buvo, kai naktim isgirdau keistus traskejimus kambary. Atrodo, tarsi ten medis trasketu, kartais ir sienom eina tas garsas, tevai sake, kad galejo but nuo parketo ar medzio, nes kambary daug medienos, bet as pati nzn. Kelias dienas to garso isvis nebuvo, bet db ir vel yra. Jis ne tik nakti buna, bet ir visa diena. Siaip negirdziu jokiu pasaliniu garsu, tik ta traskejima, dazniausiai ties langais ar siena, kur yra didele medine nauja rubu spinta. Gal cia visgi nuo medzio ar gal nuo stogo? nes butas yra soninis, kur 3 sienos yra i lauka. Nenoriu tiketi, kad cia kokios dvasios ar dar kas, bet noreciau suzinoti is kur tie garsai... Gal ka nors patarsit, ar ir jums gal taip yra buve?

Mes nuomojam ir Buta Kaune,tai lygiai tas pats,ir man jau seniai idomu pasidare g.gif musu ir butas soninis,4 aukstas is 9.
Atsakyti
4u.gif išnuomojam 2 kambarių butą šilainiuose, Kaune. Kaina 650,- Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2009 04 18, 10:50)
o per kur radot  ax.gif jei nepaslaptis ,reiktu ir mum tokio ieškotis  thumbup.gif



radom internete pagal skelbima. tiesiai per seimininka.
bet dabar tai esu ziauriai isiutus del to, nes kliuna viskas is eiles.
arba as durna arba nzn, bet butas tikrai nebuvo paruostas gyvent naujiems zmonems.
atsidarau orkaite ir jbtv kas ten daros.. puse dienos draskiausi, kad kept galeciau.
atsidarau skalbimo masina ir vel tas pats!!! auge priauge ir nezinau net kur ka pilt, nes viskas ten prilipe, zodziu, sleeekstu...
ir negana to, dar saldytuvas isijunges toki garsa paleidzia, kad vyras sake per balkona ismes. burzgia kaip traktorius.
na, o apie iskritusius stalcius, kedes, kur prisedus nusiverciau ir visus apkalkejusius kranus bei kriaukles nebekalbu doh.gif
nesu ispi****, tai issivaliau, bet supykus buvau juodai.
o atejus pasiziuret to buto, net negalvojau visko ciupint ir landziot, juolab, kad senasis nuomininkas kraustesi mums atejus..
kazkaip niekad nebuvau uztaikius ant tokiu bajeriuku.. atrodo naujas namas, irengta normaliai ir se tau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza_maza: 20 balandžio 2009 - 08:39
QUOTE(maza_maza @ 2009 04 20, 09:38)
o atejus pasiziuret to buto, net negalvojau visko ciupint ir landziot, juolab, kad senasis nuomininkas kraustesi mums atejus..kazkaip niekad nebuvau uztaikius ant tokiu bajeriuku.. atrodo naujas namas, irengta normaliai ir se tau...

na tai pati atsakete i savo klausima 4u.gif jei jus is kart isikelet kai senasis issikrauste tai kada savininkui isvalyt viska? Pykit ant buvusio nuomininko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 04 20, 09:44)
na tai pati atsakete i savo klausima  4u.gif  jei jus is kart isikelet kai senasis issikrauste tai kada savininkui isvalyt viska? Pykit ant buvusio nuomininko wink.gif


mes tik apziurejom, kai tas zmogus dejo savo manta i maisus. o atsikelem po 3 dienu tik.
ir as visai nepykciau, jei nebutu buve tokiu fraziu, kaip: "cia viskas nauja, sutvarkyta, priziureta, ir kai iseis tas berniukas mes viska sutvarkysim".
nu ir ok, galvoju, sutvarkys, jei taip pasake.
bet pusiau pakabintos uzuolaidos, eglutes spygliai visur ir viskas ka minejau, man neasocijuosi su tvarka ax.gif
bet tikriausiai cia mano problemos,nes tvarka suvokiu kitaip mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 04 20, 10:19)
*ir as visai nepykciau, jei nebutu buve tokiu fraziu, kaip: "cia viskas nauja, sutvarkyta, priziureta, ir kai iseis tas berniukas mes viska sutvarkysim".
nu ir ok, galvoju, sutvarkys, jei taip pasake.

**bet tikriausiai cia mano problemos,nes tvarka suvokiu kitaip  mirksiukas.gif

* jei pazadejo sutvarkyt ir nesutvarke pasielge negraziai sad.gif ..... suprantu tada Jusu pykti 4u.gif
** as ir tvarka suvokiu kaip svaria ir nepriaugusia laugh.gif kadangi pati nuomoju buta tai tikrai galiu pasakyt, kad visokiu nuomininku pilna, vieni pakankamai svariai gyvena o kiti tokia priaugusia kiaulide palieka, kad baisu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 04 20, 10:26)
* jei pazadejo sutvarkyt ir nesutvarke pasielge negraziai sad.gif ..... suprantu tada Jusu pykti  4u.gif
** as ir tvarka suvokiu kaip svaria ir nepriaugusia laugh.gif kadangi pati nuomoju buta tai tikrai galiu pasakyt, kad visokiu nuomininku pilna, vieni pakankamai svariai  gyvena o kiti tokia priaugusia kiaulide palieka, kad baisu sad.gif



siaip as dar dar, dantis sukandus trinu kasdien viska, bet vyras tai ziauriai piktas blush2.gif blush2.gif
ir kalbesis su tuo diedu, kodel taip viskas yra, luzta, duzgia ir pan.
na, ne uz tai as pinigelius noriu moket 4u.gif
tikrai ne pirma kart nuomojuos ir zinau kaip savininkai jaucia kazkokia atsakomybe uz blogus ar suluzusius daiktus. sutvarko ar pakeicia.
ar cia jau kriziniai variantai, kad moki kaip uz nauja ir sakai, kad viskas labai cia gerai? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
as savo buvusiems nuomininkams irgi buvau prisizadejusi sutvarkyt buta, bet nespejau, tai palikau visas supirktas valymo priemones, kuriu tik prireiks tvarkant ir dar ateiciai liks ir neemiau nuomos uz 10 dienu, nes pries tai biski kiauliukai gyveno, tai virtuvej ir vonioj valymo turejo buti nemazai ax.gif
zodziu, jei pazadejo sutvarkyt, bet nesutvarke, tai prasykit kompensacijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 20, 10:37)
as savo buvusiems nuomininkams irgi buvau prisizadejusi sutvarkyt buta, bet nespejau, tai palikau visas supirktas valymo priemones, kuriu tik prireiks tvarkant ir dar ateiciai liks ir neemiau nuomos uz 10 dienu, nes pries tai biski kiauliukai gyveno, tai virtuvej ir vonioj valymo turejo buti nemazai  ax.gif
zodziu, jei pazadejo sutvarkyt, bet nesutvarke, tai prasykit kompensacijos  rolleyes.gif

thumbup.gif as si kart ileidau irgi i neislaizyta buta smile.gif bet gyveno pakankamai tvarkingi zmoguciai 4u.gif juos isleidau ir ta pati vakara ileidau kitus, na taip ir sutarem, kad nespesim sutvarkyt..... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 20, 10:37)
as savo buvusiems nuomininkams irgi buvau prisizadejusi sutvarkyt buta, bet nespejau, tai palikau visas supirktas valymo priemones, kuriu tik prireiks tvarkant ir dar ateiciai liks ir neemiau nuomos uz 10 dienu, nes pries tai biski kiauliukai gyveno, tai virtuvej ir vonioj valymo turejo buti nemazai  ax.gif
zodziu, jei pazadejo sutvarkyt, bet nesutvarke, tai prasykit kompensacijos  rolleyes.gif



labai jau kategoriskas tas naujas savininkas, bet pokalbis tikrai bus mirksiukas.gif
uztat mums paliko senu zydru katilu su kvietkom, leksciu, ir stikliniu tokiu rusisku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sukroviau viska i lentyna, vdrug dar suplaksiu netycia toki turta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2009 04 20, 10:40)
thumbup.gif  as si kart ileidau irgi i neislaizyta buta smile.gif bet gyveno pakankamai tvarkingi zmoguciai  4u.gif  juos isleidau ir ta pati vakara ileidau kitus, na taip ir sutarem, kad nespesim sutvarkyt.....  blush2.gif  blush2.gif



nebutina gi jau tiek ir islaizyt viska, bet keptas bulves ir siaip taukus bent del vaizdo butu galima nubraukt ax.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Siulau ilgalaikei nuomai naujos statybos 2 kamb. buta, Fabijoniskese. Bute yra visi baldai ir buitine technika. Kaina - 1000 lt. (galima deretis).
Del papildomos info, mielai rasykite i AZ.
Atsakyti
4u.gif Kaune nuomojamas 2 kambariu butas , šilainiuose.
user posted image

user posted image
Atsakyti