Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomininkų kampelis

Sveiki,gal kas nuomuoja Santariskese,Baltupiuose ar Jaruzaleje 1k.b.,iesko pora,noretume kuo greiciau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 03 30, 21:11)
Žinau, kad viena pažįstama, dvie kambarių butą nuomoja už 6oo lt + patarnavimai  mirksiukas.gif


o kurioj Klaipedos vietoj nuomojasi?
isvis yra prosvaisciu susirast ne per agentura buta?
mes kaip ir radom viena, bet 700 per daug truputi.. nors jei nieko nerasim, tai nuomosimes, nes MB labai jau nori centre gyvent..
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 03 31, 22:25)
o kurioj Klaipedos vietoj nuomojasi?
isvis yra prosvaisciu susirast ne per agentura buta?
mes kaip ir radom viena, bet 700 per daug truputi.. nors jei nieko nerasim, tai nuomosimes, nes MB labai jau nori centre gyvent..

Aš pati uteniškė, tai kainų nežinau, rašau tik tą, ką girdėjau ax.gif Miško rajone atrodo, yra toks? blush2.gif
Atsakyti
mes ruosiames vilniuje 3 kamb buta nuomot nuo balandzio antros puses .... musu nuomininkai deja issikelia.... sad.gif sad.gif sad.gif jei kam idomu rasykit AZ, rajonas Virsuliskes, kaina pgl tai ka diktuoja rinka wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 03 31, 22:33)
Aš pati uteniškė, tai kainų nežinau, rašau tik tą, ką girdėjau  ax.gif Miško rajone atrodo, yra toks?  blush2.gif


joa, yra.. jei ne centre tai tam rajone ieskom.. blyn, tikiuosi susirasim greit.. g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nuo gegužės mėn. išnuomojamas 2 k. butas Vytenio g. Vilnius (butas senos statybos).
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2009 04 01, 07:27)
Sveikos,

Nuo gegužės mėn. išnuomojamas 2 k. butas Vytenio g. Vilnius (butas senos statybos).

Sveika, mano kolege iesko kaip tik siuo metu nuomotis ax.gif Kokia kaina nuomos ir gal galima daugiau informacijos apie pati buta, gal net nuotraukyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ieskome 3 kambariu buto naujesnes statybos name (70kv/m ir didesnio) Vilniuje issinuomoti, kambariuose gali baldu nebuti, bet virtuve irengta, nuo siu metu birzelio ar geguzes pabaigos. pageidautina Pašilaiciai, Viršuliskes, Justiniskes... gali buti Perkunkiemis... ax.gif
siulyti i az. Kaina galima derinti
Atsakyti
Sveikos,

Mano kolege siuo metu iesko issinuomoti tvarkinga 2 kamb. buta.Butu gerai su baldais. Galima siulyti Pasilaiciuose, Justiniskese, Virsuliskese, Karoliniskese, Zirmunuose. Pasiulymus su nuotraukomis (pageidautina) siuskite e-mail: redaslavickaite@gmail.com arba skambinti tel. 8683 89994. Kaina iki 850 Lt.
Atsakyti
[quote=Guosta,2009 03 31, 17:05]

[/quote]
Na, nezinau is kokio miesto esat ir kokios kainos pas Jus, bet jeigu manot, kad permokat, tai verta deretis, ar keisti buta, juk dabar tikrai yra ka pasirinkti 4u.gif
[/quote]
esam is vilniaus,dar si menesi pagyvensim dar karta bandysim sneketi su seimininku o jai ne teks ieskoti
Atsakyti
Išnuomoju 1 kambario butą Jonavoje,Kosmonautų gatvėje.Mokėti 200+ paslaugos.Ką sudomins rašykite į AŽ.



Atsakyti
Issinuomotumem 3 kambariu buta Vilniuje Naujamestyje arba Centre. jei kas tur geru pasiulymu, rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti