Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika kenkia

Iš tiesų, tai aš labai gerai suprantu, kodėl ARSENICUM taip kalba. Mąstančiam žmogui argumentavimas, kad kažkas yra gerai vien todėl, kad yra natūralu, negalioja.
Ir man Kvapų namai labai daug kuo nepatinka, bet tai nekeičia fakto, kad jų produkcija yra kokybiška. kainos užkeltos, bet tai vistiek yra kokybiška produkcija. Ir tarp kitko, aš irgi apie aliejus ir visą kitą sužinojau ne iš jų.

Jūs, merginos, elgetes kaip laukinės, turiu pasakyt.

"Kai žmogus išbaigia savo argumentus, jis puola žmogaus asmenybę."
Nesvarbu kas teisus, o kas ne, bet šitai nėra diskusija.

ARSENICUM patariu negaišt savo laiko tokiose diskusijose. Ne kartą yra taip buvę. Neįrodysit nieko žmonėms, kurie ir taip "viską žino". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilanguage @ 2010 01 20, 14:12)
Drauge dermatologe su stazu. Dirba xxxxxx klinikoje, Vilniuje. Sako kad ispustas burbulas ta 100 procentine naturali kosmetika. Naturalios kosmetikos gamintojai ir platintojai ispute burbula apie pavojinguma „nenaturalios“ kosmetikos. Is tikro viskas priklauso nuo  naudojamu technologiju, nuo zaliavu kokybes. Ir tai kas naturalu ne visada yra gerai ir kas gerai ne visada turi buti 100 proc. naturalu.  mirksiukas.gif



Ir dar noriu papasakot kai ką labai svarbaus apie gydytojus.

Mano odos būklė seniau buvo labai bloga dėl hormonų: visas mano veidas buvo spuoguotas ir turėjau tokių gumbų po oda. Jie buvo skausmingi, neiškildavo ir dėl to gydavo kelis mėn. Dermatologai man nieko veiksmingo neišrašė, siūlė eiti į soliariumą (jau vien tai ką pasako) ir pan. Viena gydytoja man patarė teptis veidą kiaušiniu ir kefyru. tada tikrai supykau, kad man nėra skiriama jokio dėmesio, aiškinama, kad kitiems būna ir blogiau, nors problema buvo ne tik vaizdas, bet ir tų visam kūne esančių gumbų skausmas. Vieną kartą gydytoja man išrašė kažkokį tirpalą. Jis turėjo padėti nuo tų gumbų. Panaudojusi kelias dienas pastebėjau, kad tose vietose lupasi oda. Pagalvojau, kad per daug buvau soliariume ir nustojau eiti, bet naudodama tą produktą kurį laiką ėjau į soliariumą! Paskui odos lupimasis nepraėjo ir aš mečiau tuos vaistus, gydžiausi ramunėlėm. Vėliau viską papasakojau gydytojai. Ji man pasakė, kad odos lupimasis ir yra to vaisto poveikis, nes dabar, nusilupus odai, kiti vaistai prasiskverbs giliau. bet ji manęs dėl to neįspėjo ankščiau! ir kas tuo metu nebuvo galima eiti į soliariumą. Bet ji manęs irgi neįspėjo! Rezultatas yra toks, kad dabar mano oda yra labai plona ir jautri, aš nuolat turiu naudoti apsaugą nuo saulės ir mano veidui žiema labai šalta. Dėka gydytojų abejingumo! Atsiminkit, kad medicina yra verslas, kurio tikslas truputį pagerint žmogaus sveikatą, o ne išgydyt, kad jis grįžtu ir vėl. Visokių gydytojų yra, bet natūralios kosmetikos gamintojai ir gydytojai kalba skirtingomis kalbomis ir siekia skirtingų rezultatų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evut: 06 vasario 2010 - 13:59
QUOTE(Evut @ 2010 02 06, 13:58)
Ir dar noriu papasakot kai ką labai svarbaus apie gydytojus.
Vieną kartą gydytoja man išrašė kažkokį tirpalą. Jis turėjo padėti nuo tų gumbų. Panaudojusi kelias dienas pastebėjau, kad tose vietose lupasi oda. Pagalvojau, kad per daug buvau soliariume ir nustojau eiti, bet naudodama tą produktą kurį laiką ėjau į soliariumą!




Nesupykit, bet irgi reikia "protingai" būti,kad naudojant vaistus,kurie tepami ant odos, dar sugalvoti į soliariumą pavaikščiot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2010 02 06, 17:19)
Nesupykit, bet irgi reikia "protingai" būti,kad naudojant vaistus,kurie tepami ant odos, dar sugalvoti į soliariumą pavaikščiot  unsure.gif


Visada gydytoja pasakydavo su kuriais eit, kuriais ne, nes yra vaistų, su kuriais galima eiti į soliariumą. biggrin.gif Nes aš nuolat kažką naudodavau. Nes kaip minėjau, nes kas kitas, o gydytoja ir liepė į soliariumą eiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evut: 06 vasario 2010 - 16:53
QUOTE(Evut @ 2010 02 06, 13:58)
Ir dar noriu papasakot kai ką labai svarbaus apie gydytojus.
Rezultatas yra toks, kad dabar mano oda yra labai plona ir jautri, aš nuolat turiu naudoti apsaugą nuo saulės ir mano veidui žiema labai šalta. Dėka gydytojų abejingumo! Atsiminkit, kad medicina yra verslas, kurio tikslas truputį pagerint žmogaus sveikatą, o ne išgydyt, kad jis grįžtu ir vėl. Visokių gydytojų yra, bet natūralios kosmetikos gamintojai ir gydytojai kalba skirtingomis kalbomis ir siekia skirtingų rezultatų.


Nesupratau, kodėl oda staiga pasidarė plona? Kiek suprantu oda atsistato po visokių priemonių, kurios skatina jos "lupimąsi". Nes tos damos, kurios daro mikrodermabraziją, kai odama nušveičiama iki "gyvos odos" turėtų visą likusį gyvenimą vaikščioti be viršutinio odos sluoksnio g.gif Bet gi jis atsistato.
Taip pat ir psoriaze sergant, kai yra labai spartus odos ląstelių atsinaujinimas. Kai gydoma, pristabdomas tas atsinaujinimas ir oda vėl pasidaro sveika, normalaus storio ir tiek pat jautri kiek ir sveika normali oda.

O dėl hormonų, jei žinai, kad odos būklė tokia dėl hormonų, tai gal reikia reguliuoti hormonus iš vidaus, o ne tepti kažką iš viršaus. Elementari logika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 06 vasario 2010 - 17:02
Vėl visi visažiniai. Ką pasak jūsų elementarios logikos galima padaryti 13-16 metų merginai dėl hormonų? Kokios tos priemonės? Nesvarbu nei kokia situacija, nei ką aš dar papildomai be tų priemonių iš vidaus dariau ar nedariau, aš elementarios logikos tai neturiu? kaip ir visi kiti, kurių informacija ne tokia, kaip jūsų? Na, ką jūsų elementari logika pataria tokiam amžiui? Pasakykit man durnai.

Aš nežinau kodėl taip atsitiko, matyt, dėl per didelio odos nuploninimo rūgštimi. Tiesiog tose vietose ji labai plona. Tikiuosi kada nors viskas atsistatys. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 02 06, 13:58)


nesupratau, kas čia į temą? Norėjai pasipasakoti savo nesėkmes su gydytojais? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 08, 21:09)
nesupratau, kas čia į temą? Norėjai pasipasakoti savo nesėkmes su gydytojais?  g.gif



Taip. Aukščiau yra cituota žinutė, kad būtų aiškus kontekstas.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 08, 21:09)
nesupratau, kas čia į temą? Norėjai pasipasakoti savo nesėkmes su gydytojais?  g.gif

Mano akimis, uzdaryti baisu vienam kambari visus jus... Zmogui net kazka pasakyti negalima... verysad.gif Papasakota apie tai, kad net gydytojai nevisada rimtai ziuri i problemas, ir jeigu kai kam lepta sakyti kad vanduo saldus, tai dar nereiskia kad yra taip...Viskas daug giliau nei mes manom. As naudoju kosmetika kuria patinka mano odai ir plaukams.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 01, 23:33)
kiek raso ant sios firmos indelio -nezinau, galima pasiziureti ekostudijoje, kurie juos importuoja, taciau pati gaminuosi kuno sviestus/ranku sviestus/anticeliulitinius tokiu pat principu -aliejai (ieina kokiu 10 skirtingu alieju), eteriniai ir vaskas - naudoju ilgiau nei metus (nes darau didesni kieki) - nei spalva, nei kvapas, nei konsistencija per ta laika nepakinta.




gal galetumete parasyti kuno ir ranku sviesto koki nors rteceptuka 4u.gif atsibodo parduotuviniai kremai - ar jie pigesni, ar brangesni, oda kaip buvo sausa, taip ir liko ir net dar blogiau pasidare, taip, kad sioj vietoj kokia parduotuvine kosmetika mano ranku negrazina, o tik gadina, ir net ziauriai gadina, tad buciau labai dekinga, jei pasidalintumete savo patirtimi siuo klausimu smile.gif
Papildyta:
kazkur internete skaiciau, kiad molis kenkia odai, o kaip yra is tikruju? ten nebuvo jokio paaiskinimo

mano oda tiesiog apsesta aknes, bet kiek visko isbandziau, niekas nepadeda, siuo metu naudoju antra biodermos ai ir hydra kremus, bet rezultatu nematau, noriu pereiti prie naturalesniu gaminiu, kaip manot, jei vietoj tokiu kremu pradeciau tepti oda aliejukais (yra alieju misinys riebiai odai, dar pavieniu alieju, tinkanciu riebiai ar spuoguotai odai), ar odai pasidarytu geriau ir gal tie spuogeliai po truputi dingtu ar bent apmazetu?
Atsakyti
čia dekoratyvinės kosmetikos forumas ir tema ne apie tai. Nueik į Veido priežiūros foruma, natūralių aliejų temą ir ten pasiklausk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 08, 16:56)
čia dekoratyvinės kosmetikos forumas ir tema ne apie tai. Nueik į Veido priežiūros foruma, natūralių aliejų temą ir ten pasiklausk smile.gif



bet kazkodel ir cia kalbama apie veido odos prieziura, kremus ir aliejus, del to ir klausiu, kiek matau, cia merginos daugiau ismano apie tai, kas kenkia musu odos groziui, o kas ne, tad ir klausti cia mano nuomone yra tikslingiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 08 balandžio 2010 - 15:15