Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Mano baklažanų derlius nulinis. Kabo keli ant šakelių, bet nei auga, nei sirpsta. Katės išėjusios į balkoną nusiskina pažaisti. biggrin.gif Žodžiu, netinka mano balkonas baklažanams, o ir aš gal per mažai jais rūpinausi blush2.gif Vienas gelsta jau, bet toks kaip kaštono dydžio. g.gif
Atsakyti
As auginau pprastus baklažanus šiltnami, augo labai gražiai ir žydėjo gausiai, o vaisiaus neužmezgė nei vieno, taigi jau išroviau....
Atsakyti
pas mane kai pakeliau plevele ir nukrito karstis uzsimezge nemazai baklazanu. Tradiciniu tamsiuju Black Beauty ~ 30 vaisiu. Jau kazkiek suvalgem. Tik dabar bijau, kad tokiu oru nebutu jiems per salta ir nenumetytu baklazaniuku. Daug dar visai nediduku, augt ir augt jiems.
Graziuju uzjuriniu Rosa Bianca yra trys vaisiai, Listada de Gandia - penki. Pastarieji nedidukai tokie ir kabo. Gal jie dideli ir neturi uzaugt? Pagal foto atrodo smulkesni.
Skanumelis tie baklazanai wub.gif Kiek jie man nerviniu lasteliu suede nemegzdami tai ir prisimint nenoriu. Ale jau kai yra.. wub.gif O dar kaimynu akys kokios, kai pamato besinesant biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane tas pats buvo, žydėjo ir daugiau nieko o dabar pradėjo megsti jau ant vieno gal tri normalio didžio yra,,manieji tokie pailgos formos nepamenu kaip vadinasi teiktu pasižiūrėt g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal galite pasidalinti patiritmi ir pasakyti kada sėjate baklažanus?
Taip užsimaniau pabandyti auginti šias daržoves blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.M @ 2011 01 21, 14:27)
Sveikos,

Gal galite pasidalinti patiritmi ir pasakyti kada sėjate baklažanus?
Taip užsimaniau pabandyti auginti šias daržoves blush2.gif


Siandien palanki diena... juos reikia seti anksti smile.gif
Papildyta:
Saintlina, gal galetum baklazanu skonius palyginti, kuriuos augina? Ar jie vienodi?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 21, 18:59)
Siandien palanki diena... juos reikia seti anksti smile.gif
Papildyta:
Saintlina, gal galetum baklazanu skonius palyginti, kuriuos augina? Ar jie vienodi?


Ačiū, bandysiu sėt 4u.gif
Atsakyti
aš pernai sėjau vasario vidury, tai man puikiausiai spėjo užaugt. Šiemet irgi anksčiau nesėsiu.
O skoniai man turbūt panašus buvo g.gif Žinai, kai aš ne gurmanė, tai labai didelio skirtumo nepajutau. Tiesa, Rosa Bianca neragavau, nes tik pora baklažaniukų užaugo, laikiau sėkloms.
Ir, žinoma, šitie gražieji kur kas mažesni už Black beauty.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 sausio 2011 - 19:24
Aisku, aciu smile.gif

Matai, pas mane anksciau pernai uzsimezge tongue.gif Sodinom su mama sausio pab.
Atsakyti
na vakar nepasejau baklazanu,tai gal kurios domites palankiom dienom,galit pasakyt kada sekanti.arba pasakykit kur ieskoti tu palankiu dienu
Atsakyti
Vat cia galima pasiziureti mirksiukas.gif
http://www.verdetera...dorius_2011.jpg

Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 21, 19:59)
Matai, pas mane anksciau pernai uzsimezge tongue.gif  Sodinom su mama sausio pab.


kad tave kur. Vakar paskaičiusi šitą tavo postą nuėjau ir pasėjau dar ir baklažanus biggrin.gif
Atsakyti