Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(Irvel @ 2010 07 26, 13:18)
Oho, jau valgot  bigsmile.gif  Mano geltonieji tai gero riešuto dydžio tik.  g.gif


Man atrodo, kad jie didesni ir neauga smile.gif Ir kai is baltu tampa geltoni galima juos valgyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 26, 15:31)
Man atrodo, kad jie didesni ir neauga smile.gif Ir kai is baltu tampa geltoni galima juos valgyti g.gif


Okaip juos valgyti tuos mažius, ką su jais daryti.Didelius tai kepam ant grotelių, farširuojam, o mažiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 28, 14:57)
Okaip juos valgyti tuos mažius, ką su jais daryti.Didelius tai kepam ant grotelių, farširuojam, o mažiai  g.gif


Neturiu supratimo - pirma karta ir as juos auginu ax.gif Gal pakepti su cesnakiuku? Kazi ar skonis nesiskiria nuo violetiniu g.gif
Atsakyti
Valiooooo, mano baklazanai megzti pradejo thumbup.gif Nezinau tik, ar nenugriuvines tos uzuomazgos. Vienas jau mazo kiausinuko dydzio.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 30, 12:18)
Valiooooo, mano baklazanai megzti pradejo  thumbup.gif  Nezinau tik, ar nenugriuvines tos uzuomazgos. Vienas jau mazo kiausinuko dydzio..  wub.gif



Smagu, o tavo didieji ar tie mažiai geltoni
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 30, 11:18)
Valiooooo, mano baklazanai megzti pradejo  thumbup.gif  Nezinau tik, ar nenugriuvines tos uzuomazgos. Vienas jau mazo kiausinuko dydzio..  wub.gif



Smagu thumbup.gif

Maniskiai jau paauge, 4 kokiu 15 cm jau, bet dar neskyniau...nezinau ar ne per anksti g.gif Ir vienas geltonas jau uzsimezges smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 30, 12:59)
Smagu, o tavo didieji ar tie mažiai geltoni


Pas ja violetiniai ir dryzuoti, jei gerai pamenu rolleyes.gif
Atsakyti
Mano baklazanai:

user posted image

user posted image


Viena jau nuskyniau, rytoj ragausim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 23:16)
Mano baklazanai:

user posted image

user posted image
Viena jau nuskyniau, rytoj ragausim biggrin.gif

ale ziuriu krumukai tai nemenkai apskabyti g.gif
Atsakyti
O mano nemezga nors tu ka....pasodinti gale siltnanamio prie lango ir sakyciau tu vabaliuku turetu atskristi, dar kaimynystoj auga ciliukai gal jie nepatinka baklazanam.... O sakykit ar dar jie uzaugtu jei uzmegstu koki, ar man juos lauk raut....?
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 08 04, 06:41)
ale ziuriu krumukai tai nemenkai apskabyti g.gif


As pomidorus apskabau ir juos smile.gif NEzinau ar gerai darau, bet kaip matau nepyksta del to ax.gif


QUOTE(daivasen @ 2010 08 04, 08:13)
O sakykit ar  dar jie uzaugtu jei uzmegstu koki, ar man juos lauk raut....?


As manau, kad uzaugtu...
Atsakyti
Kokie fainuoliai baklažanai , o mano mažiai ir gi faini. O draugei daviau daigus ,tai ji balkone džiaugiasi tais mažiukais geltonais, tik abi galvojam ,kada juos reik valgyti jau g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 08 04, 11:31)
Kokie fainuoliai baklažanai , o mano mažiai ir gi faini. O draugei daviau daigus ,tai ji balkone džiaugiasi tais mažiukais geltonais, tik abi galvojam ,kada juos reik valgyti jau  g.gif    lotuliukas.gif

O tai jau pagelto baklazaniukai? As tai mastau, kad bent jau pirmo lauksiu, kol is balto gelsvas pasidarys, nes gi ir pavadinimas golden eggs
O jau kitus matysiu kokio dydzio auga, jei bus neskanus gelsvas, bandysiu balta skint tada...
Atsakyti