Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

fainulkos kokie maziukai wub.gif
O su manim seklytem Greisi pasidalino, kartu su pomidorais.
Atsakyti
Oi kokie faini baklažaniukai matosi, smagu laukti ir matuoti tuos centimetrus lotuliukas.gif
Atsakyti
O kazi kada jau juos galesiu skinti g.gif
Atsakyti
leisk jiems užaugti lotuliukas.gif , juk normalaus dydžio jie turi būti, pernai mano buvo čiut mažesni nei parduotuvėje, kad būna. Kažkur skaičiau, kad turi nebeblizgėti violetinė spalva, nes taip tai labai gražiai blizga, kol nesunokę. Nežinau kiek tiesos čia, gal kas žino g.gif daugiau
Atsakyti
Aš jau pirmajį suvalgiau, niam niam. Antrasis irgi jau greitai bus valgomas.
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 24, 13:21)
leisk jiems užaugti  lotuliukas.gif , juk normalaus dydžio jie turi būti, pernai mano buvo čiut mažesni nei parduotuvėje, kad būna. Kažkur skaičiau, kad turi nebeblizgėti violetinė spalva, nes taip tai labai gražiai blizga, kol nesunokę. Nežinau kiek tiesos čia, gal kas žino  g.gif  daugiau


lotuliukas.gif nekantri esu, kai ka nors pirma karta auginu blush2.gif Paauge mano grazuoliai jau... ir jei tikrai visi uzaugs - bus super thumbup.gif Nes jau po 4 vaisius ant kiekvieno augalo yra ir dar zydi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos.O mano baklažanai labai žydi, bet nemezga vaisių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2010 07 25, 08:04)
Sveikos.O mano baklažanai labai žydi, bet nemezga vaisių doh.gif


Pas mane buvo dvi priezastys - per karsta ir vabzdziai nepatekdavo...kai atidengiau siltnami pilnai - pradejo vaisius megzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 24, 23:09)
lotuliukas.gif  nekantri esu, kai ka nors pirma karta auginu blush2.gif  Paauge mano grazuoliai jau... ir jei tikrai visi uzaugs - bus super thumbup.gif  Nes jau po 4 vaisius ant kiekvieno augalo yra ir dar zydi bigsmile.gif



Suprantu pilnai tave, pati ir laukiu kai kažką naujo pasodinu. Va šiemet sodinau brokolius, na nesuprantu ,bet tokios mažos galvutės, kad net neapsimoka, tik vietą man užėmė, nes patys ir kopūstus praaugo lotuliukas.gif . Tai va, augini ir mokaisi. Gero tau baklažanų derliaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 24, 13:21)
Kažkur skaičiau, kad turi nebeblizgėti violetinė spalva, nes taip tai labai gražiai blizga, kol nesunokę. Nežinau kiek tiesos čia, gal kas žino  g.gif  daugiau


man rodos, aš skaičiau, kad kai nebeblizga, tai valgyt jų nebegalima g.gif Reik pasiknist internete, pasitikslint. Ale man kol kas neaktualu..
Atsakyti
atsiprašau, jei suklaidinau, būtinai pasitikslint reik dėl to blizgėjimo, mano ir tik žydi , o tų vaisių kaži ar sulauksiu smile.gif
Atsakyti
Oho, jau valgot bigsmile.gif Mano geltonieji tai gero riešuto dydžio tik. g.gif
Atsakyti