Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Sveikos merginos, siemet auginau pabandymui baklazanus ir netikejau, kad uzmegs vaisiu, bet valio.......radau kelis jau uzsimezgusiu. Pries du metus auginau, buvau nusivylusi, nes dziaugiausi tik graziais ziedais ir viskais, bet noras uzauginti nugalejo ir pasodinau vel. Visgi pasiseke. Aciu visoms uz patarimus, kuriu deka pakeiciau augimo vieta i labiau tinkama baklazanams ( arti langelio. kad geriau vedintusi, vesiausioje siltnamio vietoje, kut kartais buna pavesis, nes auga medis) ir yra rezultatas . 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš ir kol kas geriuosi tik baklažanų žiedais ir galvoju kad žemė pas mus n elabai jiems tinka, nes tie patys mano auginti daigai puikiai auga pas mamą kaime ir savaitgali nuskynėm du didelius baklažanus, nepasveriau, bet dideli, nesu tokiu mačius parduotuvėje ir dar neperaugę - gražiai blizga odelė. O ir dar bus - vienas daigas užmežgė 9 vaisius, o kitas 8. Užteks, net jei pas mane ir nieko nebus.
Atsakyti
mano baklažaniukas šeštadienį (šiandien vaisiai jau akivaizdžiai didesni).

user posted image
Atsakyti
Labas visoms "eksperimentatorėms". Aš irgi tokia pati. Šiemet apskritai pirmą kartą bandžiau, sėjau. Ir ką - jau valgom. Nors ir kaimynystėj su agurkais, bet thumbup.gif
Atsakyti
pasidalinsiu patirtini, sodinau daigais siltnamyje, bet jei laikaui begant ir augant be proto isisekora, tad manau siltnami jiems reiketu atskira statyti smile.gif seklas siunciausi is ebay ir nenusivyliau
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 08 15, 17:54)
pasidalinsiu patirtini, sodinau daigais siltnamyje, bet jei laikaui begant ir augant be proto isisekora, tad manau siltnami jiems reiketu atskira statyti smile.gif seklas siunciausi is ebay ir nenusivyliau

g.gif čia apie baklažanus?
nedideli max 50cm augaliukai ir turi vaisių wub.gif porą po 2 vienas 3 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 08 15, 19:51)
g.gif  čia apie baklažanus?
nedideli max 50cm augaliukai ir turi vaisių  wub.gif porą po 2 vienas 3  wub.gif


na, šiaip didesni nei 50 cm. Jie pas mane iki metro maždaug aukščio užauga. Ir kerojasi tikrai, jei negenėt.
Pas mane vienas šiuo metu aštuonis baklažanus augina.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 08 15, 21:25)
na, šiaip didesni nei 50 cm. Jie pas mane iki metro maždaug aukščio užauga. Ir kerojasi tikrai, jei negenėt.
Pas mane vienas šiuo metu aštuonis baklažanus augina.

a,na tuomet maniems vietos gal mažokai blush2.gif
Atsakyti
Šiemet pasirinkau mažų vaisių baklažanus. Gal ir be reikalo užėmiau šiltnamio dalį. Primegzta nemažai, bet kad jie labai maži. Maniau bent kiaušinio dydžio bus.
user posted image
Yra ir tokių baltų, kaip čia kažkurios nuotraukoje, bet ir jie labai nesužavėjo. Geriau melionus auginsiu. Šiemet neblogai užderėjo, skanūs.
Atsakyti
aš irgi kitais metais bandysiu melionus auginti,kažkaip šiemet liko nepasėti unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti