Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(madmuazele @ 2010 07 10, 22:42)
Na, paziuresim - siuo metu siltnamis atidengtas pilnai... Bet lyg skaiciau, kad jiems patinka karsciai.



Jie vėliau pradeda vesti, pas mane pernai tik liepos pabaigoje vedė. Manau kaip tik jiems karščio reikia. Dabar jau pas mane lyg vienas užmezgė, žiurėsim.
Atsakyti
Cia mano geltonasis baklazanas. Balkone jis auga. Pradejo megzti pamazu. Tik nezinia, kokio dydzio bus tie baklazaniukai g.gif Rase ant pokucio, kad kaip obuoliai, nu bet obuoliu irgi visokiu yra. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
O kokio aukscio pats augaliukas? Pas mane jie siltnamyje susodinti-zydeti ruosiasi, tai aukscio kokia 25-30cm g.gif O violetiniai pagaliau uzmezge vaisius thumbup.gif Sulaukiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 19, 21:51)
O kokio aukscio pats augaliukas? Pas mane jie siltnamyje susodinti-zydeti ruosiasi, tai aukscio kokia 25-30cm g.gif  O violetiniai pagaliau uzmezge vaisius thumbup.gif  Sulaukiau ax.gif

Einu pamatuosiu su liniuote biggrin.gif

Nu va - apie 25 cm. g.gif
Atsakyti
Oh, reiskias viskas gerai ax.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
hmm, o maniskiai ne maziau metro isauge g.gif Gal jie todel ir nemezga, kad nebeturi laiko vaisiu brandint dangaus besiekdami? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 21, 14:27)
hmm, o maniskiai ne maziau metro isauge  g.gif  Gal jie todel ir nemezga, kad nebeturi laiko vaisiu brandint dangaus besiekdami?  g.gif

Dangaus paieškos biggrin.gif
Gal kitokia rūšis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 07 21, 15:11)

Gal kitokia rūšis  g.gif


gal g.gif Pas mane Black Beauty, Listada de Gandia ir Rosa Bianca. Visi panasiai issikeroje.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 21, 15:17)
gal  g.gif  Pas mane Black Beauty, Listada de Gandia ir Rosa Bianca. Visi panasiai issikeroje.


As, beje, nuskabiau visus soninius uglius, palikau tik viena stieba... gal per daug stiebu pas tave g.gif

O geltonieji, bent jau pas mane, tai sitie:
user posted image
Atsakyti
apskabiau mazdaug puse. Bet lygiai taip pat elgiasi kaip ir neskabytieji. Tokiu geltonuku neturiu ax.gif
Pas mane turetu but tokie user posted image
tokie
user posted image
ir tradiciniai tamsus.
Taip laukiau, taip laukiau, ir kazi ar nors po viena sunokusi nusiskinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 21, 17:41)

O geltonieji, bent jau pas mane, tai sitie:


Pas mane irgi tokie.
Atsakyti
Saintlina, kokie fainuoliai pas tave bigsmile.gif Tu cia kur seklas pirkai bigsmile.gif

Va, nufotkinau saviskius (ar cia as viena tokia - sokineju kaip apie mazus vaikus ir dziaugiuosi kiekvienu cm blush2.gif :


user posted image

user posted image

user posted image

Mano geltonukas ruosiasi zydeti:
user posted image


Tik nekreipkit demesio, nespeju raveti blush2.gif Ir foto nelabai kokybiskos g.gif
Atsakyti