Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

As jau matau uzmegsta viena vaisiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 06 28, 17:07)
o maniskis vienas lyg zydi jau, violetinis toks ziedukas smile.gif

buvo ir maniškiai tokie,bet ...
Atsakyti
Pavydėti nelabai verta,nes daugiau vaisių gali ir nebuti. Daigas labai pagyvenęs ,nuo pat pradžių (cielus du turiu biggrin.gif )nepatenkinti agurkų kaiminyste.nugeltę lapai visiškai...user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,

mano baklazanai graziai zydi, gausiai, bet nesimezga vaisiai, ka reikia daryti kad nors vienas uzsimegztu?
gal jiems reikia kaip nors padeti? 4u.gif
Atsakyti
Mano STRIPED TONGA balkone
user posted image
user posted image
Rusiškoj literaturoj perskaičiau,kad baklažanams labai svarbus dienos ilgumas-jie pietų augalai,ten šilta,bet,lyginant su mūsų,žymiai trumpesnė diena.Tie baklažanai,kuriems tenka žydėti per ilgiausias mūsų dienas(pora sav.prieš ar po Joninių)meta žiedus.Todėl reikia labai apskaičiuot,kad pasėt ne tik per vėlai,bet ir ne per anksti.Jei nutiko taip,kad augalai žydi per ilgąsias dienas,reikia juos dengti,ir negalima žaisti-kiekvieną dieną sąžiningai apie aštuntą vakare ,negalima pamiršti nė vienos dienos.Saviškius sėjau vasario šešioliktą,nes buvo vienintelė išeiginė,kai galėjau tai padaryti.
Dar iš tos rusiškos lekturos-po persodinimoį pastovią vietą-po dviejų ir po keturių savaičių būtina kalio trąšų invazija.
Iš patirties-baklažano kartumas priklauso nuo veislės,ypač kartūs būna balti.Šiaip gamintojas turėtų nurodyt kartumo laipsnį.
Atsakyti
QUOTE(taškas @ 2012 07 15, 17:28)
Sveikos merginos,

mano baklazanai graziai zydi, gausiai, bet nesimezga vaisiai, ka reikia daryti kad nors vienas uzsimegztu?
gal jiems reikia kaip nors padeti?  4u.gif



Pas mus irgi tas pats su baklazanais, zydi, bet nei vieno uzmegsto vaisiaus. Gal kas patartu ka daryt.
Atsakyti
Ir aš "džiaugiuosi" baklažanų žiedais - antri metai nieko gero, daugiau jų neauginsiu verysad.gif
Atsakyti
o pas mane viena baklazanas uzsimezge thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 07 27, 12:31)
o pas mane viena baklazanas uzsimezge thumbup.gif

Pasisekė biggrin.gif
Atsakyti
Mergikes, baklazanai nemezga, nes KARSTA ir TRUKSTA VEDINIMO. Bandykit sudaryt skersveji. As per karscius pakeliu siltnamio plevele galuose. Kol to nedariau, irgi vaisiu neturedavau, tik ziedus iki rugpjucio.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 07 27, 11:28)
Ir aš "džiaugiuosi" baklažanų žiedais  - antri metai nieko gero, daugiau jų neauginsiu verysad.gif

aš irgi neauginsiu jei šiemet vaisių nebus blush2.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 07 27, 11:45)
Mergikes, baklazanai nemezga, nes KARSTA ir TRUKSTA VEDINIMO. Bandykit sudaryt skersveji. As per karscius pakeliu siltnamio plevele galuose.  Kol to nedariau, irgi vaisiu neturedavau, tik ziedus iki rugpjucio.

neturiu galimybės atkelti plėvelės,prie pat jų langas atidarytas,bet kažkas nepatinka schmoll.gif
eisiu geriau apžiūrėt kai pravės gal nepamačiau kokio ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif vistik radau du užmegztus bigsmile.gif
Atsakyti