Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(Avijacija @ 2012 05 21, 14:35)
na manieji baklažančikai šiltnamiuky tupi nuo gegužės 1 dienos. Šiandien aš juos laisčiau, ravėjau ir kažkaip žiūrėjau žiūrėjau kad lygtai viršūnėse jau žiedai yra, tokie spygliuoti visi.......... ne pas visus dar bet pas kaikuriuos jau yra. kaip pas jumis a? aš įsivaizdavau kad be kokio birželio viduruio jie tikrai nežydės.

Pas mane visi astuoni jau matosi po zieda.Merginos o reikia skabyt tas ataugeles?
Atsakyti
o aš saviškius matyt uždusinau per ilgai laikydama mažuose indeliuose,nes man jie sustojo augę unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 05 30, 20:59)
Merginos o reikia skabyt tas ataugeles?


reikia. Palikit kokias tris šakas augt, o kitas pažastėles skabykit.
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 05 31, 08:38)
o aš saviškius matyt uždusinau per ilgai laikydama mažuose indeliuose,nes man jie sustojo augę  unsure.gif  blush2.gif

mano irgi "Black Beauty" šiltnamy jau kelias savaites "stovi" , 1-ą lapuką tik pradėjo formuoti, gal kad laistau tik per išeigines .
Atsakyti
manosios gėlytės ax.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
gal pas kurią jau u-megztų yra baklažaniukų?
Atsakyti
Yra pora uzmegztu. Bet jau patys augalai kokie dideli. Lapai, kaip dramblio ausys. Lyginant su su ta antra foto Aviacijos tai keturgubai didesni
Atsakyti
Labas 4u.gif
Ka daryti mano baklazanas visiskai nuo persodinimo nepaaugo, gal reiketu kokiu trasu ar stimuliatoriaus? Viena teturiu ir tas nustojo augti, gelsvas toks unsure.gif nors kol buvo namuose augo ir bujojo unsure.gif aciu, gal kas patars 4u.gif
Atsakyti
Sugalvojom ir mes su vyru šiais metais užsiimti balkonine daržininkyste smile.gif tai pilnas balkonas pomidorų ir turim vieną baklažaną STRIPED TONGA. Pats augalas tikrai nemažas, lapai dideli, puikiai auga, bet žiedelio nė vieno sad.gif labai tikiuos kad dar kas atsiras. O dalis baklažanų jau buvo išneštų į lauką, tai iš jų galima sakyt nieko neliko. labai tikiuos, kad bent naminis bus vykęs smile.gif
Atsakyti
Porą baklažanų turiu ir pasodinau prie agurkų.Buvau skaičiusi,kad baklažannų negalima sodinti prie jų,nes serga grybinėm ligom.Ir tikrai,labai jau gelsta schmoll.gif Vnž.patikrinau teoremą,nors jau senai įrodyta.Ką padarysi,labai gaila buvo iš pomidorų atimti vieta,gerai,kad tik du,kaip bus,taip bus...(Tik nedarykit tragedijos,kas porą agurkų auginat,pas mane ne tas atvejas mirksiukas.gif )
Atsakyti
Mergaitės, gal galit kuri pasakyt ar baklažanam reikia pažastis skabyt kaip pomidoram? Pirmą kart auginu, tai nežinau kaip su jais elgtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2012 06 17, 22:30)
Mergaitės, gal galit kuri pasakyt ar baklažanam reikia pažastis skabyt kaip pomidoram? Pirmą kart auginu, tai nežinau kaip su jais elgtis g.gif

Reikia. Truputi anksčiau patyrusi forumietė siūlė palikti kokias 3 šakas. Mano kažkokie liūdni šįmet, tai išskabau viską, tik pagrindinį stiebą palikau, bent kol kas. Už tai turiu jau po 1-2 vaisius. Pernai neskabiau, turėjau mišką ir jokių vaisių blink.gif
Atsakyti