Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Nu maniškiai Black beauty irgi dramblio ausim, jau nebežinau kaip sustatyti per tuos lapus...Auga indeliuose nuo grietinės ir daugiau nepersodinsiu, tik į šiltnamį. Bet va Violetta Lunga jau griūna, tai teks persodinti.
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 04 14, 12:14)
Nu maniškiai Black beauty irgi dramblio ausim, jau nebežinau kaip sustatyti per tuos lapus...Auga indeliuose nuo grietinės ir daugiau nepersodinsiu, tik į šiltnamį. Bet va Violetta Lunga jau griūna, tai teks persodinti.

maniškiai irgi grietinės indeliuose ir nežadu persodinti blush2.gif
jei jau matysiu,kad kažkas blogai darosi tada kažką galvosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 14, 11:57)
n ajo jau skaičiau,kad jiems neturi būti per karšta ir ttt  g.gif
jei ką galiu porą duoti iš savų  mirksiukas.gif

Tai gal lauke augint?... g.gif Siltnamy niekaip negaliu temperaturos pareguliuot, vedinimas siaipsau...gal ir perkarsta verysad.gif
...aciu, daigu nenoriu - uzteks savu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,kas gali buti? Pradejo geltonuot baklazanu apatiniai lapai,ne skilcialapiai,tie jau senai nugeltonave ir nukrite,bet dabar tikrieji apatinia jau geltoni? unsure.gif Ka daryt?Per karsta gal jiems visa diena ant saulutes ar gali but kad grietines indeliai jau jiems per mazi? g.gif O kada jus jau juos sodinsit i siltnami?Taip nenoriu kankint augalu blush2.gif bet ant pakelio raso,kad tik birzeli,o dar visa menesi tuose indeliuose bijau kad nenumirtu doh.gif
Atsakyti
Gal ir gali būti, kad grietinės indeliai mažoki...bet jie taip bijo tų persodinimų...O pas jus iki pat viršaus pridėta žemių? Mano lygtai irgi bande lapeliai geltonuoti, bet nelaikau jų ant saulės visą laiką. Ir jei tik drėgmės mažai, iškart lapai nuleipsta. Nežinau dar, kada sodinsiu į šiltnamį. Bijau tų šalnų ateinančių.
Atsakyti
aš irgi galvoju,kad grietinės indeliai per maži blush2.gif bet pakentės dar savaitėlę,o tada į šiltnamį jau keliaus blush2.gif
Atsakyti
O aš šiemet nebesodinsiu, nes įsitikinau , kad su pomidorais jie nedraugauja. 3 metus sodinau - gražūs , dideli, žiedų milijonas, o vaisus blogai mezgė. O va, atskirame šiltnamyje pas draugę thumbup.gif , tai reik kažką mąstyt susimeistraut kitais metais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 29 balandžio 2012 - 17:07
QUOTE(Juračiuks @ 2012 04 29, 18:06)
O aš šiemet nebesodinsiu, nes įsitikinau , kad su pomidorais jie nedraugauja. 3 metus sodinau - gražūs , dideli, žiedų milijonas, o vaisus blogai mezgė. O va, atskirame šiltnamyje pas draugę  thumbup.gif , tai reik kažką mąstyt susimeistraut kitais metais  bigsmile.gif

g.gif o tai jeigu juos kokiam nors tuneliuke?
ar aukšti jie auga?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 29, 17:51)
g.gif o tai jeigu juos kokiam nors tuneliuke?
ar aukšti jie auga?


tuneliukui per aukšti.

Bet su pomidorais jie puikiai draugauja. Jiems juk tos pačios sąlygos patinka. Bent pas mane jau du metus jie augo kartu ir puikiai derėjo tiek vieni, tiek kiti.
Aš šiandien jau pasodinau į šiltnamį smile.gif
Atsakyti
Ar nebus per šalta baklažanams šiltnamy, nes naktį tik 13 rodo kad bus...
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 04 29, 20:33)
Ar nebus per šalta baklažanams šiltnamy, nes naktį tik 13 rodo kad bus...


13 naktį tai tikrai nebus per šalta. Va tik grįžus prognozes tolimesnes pamačiau blink.gif Išvažiuojant dviems savaitėms šilumą žadėjo, ramiausiai vos ne viską susodinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 29, 20:37)
tuneliukui per aukšti.

Bet su pomidorais jie puikiai draugauja. Jiems juk tos pačios sąlygos patinka. Bent pas mane jau du metus jie augo kartu ir puikiai derėjo tiek vieni, tiek kiti.
Aš šiandien jau pasodinau į šiltnamį  smile.gif

aš jau labai laukiu Mb nes mano šiltnamis dar neužtrauktas,bet jau tikiuosi tuoj tuoj wub.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 04 29, 21:39)
13 naktį tai tikrai nebus per šalta. Va tik grįžus prognozes tolimesnes pamačiau  blink.gif  Išvažiuojant dviems savaitėms šilumą žadėjo, ramiausiai vos ne viską susodinau  doh.gif

blink.gif kokios dar nemačiau nieko g.gif
einu žiūrėt unsure.gif
Papildyta:
tai kad normaliai,tik kad lietus tai man nepatinka ,nes tada ir vėsu bus doh.gif
Atsakyti