Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

ar Klaipėdoje niekas neturite baklažano daigelių mielai nupirkčiau keletą smile.gif
Atsakyti
Mano baklažanų irgi lapai didžiausi, jau pagalvojau, ar neišeis man į lapus...Na bet jiems geriausia vieta paskirta pietinėj pusėj. Aš pati niekad neragavus baklažanų, gal tikrai reiktų iš parduotuvės nusipirkti paragavimui tongue.gif Mano baklažanų koteliai tai nespygliuoti...
Atsakyti
nu aš irgi tik šiais metais pirmą kartą valgiau baklažanus....... mano bendradarbė nuo ukrainos kilus tai ten įprasta daržovė. Nu man patiko jie įdaryti orkaitėj pakepti... sumėsyte ar tik su daržovėm ir ryžaiis, pabarstai dar sūrio.... mm..... aš jais susižavėjau. Šiaip ir žiemai manau jie man patiktų... tik rankos nekyla pirkti pažiūrėjus į kainas. Praeitais metais labai jau norėjau užsiaugint. bet tik paragavau jų tada kai jau vėlu sėt buvo.
Atsakyti
apžiūrėjau savo baklažančikus - akurat spygliukų yra jau blink.gif aš nė nežinojau kad jie tokie bus dygliuoti doh.gif
Atsakyti
Ko jus tu spygliu bijot? biggrin.gif Jie ne agrastai...tie keli spygliukai nieko tokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 09, 12:59)
Ko jus tu spygliu bijot? biggrin.gif Jie ne agrastai...tie keli spygliukai nieko tokio ax.gif

aš tai nebijau tiesiog įdomu buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
į kokius indus jūs tuos gigantus kišat a? man tai va susodinau ne per seniausiai į didesnius.... 15 cm skersmens apvalius ir ką...... šaknys jau kaikurių lenda pro apačią.... o juk dar mėnesį jiem kambary augt doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 04 12, 20:05)
į kokius indus jūs tuos gigantus kišat a? man tai va susodinau ne per seniausiai į didesnius.... 15 cm skersmens apvalius ir ką...... šaknys jau kaikurių lenda pro apačią.... o juk dar mėnesį jiem kambary augt  doh.gif



užteks tų indų iki išsodinimo smile.gif Pas mane puslitriniuose auga iki pat iškeldinimo.
Atsakyti
Stipriai abejoju,ar ne per anksti pasejom blink.gif Jau dabar tinkami į nuolatinę vietą sodinti unsure.gif gaila,neužsirašiau,kada sejau.Gerai,kad amarai nugrauže,tik trejetas liko,kita met noresiu įvairesniu paseti,paskaičius atsiliepimus. bet kad nelabai kas ką be tu juodųjų sodino g.gif
http://images28.fotk...ynas1162-vi.jpg
Atsakyti
na taip, gražus stiprus baklažanas thumbup.gif
Gerai, kad maniškiai taip ilgai galvojo biggrin.gif Iki gegužės vidurio kaip sykis užaugs tiek, kiek reik.
Aš auginu va tokius. Man jie labai patinka wub.gif
http://www_vancouver...h...Bianca&r=mn
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 04 12, 21:05)
į kokius indus jūs tuos gigantus kišat a? man tai va susodinau ne per seniausiai į didesnius.... 15 cm skersmens apvalius ir ką...... šaknys jau kaikurių lenda pro apačią.... o juk dar mėnesį jiem kambary augt  doh.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 04 12, 21:12)
užteks tų indų iki išsodinimo  smile.gif  Pas mane puslitriniuose auga iki pat iškeldinimo.

maniškiai auga grietinės indeliuose ir jau galvoju kad jiems ten labai anšta,bet neturiu aš jų kur dėti,o dar cieli 8 auga doh.gif

pasiskaičiau jūsų,kad sunkiai dygsta,pasisėjau masiškai su kitom,o va doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 12, 21:06)
pasiskaičiau jūsų,kad sunkiai dygsta,pasisėjau masiškai su kitom,o va  doh.gif  biggrin.gif


pamenu, kad visų Black beauty sudygo per kelias tris-keturias dienas, kai tuo tarpu maniškiai visą mėnesį meditavo. Bet mano Rosa bianca visad ilgai dygsta ir augt labai neskuba smile.gif
Atsakyti