Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(saintlina @ 2012 03 22, 09:31)
paskui, kai jau augs siltnamyje, reiks pagenet. Skaiciau, kad reik 2-3 sakas palikt, o papildomus ugliukus (kuriu buna tikrai daug) isgenet. Tai taip ir darau  smile.gif

4u.gif Dėkoju.Jau dabar aiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 21, 22:42)
Kokie grazus wub.gif
Maniskiai atrodo, kad visai nejuda... vienas tiktai soves i virsu, o kiti tupi g.gif

4u.gif
mano ir balkoniniai pomidorai jau kokie doh.gif
MB sako jau į šilnamį reik sodint g.gif

QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 21, 23:25)

Nemazi Jusu vyriokai, as seniai sejau, bet taip ir tupi vietoje blush2.gif Ir apskritai man siemet labai prastai viskas auga....... verysad.gif

mano sausio 29dienos,jaučiu,jaučia,kad mes jų nevalgysim todėl ir auga lotuliukas.gif
vakar pabandymui vieną nusipirkau,bet taip nieko ir nepadariau g.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 03 22, 06:36)
laabai gražūs  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(Avijacija @ 2012 03 22, 07:46)
maniškiai irgi jau kaikurie tokie nemaži daros. Indelį 9*9*9 cm šaknys jau dugną pasiekė, kyšo pas vieną  blink.gif  bet va gal kokie 3 daigeliai iš 14 tokie pasikonservavę, bet nieko tuoj tysiu į balkoną - galės bujot  biggrin.gif

maniškiai grietinės indeliuose.
vakar vieną išnešiau jau į įstiklintą balkoną,tai išgyveno,o prieš porą savaičių buvau išnešusi tai ryte susiraukęs buvo,bet parnešus į kambarį atsigavo thumbup.gif
Atsakyti
Monami, jie silumamegiai... gal negrudink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 22, 09:34)
Monami, jie silumamegiai... gal negrudink smile.gif

vadinasi reik parkraustyti atgal ax.gif
Atsakyti
manieji, dar 2 mėn nėra nuo sėjos, bet jau beliko savaitikė. bet jau kaikurie pasiekė induko dugną su sao šaknikėm, auga indeliuose 9*9*10 cm. teks iki išsodinimo gal ir į didesnius kišt dar. Nes dabar tai tikrai pradėjo augt rupužiukai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labai grazus 4u.gif
Atsakyti
O Jus kai pikuojate baklazanus, tai gilau sodinate ar ne, nes vieni sako, kad baklazanai neisaugina pridetiniu saknu ir negalima giliau sodinti, o kiti kalba, jog reikia giliau ikisti-ne tokie isglebe bus ir daugiau saknu isaugins.O kaip is tiesu??????? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 25, 13:58)
O Jus kai pikuojate baklazanus, tai gilau sodinate ar ne, nes vieni sako, kad baklazanai neisaugina pridetiniu saknu ir negalima giliau sodinti, o kiti kalba, jog reikia giliau ikisti-ne tokie isglebe bus ir daugiau saknu isaugins.O kaip is tiesu??????? 4u.gif

aš man atrodo giliau sodinau ir nieko auga ax.gif
Atsakyti
kažkuri buvot rašiusi ,kad baklažanai rūrą šiltnamije badė biggrin.gif nepatikėjau,kol nepamačiau spygliukų ant jų biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokie baklazanai blink.gif wub.gif thumbup.gif Ka tu jiems darai, kad tokie uzaugo? bigsmile.gif
Atsakyti
saviškius aš didžiausius jau irgi persodinau į didesnius indelius. Auga gražuoliai...... nors vienas daigas kažkoks sustojęs vietoj - atiduosiu aš jį lotuliukas.gif gal kituose namuose labiau patiks. lapai jau per visą delną mmm....... kad tik užderėtų rupužiokai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 04 07, 17:20)
Kokie baklazanai blink.gif  wub.gif  thumbup.gif Ka tu jiems darai, kad tokie uzaugo? bigsmile.gif

4u.gif mirksiukas.gif
nieko aš jiems nedarau schmoll.gif jau karalaičiams atidaviau beveik visą palangę doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Avijacija @ 2012 04 07, 20:29)
saviškius aš didžiausius jau irgi persodinau į didesnius indelius. Auga gražuoliai...... nors vienas daigas kažkoks sustojęs vietoj - atiduosiu aš jį  lotuliukas.gif  gal kituose namuose labiau patiks. lapai jau per visą delną mmm....... kad tik užderėtų rupužiokai  doh.gif

maniškių irgi lapai didžiausi thumbup.gif
ale kaži kas juos valgys ,jei bus vaisių g.gif gaus į troškinius keliaut jei ką ax.gif
nusipirkau parduotuvėj vieną pabandymui,bet taip ir iškeliavo nesulaukęs eilės į skrandžius unsure.gif
Atsakyti