Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(klevo sula @ 2012 03 02, 21:04)
Mergaitės, kurios anksčiau jau auginote baklažanus, ar nepuolė jų kolorado vabalai? Aš čia rusų puslapiuose prisiskaičiau, kad baklažanus jie puola...

Nu zinok tikrai puole blink.gif , galvojau, kad tai man fool.gif - ant bulviu ne vieno vabalo, o ant baklazanu doh.gif
Atsakyti
O TAI PARAZITAI, O KUR AUGINOTE, LAUKE AR SILTNAMYJE?
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 03 11, 13:45)
Nu aš irgi su kaiminka kalbėjau, tai sakė  ji pernai buvo pirkusi daigų, niekas neužaugo...Bet aš tikiuosi, kad turėsiu baklažanų. Gal reikės labiau juos popinti, nes noriu jų turėti.


kaimynkai neuzaugo, o jums uzaugs smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
pirmi metai bandysiu auginti baklazanus.Pasejau visus i viena dezute,dabar jau pikiuoti reikia.I kokius indelius patartumet persodinti iki perkelimo i siltnami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 21 kovo 2012 - 20:00
pas mane puslitriniuose vienkartiniuose bokaluose auga iki išsodinimo.
Atsakyti
kaip jūsiškiai auga g.gif
mano dienom lapai didėja blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 21, 21:22)
kaip jūsiškiai auga g.gif
mano dienom lapai didėja  blink.gif


Kokie grazus wub.gif
Maniskiai atrodo, kad visai nejuda... vienas tiktai soves i virsu, o kiti tupi g.gif
Atsakyti
[quote=*MONAMI*,2012 03 21, 22:22]
kaip jūsiškiai auga g.gif
mano dienom lapai didėja blink.gif


Nemazi Jusu vyriokai, as seniai sejau, bet taip ir tupi vietoje blush2.gif Ir apskritai man siemet labai prastai viskas auga....... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 21, 21:22)
kaip jūsiškiai auga g.gif



laabai gražūs thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 21, 22:42)

Maniskiai atrodo, kad visai nejuda... vienas tiktai soves i virsu, o kiti tupi g.gif


pas mane irgi kaip užsikonservavę doh.gif
Atsakyti
blush2.gif o kaip paskui juos auginti...ar reik genėti kažkiek , ar lapus laužyt , ar nieko nereik daryt jiems blush2.gif
Atsakyti
maniškiai irgi jau kaikurie tokie nemaži daros. Indelį 9*9*9 cm šaknys jau dugną pasiekė, kyšo pas vieną blink.gif bet va gal kokie 3 daigeliai iš 14 tokie pasikonservavę, bet nieko tuoj tysiu į balkoną - galės bujot biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 03 22, 07:41)
blush2.gif o kaip paskui juos auginti...ar reik genėti kažkiek , ar lapus laužyt , ar nieko nereik daryt jiems blush2.gif


paskui, kai jau augs siltnamyje, reiks pagenet. Skaiciau, kad reik 2-3 sakas palikt, o papildomus ugliukus (kuriu buna tikrai daug) isgenet. Tai taip ir darau smile.gif
Atsakyti