Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

pas mus ne toks didelis pasirinkimas, kad galetumem daug siulyt smile.gif
Patarciau neimt tokiu nediduku baltu, kiausinio formos. Nebepamenu pavadinimo.. O kitus galit imt. Jei bus bent koks pasirinkimas, prasykit ankstyvesniu, nes jau kiek veloka juos set. Na, jei greit sudigs, spesit dar uzsiaugint. Tik nebelaukit nieko, iskart sodinkit.
Atsakyti
Mergaitės, kurios anksčiau jau auginote baklažanus, ar nepuolė jų kolorado vabalai? Aš čia rusų puslapiuose prisiskaičiau, kad baklažanus jie puola...
Atsakyti
puola kaip velniai. Tikra teisybė.
Atsakyti
O kaip nuo jų giniesi? Aš bulvių neauginu, bet iš kaimynų ateis...Radau tokį patarimą, kad reiktų kartu auginti raudonus bazilikus, kvapo neperneša. Ir dar aplink kotą uždėti plastikinius 0,5 l indelius, kad negalėtų užlipti. Bet jie gi skraido...
Atsakyti
nurinkinėjau, lapus skabiau, purškiau žaliuoju muilu, dar kažkuo.
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 03 02, 21:04)
Mergaitės, kurios anksčiau jau auginote baklažanus, ar nepuolė jų kolorado vabalai? Aš čia rusų puslapiuose prisiskaičiau, kad baklažanus jie puola...

As siltnamyje auginau, tai man nepuole 4u.gif
Atsakyti
fotosesija mano baklažaniukų. Prieš mėnesį sėti. Pirmą kartą aš juos auginu. Turiu 14 daigelių, pora iš jų mažesni - kiti visi panašūs. indelių dydžiai 9cm*9cm, kad galima būtų orentuotis labiau 4u.gif na sakyčiau lėtokai augantis augaliukas.....

user posted image
Papildyta:
sudygo jie man gan greit - per kokias 6 dienas. Black beauty - lygtai taip vadinas smile.gif
Atsakyti
As pasejau baklazanus i nedidelius indelius,paskui galvoju persodint i didesnius,nebus jiems blogai persodinimas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 03 03, 11:21)
As pasejau  baklazanus i nedidelius indelius,paskui galvoju persodint i didesnius,nebus jiems blogai persodinimas? blush2.gif


na ir aš planuoju sodint į didesnius dar jei til bus vėlyvas pavasaris.
Atsakyti
Aš irgi į mažus pasėjau, kai paaugs persodinsiu ir daugiau nebekilosiu. Tik gal paliksiu truputį vietos, kad vėliau galima būtų žemių užberti ant kojų ax.gif
Atsakyti
jetus kaip visis skeptiškai žiūri į mano baklažanus... klausia visi tai ar užaugs čia toks augalas...... akyse abejonės baisinės doh.gif jau daros gražūs daigeliai - leidžia po 3-4 tikrąjį lapelį. vat užaugs jie man ir vsio, pavydės tie visi pesimistai paskui lotuliukas.gif ai ištikro neprispėliosi - nu pabandysiu. Šiaip įdomus augalas. Ir skanus rupužiokas ax.gif mėnesinius baklažaniukus fotkinau, dabar 2 mėn fotosesiją reiks rengt 4u.gif
Atsakyti
Nu aš irgi su kaiminka kalbėjau, tai sakė ji pernai buvo pirkusi daigų, niekas neužaugo...Bet aš tikiuosi, kad turėsiu baklažanų. Gal reikės labiau juos popinti, nes noriu jų turėti.
Atsakyti